Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

200 cc cros kullanıcıları lütfen yardım edin:((

Motovento
    REKLAM ALANI
    coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    gecen hafta aldığım 200 cc cros ta bı problem war gıbı sanırım. belki komik gelecek ama; bu motorun benzin muslugunun acık konumu hangi pozisyonda oluyo?? yedek depo konumu hangi pozisyonda oluyo?? ne oluyo anlamadım bu gun arkadasla ısten dönuyoduk (evle arası 3 km) daha dün aldım 15 lıralık benzin ama bu aksam bı baktım kırmızı ışıkta beklerken motor böle tıtreye tıtreye calısıyo gazı bıraksam stop edecek bı anlam veremedım kırmızı ısıktan cıktık hopp motor stop etti depoyu actım salladım motoru bıraz baktım benzin war :S nerde yanlış yapıyom bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Usta yedek depo var mı bilmiyorum fakat 125 cc Yamaha cross kullanıyorum , depo 2 bölmeli benzin bittiğinde inip motoru iyice sola yatırıyorum , yakıt diğer tarafa geçiyor. Sadece racelerde olabilir tam emin değilim.
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    saol teşşekkür ederim. cevabın için. yarın bi servisten veya bayiden kullanma kitapcıgını alacağım.

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    dostum yedek depo vardır onu kendın deneyerek bul ortada acık olması lazım ama aşşadamı kapalı yukardamı kapalı dene ogrenırsın...

+ bıde rölantı ayarına baktır belkı benzın az gıdıyodur ondan tıtrreme yapabılır e tabı motorda bı sorun yoksa =)...
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

Motosikleti
    klr 600
    bede var 200 cc cross musluk en üstte iken açık depoda ili bölme var motoru iyice sola yatırınca yedekteki benzin normal tarafa geçiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler