Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NTV ve MotoGP

Motovento
    REKLAM ALANI
    tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Az önce NTV'nin içerik sağlayıcısı olan Doğuş Holding'e bir mail attım:

Ben ve motosiklet sever binlerce kişi, bu sene MotoGP yi NTV'nin lisanslamasından dolayı büyük mutluluk duyduk.
    Ancak, MotoGP yayınları hayal kırıklığı oluşturdu: Ön elemelerle birlikte 3 gün süren bu yarış maratonu, NTV'de pazar günü bir saate sıkıştırılıyor. Bu nedenle alternatif kanallardan seyretmek zorunda kalıyoruz.
    Hiç olmazsa gecenin ölü saatlerinde MotoGP nin diğer yarışlarını gösterseniz de biz bunları kayda alıp sonradan seyretsek?
    Email adresleri: dmail@dogusholding.com.tr imiş İsterseniz sizler de yazın, belki bir faydası olur ve motoGP nin yayınını artırabiliriz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yazın yazmasına da sakın aynı malili kopyala yapıştır yapıp yazmayın. Böyle yapınca alacak olan kişi üçüncü mailden sonra okumadan silmeye başlayacaktır.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Böyle bir mail bana gelse, okur, belki dikkate alır, ama mevcut uygulamayı değiştirmek için hiçbir şey yapmazdım. Binlerce kişi değiliz çünkü... Türkiye'de MotoGP'nin iptali, SBK ve grubunun gelmemesinin sebepleri gibi, bu yayının da hedef kitlesi bir avuç insan çünkü. Bu durumda sadece GP yarışını yayınlayarak bile idealist bir tutumu olan NTV'ye de reytingini, alışılmış yayın akışını nisbeten ufak bir kitlenin hobisini yayınlamadığı için suç bulamam. Kaldı ki NTV, GP yarışlarını yıllardır yayınlıyor, bizse hala bu yayından haberdar değiliz veya bu sene yayının olduğunu farkedip şaşırıyoruz. Bu kısımda da reklam eksikliği gibi bir etken var tabii ama NTV'nin genel tutumu da çok fazla reklama dayanmazken, bu gibi taleplerde bulunacak biz 'binlerce' kişinin en azından bunun farkında olmamız gerekmez mi?
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Ben sağlam bir mail attım umarım dikkate alınır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler