Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Duro Marka Lastik? @İzmir

Motovento
    REKLAM ALANI
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SoktumBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konar.com.tr de sadece kendi istanbul numaraları var yarın bi arayıp şansımı deneyeceğim.. üşenmeyip cevap yazan arkadaşlara genede teşekkür ederim ama bana kesin net bilgi lazım lastik hakkında yorumda beklemiyorum yada başka iller hakkında fikirde izmir de nerede satıldığını bilen var mı? temel basit bir soru olmalı..
    hasta mısın?
    yok canım vinç operatörüyüm..

sordum soruşturdum bulamadım belki burda bilen biri çıkar dedim yazdım.. senin gibi tipler zahmet edipte yazmasın diye baştan itele gitsin cevaplar vermeyin dedim ama hastasın ya algıda eksiklik çekmen normal..

Arkadasım,

Yoldan gecerken adres sordugun kimseye bilmiyorsa yada senin tahmin ettigin yoldan daha raht ulasabilecegin senin icin daha faydalı bir adres tarifi yapıyorsa bu sekilde cıkısırmısın ?

Gelmiş bir soru sormussun, konuda tecrubeli insanlar sana daha iyi onerilerde bulunuyor. Bunun neresi kotu ?

Duro dedigin lastik ile buz pistinde kayar gibi gidecegini dah aonceden tecrube etmiş insanlar ve sana hani bu iyi degildir istersen farklı bir marka onerisinde bulunuyor.

Bu oneride bulunmasa da gidip bir kaza yapsan bir taraflarını kırsan yada koparsan buraya gelip sormazmısın ulan bu lastigin bu kadar berbat bes para etmez oldugunu biliyordunuzda bana niye soylemediniz diye.

Ha paran ona yetiyordur, farklı bir şey alamıyorsundur o zaman nezaket kuralları icerisinde ADAM gibi kibar bir sekilde soylersin.

Karsındaki insanlara ALGIMA ZORLUGU teshisi koyacak kim oluyorsun ?

Yada kendini ne zannediyorsun ?

Edep ile gelirsen Edep ile muamele gorursun.....
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    pardon soru neydi

CERRAHİ aynen söylediklerine katılıyorum. belki eklenebilecek çok şey var ama buna gerek yok.

anlattıkların karşındakinin anlayabilecegi kadardır
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    izmirde Duro da satan metzeler de satan yerleri çok net biliyorum. hatta selamımızla indirim bile yaparlar, çayını kahveni içerken lastiklerini de değiştirirler. ama kusura bakma bu topicte bu üslup varken sana yardımcı olmak gelmiyor içimden.

CERRAHI

kuyucadısı duro veya metzeller izmirde tam olarak nerden alınırdı soru

sevgilerle

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirde Duro da satan metzeler de satan yerleri çok net biliyorum. hatta selamımızla indirim bile yaparlar, çayını kahveni içerken lastiklerini de değiştirirler. ama kusura bakma bu topicte bu üslup varken sana yardımcı olmak gelmiyor içimden.
    sevgilerle

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    CERRAHI, kuyucadısı ve Wallace +1

METZELLER satan kardeşim ama iş yeri adresi bende kalsın
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    soktumbey nickinde güzelmiş

kardeşim izmir dediğin yerde zaten 3-5 motorcu var, git kahramanlara bulursun bulamazsanda sana nerde bulacağını söylerler
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    ben nerde satıldığını bilmiyorum ve duro lastikler çok kayıyor....

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    0216 545 04 86
    Bu telefondan Mustafa Ozen İnal (Kendisi Duro ümraniye satış bayisidir) ile görüşüp izmir telefon numarasını alabilirsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 125R
    komik insanlar sizlerle çok fazla muhattap olmak istemediğimden böyle bi mesaj yazdım ama n mümkün ki olmayınca olmuyor sizler birbirinize +1 +1 vererek yaşamaya devam edin.. ayrıca wallace ne senin indirim sağlamana ihtiyacım var nede çay kahve ikramlarına.. cerrahi sende haklısın kendince tabi.. arap kadri sanada tavsiyem derslerine ağırlık vermen konusunda ilk okulda öğrendiklerin tüm öğretim hayatında gelişerek devam ediyor..

satan yeri bulmam konusunda yardımcı olan arkadaşlara tekrar teşekkür ederim..

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    rahatsız mısın arkadaşım?
    önce soru sormasını, konuşmayı bir öğren
    bu ne ukalalık, ne pişkinliktir böyle
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  konu amacından sapmış ve polemikten öte gitmemiştir.Bu sebeple konu kilitlenmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

AYRICA KONUYU AÇAN ÜYENİN SİTE ÜYELERİNİ AŞAĞILIYICI TUTUM VE TAVRI,KULLANDIĞI NİCK NAME'İN FORUM KURALLARINA AYKIRI OLMASI SEBEBİYLE ÜYE FORUMDAN UZAKLAŞTIRILMIŞTIR.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler