Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ucuz atlatılmış bir kaza ve sorular

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha fz6 FAZER
    arkadaşlar maalesef geçtiğimiz gün topkapı istikametinde haliçe gelmeden bir otomobil bana ben sol şeride geçmek isterken vurdu ve kaçtı. önce kaçan arabanın sürücüsüne iki çift lafım bile yok. onu özellikle belirtiyim.. ne diyim ki zaten??

bu olay üzerine 5 takla attım savrularak. motor da düştüğü yerde sürüklendi. faza uzatmıycam ama e-5 te duran tüm motorcu arkadaşlara verdikleri destek ve moral için çok teşekkür ederim. ucuz atlatmıştım onların da dediği gibi.. sabah kadar hastanade önlem amaçlı tutuldum. eğer böyle bi şey başınıza gelirse bilmeyenler için yazıyorum "sakın ben de bişi yok" diyip hastaneyipas geçmeyin. beyin tomografisinden afedersiniz kıç röngenine kadar çektiler. ayrıca iç kanama süphesiyle 2 saatte bir kanımı alarak değerlere baktlar. bunlar başına böylebi şey gelmesini hiç istemediğinm motorcu arkadaşlarım için tecrübeler.. hstaneye gitmeyi ihmal etmeyin..

sol kolumda 1. dereceden ezilmeyle atlatmıştım kazayı.. allah canımzı bize bağışladı ama dertleri de arka akaya veriyor. geçtiğimiz hafta işimden oldum, buhafta da babamın deyimile "körün elinde 1 değnek" imden.. motorda 5 milyarlık masraf var. vurann araba hatalı olmasına rağmen kaçtı. trAFİK sigortasından faydalamıcam. kaskom yok. bu durumda yapabileceğim başka bir şey var mı? daha önce böyle bir durumu tecrübe etmiş motorcu dostlarım varsa özelden mesaj atarlarsa sevinirm.

sonuçta bizler hayallerinin peşinde koşan insanlarız. herkes bizleri motosiklete biniyoruz diye çok zengin insanlar sanıyor. o yüzden derdimi herkese anlatamıyorum. şimdiden yol göstericek arkadaşlara teşekkür ederim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    öncelikle geçmiş olsun..Benimde çok değil kaza yapalı 2 ay oluyor bana çarpan araçta kaçtı ne yazık ki iş yok güç yok motordanda olduk.Trafik siqortasından yararlanılmıyor kaskoda yoksa sana kaldı masraflar:(Benmde aynen öyle oldu..Benm motor pek pahalı olmasada sonuçta hayatımda benm olan tek şeydi..astarı yüzünü geçtiğinden hurdalığa attım bende hurda raporu çıkarcam işte..Geçmiş oLsun cana geleceğine mala gelsin.
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    geçmiş olsun arkadasım ne diyebilirm baska sen iyisin ya önemli olan o...para biriktirip yaptırmandan baska bir sey kalmıyor sanırsam..en iyisi 1000 tl olsun 1500 tl olsun senelık kaskoyu lutfen yaptırın...motorlar ucuz degil yerine koymasıda kolay degil...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    yok
    çok geçmiş olsun.

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    geçmiş olsunn.net bir bilgim yok ama çarpıp kaçan arabanın plakasını falan gören olmamışmı ordan hareketle suç duyurusu gibi bişeyde bulunamazmısın?
    Drift Religion

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük geçmiş olsun.Eğer varsa elindeki kaza tutanakları ve hastane raporuyla birlikte savcılığa başvurabilirsin eğer bulunduğun mevkide mobese kameraları mevcut ise savcılığıa bunu belirtebilirsin.Bişey çıkması düşük bir ihtimal ama hiç değilse elinden geleni yapmış olursun allahtan umut kesilmez.Tekrardan geçmiş olsun.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    çok geçmiş olsun kardeşim babamda 5 ay oldu işinden çıkarılalı ve tazminatıyla birde işsizlik maaşıyla geçiniyoruz şuanda ..

gelelim motorumuza motora yapabilicek ucuzdan parçaları teker teker fazla acele etmeden tedarik etmelisin eğer elinden geliyorsa elinden gelebilecek şeyleri sen yapmaya çalış...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    Bir şekilde hakkıı arayabilirsin bence. Artık heryerde kamera var. Bence savcılığa filan git işin yolunu yordamı nedir öğren. Çok geçmiş olsun ...
    Korumanı giy ! Tarzanlığın alemi yok !!

Otoyollarda kamera kayıtları incelenirse plaka numarasından kim olduğu belki tespit edilebilir. Bunun dışında da sıkma canını arkadaşım, sana birşey olmamış ya, onun dışındaki herşey bir şekilde yoluna girer. Sağlıktan önemlisi var mı?

hilost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Venox-Saphira
    gecmiş olsun... boşver hayattasın. yavaş yavaş düzeltirsin motorunu...
    kacanlarda allahlarından bulsun...

ben de yeni motosiklet aldım 250cc 2 milyar kasko diyorlar.. kafayı yiycem bu nasıl iş onu da anlamadım.
    Eğer fark edilmek istiyorsanız... kendinizi gösterin, trafikte arabalar nasıl ilerliyorsa öyle ilerleyin. aralardan makaslar atarak değil...
    kazasız belasız sürüşler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    çok geçmiş olsun.

geçmiş olsun.Allah korumuş yinede. fazer ı da işler yoluna girene kadar bir kenara koyup bekletin isterseniz. park yeriniz varsa aslında herkese bir 100 yada 125 cc lazım karizmaya önem vermiyorsanız.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Geçmiş olsun. Olsun da o kaçan namussuz paçayı o kadar kolay kurtaramaz. Hemen savcılığı şikayette bulunuyorsun, "şu tarihte şu noktada şu saatte aracıma çarptı beni yaraladı ve hastanelik etti ( bu önemli) , ve kaçtı ( bu da öenmli). sözkonusu aracın plakasının mobese kameralarından tespiti ve şahsın cezalandırılması vs) şeklinde dilekçe yazıyorsun o o ...neyi bulduracaksın. Ondan sonra hem maddi hem de manevi tazminat talep edeceksin. Sakın vazgeçme o adamı mutlaka bulurlar ve canına okurlar. Benim tanıdığa çarpan ve kaçan adamı bu şekilde buldular ve kuruşu kuruşuna tazmin ettiler. Sakın peşini bırakma. Bu ülkenin muz cumhuriyeti olmadığını anlasın.

Motosikleti
    CBR 1000 RR.
    çok geçmiş olsun kardeşim
    özelden msn adresimi yolladım.

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Öncelikle geçmiş olsun fakat hemen neden trafik sigortasından yararlanmadığınızı sorabilir miyim?
    Trafik sigortası zaten bunun için kurulmuş bişidir. Eğer trafikte maddi hasarlı ya da yaralanmalı hatta ölümlü bir kaza başınıza gelirse ve karşı taraf kaçar ise poliçe kapsamınız doğrultusunda hasarınızın tamamını trafik sigortasından karşılayabilirsiniz.
    Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almanızı tavsiye ederim.
    Ayrıca kurubuz'unda söylemiş olduğu gibi savcılığa şikayette bulunmanızıda tavsiye ederim.
    Yanlız kaza tutanağı tutturmanız gerekiyordu umarım yaptırmışsınızdır. Yoksa işler biraz zorlaşabilir.
    Allah yardımcınız olsun, kolaylıklar versin.
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    carpan kacssa bıle polıs cagırıp rapor tutturmus olsanız trafik sıgortasından yararlanıyor olmanız lazım dıye dusunuyorum arastırmak lazım pesını kesın bırakmayın
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Geçmiş olsun kardeşim.
    Allah yar ve yardımcın olsun duasından başka bir şeyim şu anda senin için.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    DUCATI 1198
    bana vuran kacti yazisini cok okudum , bu insanlikmidir ki?

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım trafik sigortası bu tip olayları ödüyor tutanak tutturup müracat ediyorsun ben tam olarak nasıl olduhunu bilmiyorum ama biraz araştır bende araştırayım

Kaza geçiren vatandaş hastane masraflarını faturalı olarak Türkiye Sigorta
    Reasürans Şirketleri Birliği'ne iletecek. Bunun için birliğe,

0-212-324-19-50 nolu telefondan veya http://www.tsrsb.org.tr adresinden ulaşılınabilir.

Türkiye'nin her yerinden başvuru aynı şekilde yapılacak.Gerekli belgeler ise hastane faturas, ikâmetgâh senedi, nüfus cüzdan örneği,trafik zaptı ve imza beyanı. Belgeleri inceleyen birlik, vatandaşın verdiği banka hesap numarasına parayi yatırıyor.

LÜTFEN TANIDIĞINIZ YADA TANIMADIĞINIZ HERKESE YOLLAYIN.
    BELKI ŞU AN BUNA GEÇEKTEN IHTIYACI OLAN BIRI OLABILIR.

Garanti Sigorta Fonu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler