Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

suzuki intruder vl 800 kullanan varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    merhaba...

motosiklet modelleri bölümünde bu modelin sayfasını göremedim 75 sayfanın 75 tanesinide gezdim malesef yok...bu motor hakkında bilgisi olan yedek parça hakkında malumatı olna arkadaşların bilgisine ihti yacım var teşekkür ederim...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    yokmu yahuu koskoca sitede bu motordan kullanan:D
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

S40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Angel
    valla seninle bi ortak noktamız var ama motor deil

sago
    Everybody can't be motorcylyst...!

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Benim var vl800 harika bir motor, suzuki servisleri güzel. Zaten aldın mı pek servise uğramazsın. Torku seni geri yapıştırıyor. Sormak istediğin sorular varsa cevaplarım
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    benım gitar hocamda var,
    ve şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşadığını duymadım,
    ama benım motrun arka frenini DISC'e çevirdikten sonra,
    ''BUNUDA ÇEVİRSEKMİ NE DERSİN'' demişti,

başkada hiçbir motor ile sıkıntılı bir durum duymadım...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim var vl800 harika bir motor, suzuki servisleri güzel. Zaten aldın mı pek servise uğramazsın. Torku seni geri yapıştırıyor. Sormak istediğin sorular varsa cevaplarım

arkadaşım bende yamaha dragstar xvs 650cc vardı sattım şimdi itler gibi pişmanımsonra baya bir motorsuz gezdim artık şu 103 peugeot kullananlara yalvarıcam nerdeyse verbi tur atim diye...nese baya bir araştırdım video teknik bilgi yedek parçası kullanımı arızaları çok kapsamlıda olmasa bulamadım .yabu motorlar arıza yapmıyo yada ben aramayı bilmiyorum...şimdi gelelim kuru fasulyenin faydalarına ben şuan çorumda oturuyorum.burda yamaha suzuki vb. markaların servisleri var bu kişilerden bu motorun parça temini mümkün olurmu gerçi herif motor servisi illaki olurda parçası bulunabilirmi...satılık modellere baktığımda 1996/1997/1998 modelleri var bunların parça sorunu olmazmı bu beni biraz düşündürdü bunu çözersem nasipse bu intruderden almayı düşünüyorum...

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    http://www.sahibinden.com/videoyu_iz...XQQdisplayitem sizce bu motorun tamir masrafı ne tutar???

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Alıntı dragstar. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende yamaha dragstar xvs 650cc vardı sattım şimdi itler gibi pişmanımsonra baya bir motorsuz gezdim artık şu 103 peugeot kullananlara yalvarıcam nerdeyse verbi tur atim diye...nese baya bir araştırdım video teknik bilgi yedek parçası kullanımı arızaları çok kapsamlıda olmasa bulamadım .yabu motorlar arıza yapmıyo yada ben aramayı bilmiyorum...şimdi gelelim kuru fasulyenin faydalarına ben şuan çorumda oturuyorum.burda yamaha suzuki vb. markaların servisleri var bu kişilerden bu motorun parça temini mümkün olurmu gerçi herif motor servisi illaki olurda parçası bulunabilirmi...satılık modellere baktığımda 1996/1997/1998 modelleri var bunların parça sorunu olmazmı bu beni biraz düşündürdü bunu çözersem nasipse bu intruderden almayı düşünüyorum...
    Vl800 dragstardan daha büyük, seni tatmin edecektir umuyorum Yedek parça illaki bulunur, nede olsa marka. Çorum olduğu için biraz bekletir diye düşünüyorum. Ama gerçekten arıza nedir bilmiyorlar. Bu arada Motorumu 2008 model 0 aldım, motor sıcak olduğunda karterin oradan 4 5 damla yağ damlatıyordu. Garantiden değiştiricez dedi servis. Şu an damlatmıyor, kendi kendini tamir mi etti ne Bende satan kişiye pek rastlamadım, alan satmıyormu yoksa almıyorlarmı? bence alan satmıyor. Marka aldım ki kafam rahat olsun, çok şükür herşey yolunda.

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Vl800 dragstardan daha büyük, seni tatmin edecektir umuyorum Yedek parça illaki bulunur, nede olsa marka. Çorum olduğu için biraz bekletir diye düşünüyorum. Ama gerçekten arıza nedir bilmiyorlar. Bu arada Motorumu 2008 model 0 aldım, motor sıcak olduğunda karterin oradan 4 5 damla yağ damlatıyordu. Garantiden değiştiricez dedi servis. Şu an damlatmıyor, kendi kendini tamir mi etti ne Bende satan kişiye pek rastlamadım, alan satmıyormu yoksa almıyorlarmı? bence alan satmıyor. Marka aldım ki kafam rahat olsun, çok şükür herşey yolunda.

umarım bende senin gibi şanslı olurum dicem ama ben ikinci el alıcam bide şunun masrafı netutar hiç bir bilgin yorumun olabilirmi bunun için http://www.sahibinden.com/videoyu_iz...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    sayfa açılmıyor dragstar fakat motor üzerine masraf yapmaktan biraz uzağım. Ne söylesem yalan olur dostum.

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    sayfa açılmıyor dragstar fakat motor üzerine masraf yapmaktan biraz uzağım. Ne söylesem yalan olur dostum.

peki bişe sorcam dostum sence 1997/98 model intruder vl 800cc lik bir motora

8.000.00tl vermek dorumudur???veya bu fiyat edermi sence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler