Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

motor piyasasında çin e DİKKAT

Motovento
    REKLAM ALANI
    delimavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    arkadaşlar benim düşüncem bu sene çin mallarının piyasaya girmesi motora olan ilginin artmasını sagladı. bunun dışında kötü yönleride oldu tabi ucuz ve kalitesiz malzemelerin kullanıldığı çin malları aşırı vibrasyon ve gittiginiz yerde parca dökülmesine kadar aşırı şikayetlerle piyasayı allak bullak etti. bunun faydası noldu? derseniz? alt kesim dedigimiz insanlarımızında motorla tanışma şansı arttı. çünkü rakamlar bir motor için çok komik. önümüzdeki yaz çin malına aynı talebin olucagını sanmıyorum çünkü motor severlere kalite peşinde koşucak gibi görünüyo. çok canı yanan oldu. kaliteden ödün vermeyen markalarının satışlarının artıcağını ve kazasız belasız canlı bir sezonun bizi beklediğini ümit ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    10_uR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    delimavi, ii güzel anladık ama ndn iki tane açtın aynı topikten i:
    DURUŞUNA KIZLAR, GİDİŞİNE YOLLAR HAYRAN !!!!!!!!!!!!!

\"AYAR İYİMİ\"

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ok kalitesiz ama fiyatlar bence komik değil asıl komik olan otomobil fiyatı motorlar.Ben sadece evden işe ve birazda gezmek için bi çin motoru aldım problem çıkarıyomu tabiki çıkarıyor, ben zaten bu motordan daha fazlasını beklemiyordumki X marka sıfırı 12.000 ytl ok kaliteli, servis sıfır, parça yok sipariş ver 1 ay bekle(bir çuval para) yada çin marka servis iyi ,iki sene parçaya para yok daha ne isterimki amacım atlayıp zıplamak yada hız yapmak değilse.Lütfen kimse hiçbir malı menşei çin diye karalamasın, İnsanların parası olsa zeten memlekette herkes avrupa arabaya binerdi kimse şahin almazdı ve şimdiye kadar niye kimde şahinle mercedesi yada mercedesle ferrariyi karşılaştırmadı, yapmayın o ayrı o ayrı bu yazıyı yazan ve ALT KESİM olan ben tüm üst kesim pahalı motor kullanıcılarına selam ederim
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    delimavi, ii güzel anladık ama ndn iki tane açtın aynı topikten
    yok biri gitti
    alt kesim dedigimiz insanlarımızında motorla tanışma şansı arttı
    bence anlatmak istediğini alt gelir seviyesi diye anlatsan çok daha iyi olur
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    lütfen çinlileride anlayalım bilip bilmeden atmayalım,adamlar 200-300 dolara motorsiklet üretiyorlar haliylen tabiki gidipte 5000-10000 dolarlık motorlarlan bir tutulamaz ama bana göre bu paralara alabilecegimizin an iyisi bi bisiklet olmuş 500 ytl motora 1000 ytl veriyorsun daha ne istiyonuz.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

goodenough - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Aprilia Atlantic 500
    salihgureli, +1000
    önemli olan birliktelik, güzellik, iyilik tüm motorlar ortak bir amaca hitap etmiyor mu?
    ek özellik isteyen ona göre bir motor alır...herkes ayağını yorganına göre uzatır, bunu tartışmak bence yersiz ve gereksiz...
    saygılar...

salihgureli, sen alt seviyedensin benim muhatabım deilsin
    ben şahsen topkapı sarayında büyüdüğüm için..............
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    CBR 600 RR
    arkadaşlar yanlış anlaşılmasın alt kesim mevzusu degil bu siz biraz içerlemişsiniz olyı ben hataya düşülmemesi ve aksine piyasanın canlanıp dahada iyi oldugunu iza ettim. insanların ucuz mal sayesinde motorla tanışdıgına deyindim. ve bunun sayedinde kaliteli motorların. satışında artış olucagına deyindim. evden işe gidipde motoruna evin salonunda bakıpda ginede şikayetci olan kaç insan tanıyorum buarada. ona bakarsanız japonlarda bile bazen bir dünya sorun çıkabiliyor. ama çinin her ürettigi ürününde bir sürü pürüzler çiktıgını hepimiz biliyoruz. tabi istisnalarda yok değil. buarada 2 defa yollamak istemezdim ama bilgisayar hatası

topkapı sarayında büyümen benim sorunum degil ama sende sorun olmuş bende motora ilk başlarken mobilyetlerde ne çileler çektim. tabiki insanlar ayagını yorganına göre uzatıcak ama bu demek degilki insanlarımız milyarlar veripde parca garantisi diyipde hiçbir destek vermeyen x markarın motorlarında deneyim kazandıklarını idda ettim bunu örneklerini servislere girip çıkan biri olarak bu sene gördüm.

bence allel acele yazıcagınıza sitedeki köşe yazılarına bir göz atın. teşekürler

yeni olduğun için bide böle anlatayım arkadaşım postunun altında mesaj yokken bir mesaj daha atma eğer eklemek istediğin bi şey olursa değiştir butonuna basarak ilave et flood mesajlar silinir

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Evet motor artık bir prestij göstergesi olmaktan çıktı. Bunu gösteriş için degil sevdigi için binen insanlarda artık motor alabiliyor.
    Jinlunu getiren ICM makina söyle 650 lik Çinli bi enduro getirsin hemen alırım.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    sevdim ben bu arkadaşı, siteye yeni bir renk geldi.

delimavi, hoşgeldin

Motosikleti
    CBR 600 RR
    ok teşerkürler yardımına ama bilgi gelmişti bana üstelik alt seviyeden muhattap olmak istemediğin kişi senin HYSUNG marka motorunu hiçbir üst kesimde görmedim. apayrı bir motor almalı

Motosikleti
    Alıntı delimavi adlı üyeden alıntı
    teşekürler arkadaşım hoşbulduk. birde fenerlilerin gazabına ugramasak. neyse yakında yeşil sahada intikamımı alırlar bjk 1903
    delimavi,

1) o fenerli moderatodur ve daha yakın zamanda toplu bi katliam yarattı , aman dikkatli ol (demeye kalmadı, senin mesaj uçmuş bile flood olduğu için...)

2) ben de hasta fenerliyim, ayrıca Türkiye sınırları içinde olabilecek tüm topluluklarda olduğu gibi burada da fenerliler ağırlıkta bilgin olsun

3) İnönü deki maçın daha kanı kurumadı bi sonraki maç da cehennemde ( Ş. Saracoğlu)... Hatırlatmakta fayda var

Motosikleti
    CBR 600 RR
    650 cc lik bir çin le asla sürat yapmam vede almam hatta üstüne binmem. neden dersen bir al bin ve başına neler gelebilir bi gör

Motosikleti
    kurallara uymadığın için atılabilirsin ama, baksana yine flood yaptın.

Ekleme:
    hadee üstteki mesaj uçunca bizimki de anlamını kaybetti

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    bence tam tersine talep artacak çin malı motorlara çünkü yeni 600lük modeller gelecek 2006 da
    KARTAL GOL GOL GOL

theOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim history 125
    Bence isteyen istediği motoru alır, önemli olan onun maddi durumu ve isteği.
    Bu motorların gelmesi de motosiklet piyasasını canlandırdı ve iki teker sevdalılarının çok da pahalı olmayan bir başlangıç yapabilmelerine imkan verdi.
    Ayrıca bu motorların pişyasaya girişi diğer markaların da fiyatlarında indirim yapmalarını sağladı.

Dolayısıyla çin malı motorları kötülemenin ve bu motorların sahiplerini rencide edici konular açmanın gereği yok.Zaten herkes tercihini yapmış ve çeşitli forumlarda bu konular zaten tartışıldı.

Sevgi ve Saygılarımla.
    34 GS ....

Motosikleti
    tiger 250
    çinliler uzaya gitti arkadaşım,bak senin japonlar yerde sürünüo hala

Motosikleti
    CBR 600 RR
    ya siz varya harbi komik insalarsınız. uzaya giden çinliler he bence sen kendine gül uzayda olan japonlar

Motosikleti
    tiger 250
    sendemi japonsun üstün insan , altındaki motor pahalı olunca seviyen mi yükselio sanıosun

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler