Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorum hala gelmedi evrak sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    merhaba arkadaşlar, siyah ybr 250 almıştım, bana aksesuar konusunda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim, ben motorum gelecek düşüncesiyle motoruma aksesuarlar sipariş etmiştim.
    Ama dün beldeyamadan gelen telefonla şok oldum, motorlar ellerinde olmasına rağmen evrak sorunları olduğu için bayiye gönderemiyorlarmış, haziranın 20 sinde geleceğini söylediler, içime bir kurt düştü ötv indirimi haziran 15 de sona ereceği için acaba bizden fiyat farkımı alacaklar, bayiyi aradım, sorun değil ben 20 sine kadar bekleyebilirim, ama işallah fiyat farkı almassınız dedim, bayideki adam fiyat farkı almayacağını söyledi, bakalım sonuç ne olacak bekliyoruz, işallah motoruma 20 sinde kavuşup, sizlere test edip bol bol bilgi vericem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Allah yardımcın olsun... Sana günler geçmez şimdi....
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Her şey tamamda bellide olmaz .Adam demesin alırken bende alınmıyacak biliyordum ama yapabileceğim bir şey yok farkı almak zorundayız gibilerinden..Bence işi garantiye al git detaylıca konuş.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah yardımcın olsun... Sana günler geçmez şimdi....
    aynen günler geçmiyecek gibi,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:57 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:55 AM ----------

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her şey tamamda bellide olmaz .Adam demesin alırken bende alınmıyacak biliyordum ama yapabileceğim bir şey yok farkı almak zorundayız gibilerinden..Bence işi garantiye al git detaylıca konuş.
    evet belli olmaz, bayideki adam fiyat farkı almayacağını söyledi, bide babamın arkadaşı bilemiyorum ama babamada ters yapacağını sanmıyorum, bakalım göreceğiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler