Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu motosikleti beğendim almak istiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,
    Aşağıdaki özelliklerde bir APRİLİA PEGASO 650 motosiklet buldum. Yorumlarınız alabilir miyim? Marka ve modelle ilgili öneri ve çekincelerinizi de beklerim.

2004 model
    5800 km'de (Sahibi orjinal olduğunu söyledi)
    8750 TL
    http://www.sahibinden.com/5_850_km_2...XQQdisplayitem

Motosikleti yakından gördüm, oldukça temiz görünüyor. Plakadan kontrol ettim belge tarihi 2004 yani sahibi muhtemelen ilk sahibi (Km orjinal olabilir diye düşündürdü beni) . Kullanmak için fazla vakti olmadığını söyledi. Bunun dışında motorun görebildiğim tek kusuru sol tarafa yatmış olması, deponun oradaki plastikte derince çizik var (ama bence önemli değil sadece görüntü...) ve sol arka artçı pedalı kırılmış (anlayabildiğim kadarıyla pedal döküm bu yüzden kolay kırılmış olabilir diye düşünüyorum). Ama motor kısmında herhangi bir darbe ve çizik görünmüyor. Lastikler orjinal(miş). Civatalarda anahtar izi göremedim. Egzoza parmak soktum hafif bir siyahlık geldi. Ben bakarken sahibi orada olmadığı için makineyi çalıştıramadım ve sesini dinleyemedim, ancak yarın daha iyi bilen bi arkadaş ve tamircimizle bakmayı düşünüyoruz. Gitmeden önce fikirlerinizi ACİLEN almak istedim. Karar vermemde yardıcı olursanız sevinirim.

Saygılar/Kazasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Parçaları çok pahalı ama güzel motor.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    ben yaklaşık 16ay kadar pegaso650 enduro alıp kullanmıştım oldukça heybetli ve 3lü çanta seti koydugunda kaslı bir uzun yol turingi haline geliyor.tüm tek silindir makinelerde oldugu gibi yüksek devirlerde sürücüsünü yoran bir titreşimi var,benim makine 95model ve karburatorlu oldugundan fazla gaz açtıgında oldukça fazla benzin tüketiyordu,sanırım 2001ve daha sonraki serilerde enjeksiyon mevcut..........yine de TR.de 650lik enduro sınıfı içerisinde alınabilecek en ekonomik ikinciel aprilia pegasodur diyebilirim

Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yaklaşık 16ay kadar pegaso650 enduro alıp kullanmıştım oldukça heybetli ve 3lü çanta seti koydugunda kaslı bir uzun yol turingi haline geliyor.tüm tek silindir makinelerde oldugu gibi yüksek devirlerde sürücüsünü yoran bir titreşimi var,benim makine 95model ve karburatorlu oldugundan fazla gaz açtıgında oldukça fazla benzin tüketiyordu,sanırım 2001ve daha sonraki serilerde enjeksiyon mevcut..........yine de TR.de 650lik enduro sınıfı içerisinde alınabilecek en ekonomik ikinciel aprilia pegasodur diyebilirim
    Hep yazıldığı gibi parça temin problemi var mı? Ya da sık sık problem çıkarıyor mu? Ayrıca; linkini verdiğim motosiklet o fiyatı hakeder mi? Km'si şüpheli mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler