Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

benzer modeller

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 150
    arkadaşlar neden farklı markalar çok benzer modeller çıkarıyor mesela mondialle asya motorun cup modellerine baktım nerdeyse herşey aynı neden özgün deil bu büyük markalarda da var mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    uretilecek malzemenin kalip maliyetlerinin cok yuksek olmasi ve Ar-ge calismalarinin cok harcama gerektirmesi,testler,ekipmanlar,test verilerinin toplanma sureci+zaman bunlarin hepsi birlestiginde cok buyuk meblaglar tutmakda...bu nedenle hazir olani biraz degistirip kullanmak ve tuketiciye sunmak cok daha ucuz(eski Cin adetidir ancak Turkiyemde halen vazgecilmedi)mevcut olani kopyalamak ve birazcik degistirip piyasaya yeni urun gibi sunmak mantigindan ne zaman vazgecicez bilmiyorum.
    ornek: 35-40 senedir ayni biskuvileri yiyoruz degisik isimlerle ancak dis piyasada adam neler neler uretiyor ayni fiyata(bizim dumduz biskuvi yedigimiz fiyata.bende yedigimde anladim nasil kekleniyoruz anlatamam....
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    CBF 150
    teşekkürler çok açıklatıcı olmuş böyle oluca da insanların a markası yada b markası almak için bi sebebi olmaz o zaman al birisini ne farkeder öyle değil mi

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    En ucuzunu al paran cebine kalsın nasıl olsa aynı hepsi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)