Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

mz 251 mi daha hızlı hyosung gt250r mı lütfen cvp verin

Motovento
    REKLAM ALANI
    ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    bence kısa mesafe mz alır
    Yüksek Kalite Üstün Performans

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

slm

hey maşallah ne tartışmaydı bole yaaa hersey guzelde şu mez gazı kestıkten sonra vıtesteyken o gelen ses varya dan dan daaaaann yedı benı yedı ama bazı sabahlarıda sesını duymak ıcın acele edıyorum

recepalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf r6 s
    4 zaman 2 zaman farkı var ancak mz inde kalitesi sabit ve ivmelenmede hyo yu yerrr... ayrıca kıyas yapmak yanlış kardeş alacaksan japon al mutlu ollll...

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    tarıhe bakmadan yazmısım hortlamıs konu pardon
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Forumda devamlı olarak sorulan "şu mu geçer bu mu geçer" konularından biri daha? Toplum olarak ne kadar da meraklısıyız drag yarışlarına. 4 yıldır 8 ayrı motosiklet kullandım 1 kez bile trafikte birileriyle kapışmadım ki bu amaçla da motosiklet alanın aklından zoru olduğunu düşünürüm.( Trafikte kapışmaktan bahsediyorum yoksa tabiiki pistlerde yarışma amaçlı motosiklet alanlar var.)

Neyse gelelim konuya. Yani Mz ve Hyo kapışmasına..
    Tüm konuyu okudum ve birkaç arkadaş hariç herkesin tek konuştuğu şey hız . Güvenlik, viraj kabiliyeyi, frenler, sorunsuzluk, yakıt sarfiyatı.. vs gibi şeyler kimseyi ilgilendirmiyor anlaşılan..

Hatta bazı arkadaşlar "motora binerken yakıtına bakılmaz zevk işi bu " demişler. Kusura bakmasınlar ama 250 cc lik bir motosiklet alan kişi yakıtına da bakar.

Son olarak efsane efsane denmiş Mz için. Dikkatimi çekiyor eski model yani MZ, Jawa, Planet gibi motosikletler için hep bu deyim kullanılıyor ve daha yeni markalarla karşılaştırılırken efsanenin yanında hiç şans tanınmıyor.

Eskiden fazla motosiklet modeli yokmuş ve alım gücü düşük olduğu için de yıllarca aynı motosiklet kullanılırmış. Ama bu durum o motosikletin süper kaliteli olduğunu göstermez. Deniyor ki 10 yıllık MZ var daha pırıl pırıl.. Aynı şekilde bir çok marka için örnek bulunabilir. Peki hepsi efsane mi oluyor şimdi.

Eğer fiyatları aynı olsa düşünmeden Hyosung alırım. Daha yeni bir teknoloji ürünü ve çok daha yeni model bir alet. Ha param kısıtlıysa MZ'e yönelebilirim. Ama aralarında bu kadar fiyat farkı olan 2 aracın karşılaştırılması bile saçma çünkü cebinde 6-7 bin TL si olan kimse gidip de 20 yıllık MZ almaz.

Son olarak GT 250 bana göre güzel bir başlangıç motosikletidir ve yeni başlayanların sırf şekilleri güzel diye 600 cc ve üzeri bir SS ile başlamalarını engellemeye bir alternatif olduğu için taktir ettiğim bir motosiklettir. Yani bir anlamdan belki de bu model sayesinde birilerinin hayatı kurtuluyor.

Siz istediğiniz kadar hakkında laf söyleyin.. GT 250 tutulan ve ortalama kaliteye sahip bir motosiklettir.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    URL=http://img237.imageshack.us/i/19645471zd8.jpg/][/URL][/IMG]
    ][/IMG]

][/IMG]
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Bu mzlerin 150 likleri var.Onlarda bayağı hızlı.Amcamın vardı.160 yaptım diyordu.Ahanda Resmi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:13 ----------

MZ 150 etz

Motosikleti
    MONDİAL 125UAG
    merabalar MOTORUM yeni sayılır km`den anlaşılıyor saten motorumun ön tarafında korumalık mevcuttur arka tarafında ayak koymalık vardır motoru büyütmek için satıyorm motorumun ne çiziği nede kazası vardır motorumun sıfırdan farkı yoktur chapper motorlarla takas olur
    http://www.sahibinden.com/mondial_12...XQQdisplayitem

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaşlar kusura bakmayın ama ben bu forumlarda gördüğüm yalancılığı başka hiç bir forumda görmedim adam bilmem ne motoruyla bilmem kaç kişiyle bilmem ne kadar hız yapmış
    yalan küllüyen yalan
    hyosung gt 250 kullanmış biriyim birden fazla makinede denedim hyosung 250 140 km surati görene kadar canı çıkıyor yokuş aşağı rüzgarsız yolda anca 150 görüyor o yüzden ben 170 - 180 yaptım diyen yalancılara kesinlikle inanmayın
    girin sahibinden.com'a hyo 250 satanların tamamı işte motor güzel ama başka model alacam diye satıyorlar
    hatta girin van'ın erciş ilçesinde satan biri var arayın sorun niye satıyor diye ben size söyliyim niye sattığını bir mz 251 yarışında mz bunu tokatladı diye satıyor
    sonra bu forumda yanlış bilgilendirme had safhada arkadaşlar
    bir motorun beygir gücü o motorun hızını belirlemez gidip choper motorlara bakın 180 beygir olanı var ama motorun son gazda yapabildiği en yüksek sürat 120 neden çünkü şanzıman ona göre ayarlı ama bir suzuki gsx1000 r 170 beygir ama 300 yapıyo bundan dolayı motorları kıyaslarken asla ve asla beygirine göre kıyaslamıyacaksınız arkadaşlar motor beygirinin bir önemi yok önemli olan bu motor tekere ne kadar tork veriyor
    ve burda kesinlikle diyorum hyosung 250 asla ve asla mz in tırnağı olamaz
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kusura bakmayın ama ben bu forumlarda gördüğüm yalancılığı başka hiç bir forumda görmedim adam bilmem ne motoruyla bilmem kaç kişiyle bilmem ne kadar hız yapmış
    yalan küllüyen yalan
    hyosung gt 250 kullanmış biriyim birden fazla makinede denedim hyosung 250 140 km surati görene kadar canı çıkıyor yokuş aşağı rüzgarsız yolda anca 150 görüyor o yüzden ben 170 - 180 yaptım diyen yalancılara kesinlikle inanmayın
    girin sahibinden.com'a hyo 250 satanların tamamı işte motor güzel ama başka model alacam diye satıyorlar
    hatta girin van'ın erciş ilçesinde satan biri var arayın sorun niye satıyor diye ben size söyliyim niye sattığını bir mz 251 yarışında mz bunu tokatladı diye satıyor
    bir motorun beygir gücü o motorun hızını belirlemez gidip choper motorlara bakın 180 beygir olanı var ama motorun son gazda yapabildiği en yüksek sürat 120 neden çünkü şanzıman ona göre ayarlı ama bir suzuki gsx1000 r 170 beygir ama 300 yapıyo bundan dolayı motorları kıyaslarken asla ve asla beygirine göre kıyaslamıyacaksınız arkadaşlar motor beygirinin bir önemi yok önemli olan bu motor tekere ne kadar tork veriyor
    hocam senin 650 comet kaç yapıyor ?

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam senin 650 comet kaç yapıyor ?
    hocam ben henüz kullanmak nasip olmadı motoru yeni aldım malum ortalık kar ama eski sahibi en son 230 gördüm diyor ki onuda suzuki gsx 1000 r ı olan bir arkadaş doğruluyor yani ikiside kesinlikle yalan söylemeyecek insanlar bakalım nisanı bekliyorum sabırsızlıkla
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    marka fanlığı bu olsa gerek mz in hyo dan sadece ilk 150 metre de iyi olucağını kabul ederim ama sonra yağsı boğazına kaçar 1992 model mz kullandım 1 yıla yakın 11.000 km kadar yolum oldu mz ile arkadaşlar güzel motor mz i olanlar binmeye devam etsin hyosung u olanlar binmeye dvm etsin 2 zamanlı devri artık kapandı 4 zamanlı değil artık ucan motorlara binicez siz hala 92 senesinin teknolojisi motor ile 2004 teknojsi makinaları karşılaştırıyorsunuz

sabit 100 kg lık biri mz binsin hyosunga da sabit 100 kg lık biri binsn 500 metre sonra sonucu görüceksiniz. mz de hala var hyosungda hala var deneyin görün

8 bg 4 zamanlı ve V tipi 75derecelik makina fark ettiririr

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    hocam ben henüz kullanmak nasip olmadı motoru yeni aldım malum ortalık kar ama eski sahibi en son 230 gördüm diyor ki onuda suzuki gsx 1000 r ı olan bir arkadaş doğruluyor yani ikiside kesinlikle yalan söylemeyecek insanlar bakalım nisanı bekliyorum sabırsızlıkla
    ben de kapattım motoru mart nisan gibi çıkartırım bu arada hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En uzağa Hyo işer.
    hahahah bak bu güzel....

iki zamanlı motorun seriliğini 4 zamnala bir tutamayız...
    ama tek istediğim yüksek hızsa bilmem
    mz daha çok yakar seri olur.. hyo daha yüksek hıza çıkar ama aynı seriliği alamazsın...

Motosikleti
    RAMZEY QM 200 GY
    arkadaşlar bende bi motosiklet kullanıcısı olarak deneyimim fazla olmasada birbirinize konuştuğunuz laflar her iki açıdan bakmak gerekir bunlar farklı biri hyo ss diğeri farklı moped yani iki kişi düşünürsek ve bunların tarzları farklı herkes kendi tarzında ustadır cross/off road motosikletle racing motoru karşılaştırılır mı sizce şimdi cvplayın biri arazide racing'e kök söktürür diğeri asfaltta kök söktürür bu sinerji niye kötü yere doğru gidiyor arkadaşlar lütfen biri kendi alanında iii dir başka alanda kötüdür lütfen bunu bu şekilde düşünün bakın aralarındaki farklar nasıl göreceksiniz bende motosiklet tutkunuyum ama büyük bi tecrubem yok olmadı daha sadece herkes kendi bildiğinden şaşmıyor kendimi haklı çıkarmak için değil herkesin bildiği kendine doğrudur başkasının açısından bakıp cevapladınız mı hiç

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkisinide yerim
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Silverwing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Koskoca sitede aynı şehirde olan MZ'li ve Hyo'lu yokmu? Bence olsada kapışmazlar. En güzeli nette kapışmak. Nasıl olsa kaybeden yok.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    sorudan hiç birşey anlamadım ve herkes birşeyler yazmış... nekadar bilinçli kullanıcılar olduğumuz ortada amacımız hangisinin keyif vermesi mi yoksa yarış yapıp para kazanmak mı_? hangisinin daha hızlı olması neden önemli birisi seni geçse ne olur geçmese ne olur yolda arabayloa giderken çogu zaman otobüsler geçiyor eeeee napmam lazım oturup aglamam mı lazım... amacımız hayatta kalıp keyif almak... en azından benim açımdan bu boyle o yüzden sorunuza cevap umarım o hıza çıkarken hayatta olursunuz...
    Sex Speed Money...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    yalan küllüyen yalan
    Okuduğum en güzel ve doğru yorum.... Tebrik ediyorum seni..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hani bir iki kişi yalan soylerde bu hyo kullananların hepsi mi yalan soyluyor arkadas bende bunu anlamıyorum sen sürmeyi bilmiyorsan motor da seni tasımasını bilmiyorsa, sen yapamıyorsan baskası da mı yapamayacak..asıl sen sallama o 150 yi geçmiyor diyen arkadas. hey Allahım . millet sanal motorcu olmus. biyerden okuyup yaz buraya oh ne güzel. hadi sallıyorsunuz bari iftira atıp belki ihtiyactan belki hayalinin motorunu alıcak arkadasların motorunu satmasına engel, kısmetine mani olmayın hakka girmeyin yav..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)