Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motorumuzdan memnun muyuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Fonda müzik duyuyorum berkant abi....
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli bi konu. İnsan motorundan soğuduğu zaman hiç hoş olmuyor.
    İlk motorum Yamaha Aerox 100 idi. Önceleri onu çok sevdim, ama zamanla soğudum. Keşke dedim vitesli ve biraz daha iri bir motorum olsa dedim. Netice sattım.
    2. motorum Suzuki DR 650 idi. Onu da çok sevdim. Ama şehir içinde virajlarda büyük ön tekeri, trafikte rahat hareket edemem ve en önemlisi fazla yakıtı ile beni zamanla kendinden soğuttu.
    3. motorum Keeway Süperlight 150, şimdi ki. Çok memnunum. Henüz herhangi bir eksi anlamımda sıkıntım yok..
    Ama biliyorum ki insan motorundan vazgeçtiği zaman ona binmesi bile zevk vermiyor...
    sanırım sen şıpsevdisin
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    30000 km. Peugeot Cobra 105 gibi iki zamanlı mopedle gezip memnun olduktan sonra şimdiki scooterimden daha da memnunum.

Karahisar03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 K8
    KLR 650 kullanıyorum . Fazlasıyla memnunum.
    ===================================
    Kaskını tak. İki damla ter akması Kan akmasından iyidir.
    TB5DT

impish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Kendime ait bir motosikletim olsaydı. Muhakkak memnun olurdum. tabi modelden sıkılma ihtimalimde war. ama hemen sıkılmayacağımı düşünüyorum.

Motosikleti
    vn800 drifter
    cbf150 dragstar650 ıntrudervl800 ve scooterım var deli diyorlar bana desinler değişemem desinler değişemem
    ne kadar inanırsınız bilmiyorum ama en çok 96 mz motorum vardı 13 sene önce bir tek onu özlüyorum hayalimdeki motorsa indian chief daha henüz türkiyede görmedim
    CHOPPER HAYATIMIZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    küçük motor alıorum sankı gıtmıo gibi gelıo insanlar onu motr olarak gormuo sankı motorunn ne dıe soran olunca soylerken cekınıyorum dıorumkı buyuk olsun taşdan olsun ne yakarsa yaksın zaten kucukle 10 kmde alcan zewkkı buyukle 1 kmde alırsın sona buyuk alıorum soran olunca gene utanıorumm sankı hava atıo dieceklermıs gıbı yedek parca fıyatları ve yakıt tuketımı gozumde öyle buyuyokı diyorum uzun yola nasıl gıtcen sen bunla 125 lık 50 tl ye gıdr o yolu 500 luk 100 tl ye gıder ya sankı kac bascan tıtanda yapıo 120 120 yı gecmessın zaten al bi titan tertemizz bın ohhh parcası sudan ucuz az yakar titan gibi motorun olsun bılmem ne :DD: kucuk alıorum sonra heybetlı bi makına gorunce bu devirdaım böyle sürüp gidio işdee :D
    k_ayhn bunu beğendi.

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım sen şıpsevdisin

İnsanın sevdiği motor ile motorunu kullandığı yol ve trafik bazen aykırı düşüyor. Ve her tip motorunda ayrı bir güzelliği var.

Aslında bana göre doğrusu keşke imkan olsa da 3 tane motorum olsa.
    Şehir içi için, uzun yol için, arazi için...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bende memnunum motosikletimden ama belirli bir süreden sonra kesmiyo cc si daha yükseek cc düşünüyorum.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Motorumdan son derece memnunum inanılmaz bir makinedir nede olsa dünyanın en iyi maxi scooter'ı
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

istediğin motoru alamıyorsan..elindekini sevmesini bileceksin...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Motorum yok ama alacagım motorun ilk olması ve maddi olanak dogrultusunda ne olcagi cevabımı etkilerdi herhalde... Ya ayağımı yerden kessinde ne olursa olsun diye alip her yanımdan gecene gıpte edecem yada istediğim olmasada tarsıma yakın GV250, Land 250 gibi birsey alıp zevkle binecem ama eşimin olmasından dolayı arka koltuğu rahat olsun dersem bir burgman 400 de alabilirim ama scooter pekte tarzım degil.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    usta bence biz insanlarda doyumsuzluk var...eninde sonunda bi bıkkınlık oluyor...ne alırsan al gözün başka motora kayıyor...sonu olmayan bir duygu...tatminsizlik...ama ne amacla kullandığını bilirsen sorun olmaz...ihtiyaclarına cevap verdiği sürece sorun yok...ama kıl tüy yün diye detaylara takılırsan olmaz...birde kaza sonrası bir soğuma var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

MAVISS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 03
    kanka ben dedım sana cbf alma dıye bak sogudun işte

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı MAVISS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka ben dedım sana cbf alma dıye bak sogudun işte
    kanka 36.250 oldmuş...2.5 yıldır kullanıyorum baydı yav...elim mahkum napim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bende motorundan son derece memnun olanlardanım, şehir içinde çok rahatım ama iki eksiği var benim için , artçı alınca uzun yolda çok yoruyor ve benim gibi 1.90 lık adam o motora büyük geliyor
    Mecburen önümüzdeki yıl daha kalıplı bir motora geçiş yapıcağım
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda AT
    Afrca Twin kullanıyorum 1996 model 73000 de ..alırken çok araştırdım..uzun yolda sorun yaratmayan..dayanıklı...bakımı kolay..her yola gelen...bence mükemmel bir makine..bir günde 1000 km yolu yaptığım çok oldu..çok yorulmadan üstelik..eksikleri yokmu elbette var...ama karakteri karakterime uyan bir motor tam kan uyumu var aramızda..maddi durumum daha iyi sıfır bir motor almaya elverir durumda ...ama satmayı hiç düşümediğim bir makine..artık nesli tükenmiş bir yol canavarı....kız arkadşından ayırır adamı
    KAFADAN KASK VE AKIL EKSİK OLMASIN!!!

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    tek başınayken ve şehiriçi gayet memnunum. lakin birkaç saatlik bir yola çıksam hele bir de arkçı alsam nasıl olur işte onu bilemiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen aşıksııın, arkadaaaaaş..!
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fonda müzik duyuyorum berkant abi....
    SÜPER MUHABBET :D Koptum.... :D

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    ben de memnunum ama biraz yavaş ve küçük bir makina neyse bi ehliyet alalım ardından üniversiteye filn gidelim. paramızı kazanalım alırım. diorum ama baya uzun bi süreç gibi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)