Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

nasıl bir iş nasıl bir düşüş anlamadım. sonrasını zaten hiç sormayın...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ZZR600-YBR125(sattım)
    iki gün önce işyerine gitmek için evden çıktım. baktımki servise yetişemiyeceğim hemen garaja gidip ybr125 motorsikletimi çıkardım. kaskı takıp doğru işe. buraya kadar birşey yok. iş çıkışı motorun yanına gittim ve rolanti de çalıştırıp arkadaşla sohbet etmeye başladım. fabrikadan çıkan herkez sanki hiç motosiklet görmemişler gibi gelip motorun başında durmaya başladılar. ybr bu ya ne varsa bu motarda...
    sonra bir ara dönüp arkadaşlara maşallah demelerini istedim. aman nazar değdirmeyin bana diye.
    sonra motorun üzerine bindim sadece daha çeyrek debriyaj verip motru yeni kavramaya almışken lastik 10cm dönmeden ben yerde...tabi kafa granajı çizik içinde...
    şimdi ise iki gündür arkadaşların alaylarınla hem gülüyorum hemde kızıyorum. iş yerinde sadece benim motorum var tabi şimdi intikam için herbirini sırayla motorla evemi bırakmam lazım yoksa bir daha iş yerine motorla gelmememmi lazım karar veremedim.
    sizin başınıza böyle bir durum gelse siz ne yapardınız..
    Farınızda Yolunuzda Açık Olsun:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Bende ara sıra böyle durumla karşı karşıya kalıyorum sanki kullandığım motor süper bir makineymiş gibi vay anam süper nasıl makine bu bununlamı eve gidip geliyorsun gibi luzumsuz sorular yav alttarafı mondial 250 mct .
    Hemen elem telefiş kem gözlere şiş derim birde üstüne ayetel kürsüyü okurum ve nazarada ve göze çok inanırım büyüklerimiz derki bir bakışla kocabir öküz devirilebilir nazar bu başka bir şeye benzemez.
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    ZZR600-YBR125(sattım)
    valla bencede nazar bu uğur bey bilmiyom artık bi horoz kesmek lazım...
    Farınızda Yolunuzda Açık Olsun:cat:

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Sakınılan göze çöp batarmış....Böyle ufak şeyler hemen hemen hepimizin başına gelmiştir .Takma kafaya .Ufak nazar duaları ve ayetel kürsi yazan levhalar var .Onlardan tak istersen.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Nazar inanana değermiş, ben inanmadığım için midir bilmem başıma hiç böyle bir olay gelmedi...
    Bence çok da takılmamak lazım, insan ne kadar rahat olursa böyle olaylar o kadar az başına geliyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)