Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ybr 125 factor

Motovento
    REKLAM ALANI
    asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    ybr kasa olarak eskidi. bu motor bence seneye sezon girmeden gelir. fiyat olarakta cbf 150 den aşagı yada aynı bir fiyat olur tahminimce.

görüntü olarak cbf ve hindistanlı rakip tvs den daha iyi bir izlenim bıraktı üzerimde.

saglamlık ve ekonomi konusunda yorum yapmaya gerek yok çünkü kendini ispatlamış bir modelin yeni versiyonu.

fiyat olarak cbf ayarında tutarlarsa satış rekorları kırabilecek bir model. görsel açıdan tatmin edici. bekleyelim görelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr kasa olarak eskidi. bu motor bence seneye sezon girmeden gelir. fiyat olarakta cbf 150 den aşagı yada aynı bir fiyat olur tahminimce.

görüntü olarak cbf ve hindistanlı rakip tvs den daha iyi bir izlenim bıraktı üzerimde.

saglamlık ve ekonomi konusunda yorum yapmaya gerek yok çünkü kendini ispatlamış bir modelin yeni versiyonu.

fiyat olarak cbf ayarında tutarlarsa satış rekorları kırabilecek bir model. görsel açıdan tatmin edici. bekleyelim görelim.
    Beldeyama distribütörlüğü bırakırsa kim getirecek ?

Yamaha piyasaya kendi gelirse belki diyorum

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beldeyama distribütörlüğü bırakırsa kim getirecek ?

Yamaha piyasaya kendi gelirse belki diyorum
    beldeyamanın distribütörlügü bırakması pek bi önem arzetmez. sonuç olarak yamaha ya kendi gelir yada başka bir firmaya verir. büyük bir ihtimalle honda suzuki gibi kendisi gelecektir.

yamahayı ayakta tutan bir modeldir ybr 125 peynir ekmek gibi satılmakta. dedigim gibi görsel açıdan tatmin edici. kuryelerin bir numaralı tercihi.

aslında suzuki de böyle bir model getirse hatta kawasaki piyasa kızışsada tüketiciye olumlu yansısa ne güzel olur.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamahayı ayakta tutan bir modeldir ybr 125 peynir ekmek gibi satılmakta. dedigim gibi görsel açıdan tatmin edici. kuryelerin bir numaralı tercihi.
    Şu an City modeline bile 4ooo tl diyenler var.
    Bu modeli 5ooo + bir paradan getirmeye kalkarlarsa 2004-2006 daki satış grafiğininin yakalanmazsı çok zor olur 3. dünya ülkeleri gibi Türkiyeye de yine karbüratörlü modeller gelmeye devam eder

emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla şekil olarak çok güzel.Eğer gelirse ve city'den 300-400 tl fazla satılırsa tadından yenmeyecek motor.Enjeksiyonlusu olsa mükemmel olur.

Ayrıca city'yi yeni model altında piyasaya sürmeyip bunu çıkarsalardı çok iyi olurdu.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur.

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    beldeyama cityleri çinden ithal ediyor.bu ise BREZİLYA .. yani orada fabrikası var aynı hindistan gibi ülke şartlarına , beğenilere , arza özel tasarımlar ...

sanmıyorum ki buraya gelsin .. gelsede 4 bin olsun...

şu anda ybr city peşinde 3.760 , adamla 30 dk pazarlık yaptık :D adam 3.700 dedi dahada inmem dedi.
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ne kadar çok benziyor birbirlerine,biri birinden kopya çekmiş ama hangisi acaba?

bu da diğeri
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    enjeksiyonlu olduğu için pahalı olur bence. geldiğinde orj. grenajlarından (komple) alıp benim motora takıcam benim de factor'um olucak
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    seneye...
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enjeksiyonlu olduğu için pahalı olur bence. geldiğinde orj. grenajlarından (komple) alıp benim motora takıcam benim de factor'um olucak
    enjeksiyonlu olduğunuda nerden çıkardın ???
    *KyMcO[B][COLOR="Black"][/COLOR][/B]*:bounce:[U][/U]

Motosikleti
    seneye...
    arkadaşlar benim bildiğime göre bu motor karburatörlü siz nasıl biliosunuz ?

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    bu motoru birileri kullanıyor bız ise 2009 model fakat 2004 kasasının bıkac fark dısında aynısı olan citylerin 0 ını yenı kullanmaya başladık...elalem cillop gibi motorlara biniyor biz ise halen fazla parcalarla yapılan motorların üstündeyiz

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoru birileri kullanıyor bız ise 2009 model fakat 2004 kasasının bıkac fark dısında aynısı olan citylerin 0 ını yenı kullanmaya başladık...elalem cillop gibi motorlara biniyor biz ise halen fazla parcalarla yapılan motorların üstündeyiz
    evet haklısın çoğumuzda farkındayız ama neyapalım Türkiyede motosikletliler neyazakki azınlıkta bu böyle geldi böyle gider gibi ...

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    motosikletin mevcud ybr'den daha pahalı olmasını gerektirecek bir artısı yok. salt bir iki ufak tasarım degişikliği var. motoru da şu anki ybr ile aynı görünüyor.

yalnız brezilya'da üretiliyor olduğu için maliyet farkı olabilir. yamaha, cbf tarafından kapılan pazarı tekrar eline almak istiyorsa mevcud ybr'yi değiştirmek zorunda. bu değişikliğin de factor'deki gibi iki grenaj değişikliğinden öte birşeyler olması gerekiyor. motor yıllardır aynı motor, hiç mi gelişmedi motor teknolojisi?

ne kadar yağ yaksa da, kuryeler artık ezici oranda cbf tercih ediyor. ybr'ye binen, dah doğrusu yeni ybr alan kurye artık oldukça seyrek görülüyor. bu iş rekabet işi, yerinde sayan zararını da görüyor.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bende bunu anlatmaya çalışıyorum ama marka hastalığı olmuş çoğunluk.bende severim yamahayı ama senelerdir aynı kasa hiçmi değişmez kardeşim,biraz geliştirsinler artık şu motoru.parası ucuz diye ucuz görüntü malzeme işini bırakmalılar artık.şu an kuryelerin ve bu sınıfa binen kişilerin altında ya cbf var ve ya tvs.düşünmeli artık yamaha Türkiye pazarında bunları.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    avrupa model ybr'lerin hepsi katalitikli ve enjeksiyonlu. ayrıca yedek parça kalitesi 1 kalite yüksek. ybr için yamaha marka aksesuarlar var (Türkiye'deki cbf de olduğu gibi)
    sticker tasarımları ve renkleri farklı. vs. vs.

http://www.yamaha-motor.co.uk/produc...5cc/ybr125.jsp
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    seneye...
    ewet araştırdım enjeksiyonluymuş..ama katalitikli ne demek ???

Ybr gene Ybr

Ya arkadaslar bu ybr ye 3.5 milyar para baglıyorsunuz Sizi Kanununın 125 lık veya Kubanın 125 lık motorları kapısıo bence Ybr Motor diil Tamam KonFor var Bi yereb Kadar ama Motor Ovunulecek Motor DiilBununda gene motoru aynı Yamaha Bugune kadar Çıkardıgı En Gusel Motor 115 RxYamahada Ondan Şaşma illakı 125 lık alcam Diosan Honda 125 CBR Al Motor Hem Atak Hem 150 Gidio Hemde Yakı Diil Ben Aldım 2008 Siyah Çizik Yok Suan Satlık Pişmanım CBR Alıcam Neyse Çok Konustum heralde Herkese ii Aksamlar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)