Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Honda zam yapar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar cbr 125'imi bir kaç ay önce sattım. Şimdi cbr 250 almak istiyorum.
    Fuarı bekliyorum şimdilik, belki yeni renk seçenekleri gelir veya farklı motosiklet modelleri görüp alırım diye.
    Acaba Honda fuara kadar zam yapar mı? Var mı bir tahmini olan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Sanmam hocam zam yapacağını yapsada 50 100 tl yapar heralde aksi taktirde çok sağlam rakipleri var Çiftter çifter silindirr onlarla aynı para olursa rakipler daha makul görünürr
    Sado

Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanmam hocam zam yapacağını yapsada 50 100 tl yapar heralde aksi taktirde çok sağlam rakipleri var Çiftter çifter silindirr onlarla aynı para olursa rakipler daha makul görünürr
    50 100'e razıyım, son zamda 8800'den 9250'e çıkardılar. Bu kadar olmasın da

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı dedektif5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 100'e razıyım, son zamda 8800'den 9250'e çıkardılar. Bu kadar olmasın da

ben sana eski fiyattan plakasız cbr 250 r alırım...8800 olmasada 8900 den rahatlıkla alırım...daha doğrusu bi konuşmam lazım bayimle...d&b honda bayim...plakayı kendin çıkarırsın 100 lirayı geçmez...sigortayla birlikte 150 lira tutar muhtemelen ek masrafın...537 335 22 33 ...bi köfteye bakar yannız ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana eski fiyattan plakasız cbr 250 r alırım...8800 olmasada 8900 den rahatlıkla alırım...daha doğrusu bi konuşmam lazım bayimle...d&b honda bayim...plakayı kendin çıkarırsın 100 lirayı geçmez...sigortayla birlikte 150 lira tutar muhtemelen ek masrafın...537 335 22 33 ...bi köfteye bakar yannız ...
    abi 8650'ye alan vardı motoru forumda, taklaya geliyorum sanırım bak ben de senin yan dükkanda çalışıyorum yap bi güzellik

Motosikleti
    abi 8650'ye alan vardı motoru forumda, taklaya geliyorum sanırım bak ben de senin yan dükkanda çalışıyorum yap bi güzellik
    valla takip etmiyorum son durumları...ama yarın bir ararım istersen haci...yan tükan nere haci...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

valla takip etmiyorum son durumları...ama yarın bir ararım istersen haci...yan tükan nere haci...
    Ligtv deyim ben sanırım sen de showdasın.
    Motoru alıcam ama fuarı görmeden de almak istemiyorum, kararsızım yani biraz

Motosikleti
    Ligtv deyim ben sanırım sen de showdasın.
    Motoru alıcam ama fuarı görmeden de almak istemiyorum, kararsızım yani biraz
    hadi ya... harbiden aynı tükkandayız... yav her öğlen yemekteyiz o zaman...sodexoda yiyorsunuz dimi yemekhanede...bi ara beraber yiyelim sana ısmarlayım... yav lig tvye ayar oluyoruz biz...orada herşey düzen tertip içinde çardağınız var falan...Timur bey bakıyor size...bizim oralar cümbür cemaat valla haci...sen bu cbr 250 işini bence uzatma...istersen ben bayimle konuşup bir fiyat alırım...birde sizin orada bir eleman var kim bilmiyorum KTM 990 edvençırı var...hastasıyım... hatta geçen sizin kule güvenliğe ana girişe geçmeye çalıştım olmadı...etik olarak showdan adam alamayız didiler... senin pozisyon nedir orda haci...altdamısın üsttemisin yani...

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    bu arada bi köfte dediği bir porsiyon değil ha....

günlük......

köftecinin günlük köftesini bi oturuşta götürebilir.....

ancak yanında bende olursam frenlerim onu...

4 porsiyonla kalkarız sofradan...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

hadi ya... harbiden aynı tükkandayız... yav her öğlen yemekteyiz o zaman...sodexoda yiyorsunuz dimi yemekhanede...bi ara beraber yiyelim sana ısmarlayım... yav lig tvye ayar oluyoruz biz...orada herşey düzen tertip içinde çardağınız var falan...Timur bey bakıyor size...bizim oralar cümbür cemaat valla haci...sen bu cbr 250 işini bence uzatma...istersen ben bayimle konuşup bir fiyat alırım...birde sizin orada bir eleman var kim bilmiyorum KTM 990 edvençırı var...hastasıyım... hatta geçen sizin kule güvenliğe ana girişe geçmeye çalıştım olmadı...etik olarak showdan adam alamayız didiler... senin pozisyon nedir orda haci...altdamısın üsttemisin yani...
    evet bizim de sodexo, her öğlen olmasa da denk geliyoruzdur muhtemelen, ben 3 vardiya çalışıyorum maçlar yoğun olduğunda yemeğe bile çıkamıyoruz ama öğlenci olduğumda ararım bi tas çorbanı içerim artık bi görüşelim abi konuşuruz bu cbr işini, bi de motoru alınca ya fuarda yeni renkleri gelirse, ya güzel bi model çıkarsa
    bu arada o ktm kimin bilmiyorum, ben de başlayalı bikaç ay oluyo, foxtan transfer oldum.. burda de yayın operatörüyüm anakumandadayım yani.. seni kim almadıysa yarın sorarım ben

---------- Post added at 00:57 ---------- Previous post was at 00:42 ----------

Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster

günlük......

ben gittikçe zararlı çıkıyorum bu işten
    neyse motorumu alayım da köfteler feda olsun

Motosikleti

günlük......

Abi var ya sizin oralarda Tuzlada bir köfteciler var Allaaahhh...bi günde gel buyur demedin...

evet bizim de sodexo, her öğlen olmasa da denk geliyoruzdur muhtemelen, ben 3 vardiya çalışıyorum maçlar yoğun olduğunda yemeğe bile çıkamıyoruz ama öğlenci olduğumda ararım bi tas çorbanı içerim artık bi görüşelim abi konuşuruz bu cbr işini, bi de motoru alınca ya fuarda yeni renkleri gelirse, ya güzel bi model çıkarsa
    bu arada o ktm kimin bilmiyorum, ben de başlayalı bikaç ay oluyo, foxtan transfer oldum.. burda de yayın operatörüyüm anakumandadayım yani.. seni kim almadıysa yarın sorarım ben

aga çok kalabalığız yav...mahşer yeri gibi...lig tve ye daha girmek nasip olmadı...ama kadir gardaş şansal abi falan selamlaşıp dururuz...özellikle melih gümüşbıçak bizlere karşı çok sevecen...sergen keza öyle cadıllağını ben parkederim ben teslim ederim genelde...arada bir valelikde yaparız...genelde arka taraflardayız otoparkda...son dönem otopark ve kulis bölgesinde görev alıyorum...dış kapının dış mandalıyız işte...

işiniz zor hacı...ön tarafa kıdemlileri veriyorlar...mesela yarın akşam 18 den sonra nöbet alıyorum zabahınan 8 e kadar beni bulursun şov tivide...numaramı aldın beklerim...bilirsin lig tvnin idaresi zartı zurtu herşeyi ayrı...benim bağlı olduğum taşeron firmanın şartlarıyla oranın şartları çok farklı...bi transfer olayım dedim nasip olmadı...güzel bir seçim yaptın fuara beklersen bence asıl darbeyi yiyebilirsin...fuara kadar zam bence olur...hiç şakaları yok...sne bilin ...

bu arada motor için park yerini gördün dimi...açık alan...şansına kapalı alan yok...sonucta otopark bölgesi halen inşaat halinde aydınlatma yok vs...toz toprak çamur cendere yolunun hali içler acısı...brandanı hazır et...daha geçen kapıda kaza oldu...

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Arkadaşlar cbr 125'imi bir kaç ay önce sattım. Şimdi cbr 250 almak istiyorum.
    Fuarı bekliyorum şimdilik, belki yeni renk seçenekleri gelir veya farklı motosiklet modelleri görüp alırım diye.
    Acaba Honda fuara kadar zam yapar mı? Var mı bir tahmini olan?
    yapar mı yapar.

bir şeyi 40 kere söylersen olurmuş.

herkesin ödü patlıyor cbr250'nin fiyatı yukselirse diye.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga çok kalabalığız yav...mahşer yeri gibi...lig tve ye daha girmek nasip olmadı...ama kadir gardaş şansal abi falan selamlaşıp dururuz...özellikle melih gümüşbıçak bizlere karşı çok sevecen...sergen keza öyle cadıllağını ben parkederim ben teslim ederim genelde...arada bir valelikde yaparız...genelde arka taraflardayız otoparkda...son dönem otopark ve kulis bölgesinde görev alıyorum...dış kapının dış mandalıyız işte...

işiniz zor hacı...ön tarafa kıdemlileri veriyorlar...mesela yarın akşam 18 den sonra nöbet alıyorum zabahınan 8 e kadar beni bulursun şov tivide...numaramı aldın beklerim...bilirsin lig tvnin idaresi zartı zurtu herşeyi ayrı...benim bağlı olduğum taşeron firmanın şartlarıyla oranın şartları çok farklı...bi transfer olayım dedim nasip olmadı...güzel bir seçim yaptın fuara beklersen bence asıl darbeyi yiyebilirsin...fuara kadar zam bence olur...hiç şakaları yok...sne bilin ...

bu arada motor için park yerini gördün dimi...açık alan...şansına kapalı alan yok...sonucta otopark bölgesi halen inşaat halinde aydınlatma yok vs...toz toprak çamur cendere yolunun hali içler acısı...brandanı hazır et...daha geçen kapıda kaza oldu...

ben de show'a gelmedim hiç, ama merak ediyorum içeri alırlarsa uğrarım abi 18den sabah 8e nöbet mi olur abi ya 14 saat fenaymış vallaa.. ben yarın dörtte çıkıyorum, iki saat sora sen geliyosun o zaman.. Ben yine başka bi gün uygun bi zamanda ararım..
    Son zam eylülde olmuştu sanırım marta kadar 6 ay içinde bi daha zam yaparlarsa çok alınırım valla
    bu arada bi kere otoparkın ordaki bakkala gitmiştim ama motor için bi park yeri göremedim inş yapılır düzgün biyer..

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    ülem bide buyur demedin diyorsun..

meraklı köfteciye kaç kere davet ettim seni..

zaman aşımı bile oldu artık..

eski mesajları bi bulabilsem.....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapar mı yapar.

bir şeyi 40 kere söylersen olurmuş.

herkesin ödü patlıyor cbr250'nin fiyatı yukselirse diye.

cbr 125'i beklerken de zam gelmişti, gerçi çok fazla bişey değildi ama inş bunda da aynısı olmaz

arkadaşlar 5.790 tl olan cbr125 e zam gelir mi bakın hondanın ben şöyle bir yamuğunu buldum tarih 5 ocak 2012 iydi sat 18.56 suları siteye girdim honda cbr125 fiyata bastım 01 ocak 2012 tarihi ile işte bu fiyattır filan sonra 3-4 gün sonra baktım 05 aralık 2011 diyor geri adım attılar bu neden acaba?

Motosikleti
    ben de show'a gelmedim hiç, ama merak ediyorum içeri alırlarsa uğrarım abi 18den sabah 8e nöbet mi olur abi ya 14 saat fenaymış vallaa.. ben yarın dörtte çıkıyorum, iki saat sora sen geliyosun o zaman.. Ben yine başka bi gün uygun bi zamanda ararım..
    Son zam eylülde olmuştu sanırım marta kadar 6 ay içinde bi daha zam yaparlarsa çok alınırım valla
    bu arada bi kere otoparkın ordaki bakkala gitmiştim ama motor için bi park yeri göremedim inş yapılır düzgün biyer..
    valla 14 saat şaftımız kayıyor...10/14...sabah 8 akşam 6...bir gün sonra akşam 6 sabah 8...geceler çokk uzun...meslek yok aga sürtüyoz işte bekçi olduk...bi baltaya sap olamadık neylim...

bak otoparkta motorlar için ayrılan alan burası...burayada canlı yayın aracları vs işgal ediyor...yani muamele tam şamaroğlanı motorcuya...

aha buda benim...

tamam görüşmek dileğiyle...byy...

du bakalım belki o parayı kıçıkırık bi 250 ccye bağlamak istemezsin...zaman neyi gösterir bilinmez...hadi by...

ülem bide buyur demedin diyorsun..

meraklı köfteciye kaç kere davet ettim seni..

zaman aşımı bile oldu artık..

eski mesajları bi bulabilsem.....
    hehe sen delil arayadur ben kaçar... inkar ederim valla...inkar yasası hesabı...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 125'i beklerken de zam gelmişti, gerçi çok fazla bişey değildi ama inş bunda da aynısı olmaz
    Cbr 125 ininz yeni kasaydı sanırım. Özel değilse kaça bıraktığınızı sorabilirmiyim.

Bu arada benim düşüncem zam gelirse 9.550 den aşağı olmıcağı ama fuardan önce mi hemen sonra mı gelir belli olmaz. kesin olan nisana kadar zam görüceği

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 ininz yeni kasaydı sanırım. Özel değilse kaça bıraktığınızı sorabilirmiyim.

Bu arada benim düşüncem zam gelirse 9.550 den aşağı olmıcağı ama fuardan önce mi hemen sonra mı gelir belli olmaz. kesin olan nisana kadar zam görüceği
    5350tl'ye verdim motoru, 3000 küsür kilometrelerdeydi..
    fuardan önce zam yaparlarsa hondaya küsüp gider gt250r alırım valal

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5350tl'ye verdim motoru, 3000 küsür kilometrelerdeydi..
    fuardan önce zam yaparlarsa hondaya küsüp gider gt250r alırım valal
    Alan içinde satan içinde güzel bi fiyat olmuş

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)