Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Siz nasıl kaza yaptınız???*

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    ben üç kez büyük kaza atlattım en sonki kazam bundan 1 ay önce..
    -arkamda artçım warken tek şeritli yolda birden benm şeridime bi arabanın çıkmasıyla 9o la qittiqimden frene asılmak bile nasip olmadı motoru yana yatırarak artçımın kendini atmasını saqladıktn sonra kemerim nereye takıldı hala bilmiorm kendimi atmaya çalıştım tabi bu mümkün olmayınca arabanın önünün saq tarafına wurarak 3-4 takla attıqımı hatırlıorm başka bişey hatırlamıorm sadece kask ve mont vardı ayağımda 2 kırık var halada alçıda dirseğimle belimde sıyrıklar vardı artçımda ufak tefek sıyrıklarla kurtuldu...
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bnm kazam biraz ilginç 30 000 km motosiklet kullandım çok şükür 1 kere kaza geçirdim.bir kış akşamı çok şiddetli sayılmayacak kadar yağmur yağıyodu ve çok önemli bi işim çıktı evden çıkmak zorunda kaldım.kafam ıslanmasın diye kaskıda kafama geçirdim keşke kaskı almasaymışım ama neyse.......yol kenarında 30 km hızla giderken bi inşaaıtın önünden geçiyomuşum.tabi yağmur dan dolayı kaskın camı baya kapandı inşşaatın önüne kum yığmışlar tabi bende bunu görmedim ve kumun içine girdim..kafam asvalt a çarptı.kask olmasaydı ben o kazayı yapmayacaktım ama yine kask olmasaydı çok kötü şeyler olacaktı:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler