Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motor seçiminde bi karar ayrılığı!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cok Yakında
    arkadaşlar.ben ehliyeti alınca honda cbr 125r almak istiyorum.babamda beğeniyo ama biraz daha küçük bişey bakalım bence diyor.sizce cbr 125 uygun bi motor deil mi?
    KASKSIZ SÜRÜŞ MÜ? EVİNE DÖN EVLAT:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HondaVFR800(Dad),HD NightRod(Dad)Yeni,HondaCBR125
    ondan küçüğü bisiklet.

Motosikleti
    Cok Yakında
    dimi yani.söylüyorum ama anlatamıyorum.en son gidicez bayii'ye göstericem

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Boyun kaç kaç kilosun paran ne kadar bla bla bla?

Git otur motorun üstüne, anlarsın ufak mı büyük mü.

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    125 lik scooterlere bineceğine cbr al.baban belki race die öle diodur bide cbf 150 lere bak istersen güzel motordur..
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Zs 200 Gy-2
    Yav arkadaş...

...................

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Babana motoru yandan değil önden göster.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    cbr 125'in daha küçüğü artık star 103 gibi mopedler olur görkemin dediği gibi önden göster motoru babana.o zaman ne kadar küçük olduğun anlayacaktır.hayırlı olsun şimdiden..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Cok Yakında
    evet o yandan gördü.önden de gösteririm.ama en iyisi bayii'ye gidip bi üstüne oturmak diye düşünüyorum
    boy:167
    kilo:50

bu şartlarda bi vücutla cbr uygun bi motormu benim için???zaten 1 sene içinde biraz daha yapılanacağımı düşünüyorum.Ayrıca para mevzusu yok.babamla beğenicez o alıcak.bu şekilde yani

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı chagyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ondan küçüğü bisiklet.

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babana motoru yandan değil önden göster.

Alıntı kubilay_981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet o yandan gördü.önden de gösteririm.ama en iyisi bayii'ye gidip bi üstüne oturmak diye düşünüyorum
    boy:167
    kilo:50

bu şartlarda bi vücutla cbr uygun bi motormu benim için???zaten 1 sene içinde biraz daha yapılanacağımı düşünüyorum.Ayrıca para mevzusu yok.babamla beğenicez o alıcak.bu şekilde yani
    17 ne girince cdr 125 alabilirsin tıbkı bisiklet gibidir o motor rahat kullanırsın oyuncak gibi bişi zaten hem görüntü olarak -18 civarını tatmin edicek kalitede ;) bi kac seneye kalmaz hemen büyütmek istersin o ayrı konu

Motosikleti
    Cok Yakında
    ya ben biçok akrabamı motosiklet kazaları sonucunda kaybettim,onun için hız yapmaya yemiyo açıkçası

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı kubilay_981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben biçok akrabamı motosiklet kazaları sonucunda kaybettim,onun için hız yapmaya yemiyo açıkçası
    motor tarzını değiştir o zaman cross veya enduro takıl ben hiç racerlere yaklaşmam scuterla bile ayagımı parcaladıysam büyük motorla naparım kim bilir 600cc üstüne çıkılmaz benim motordan alsana tvs apache kafa falan diker eğlenirsin

Motosikleti
    Cok Yakında
    ama benim aklımda küçüklüğümden beri hep race motorlar vardı.caddelerdeb hızla geçince mest olurdum.en büyük hayalimi gerçeklştirmek istiyorum...

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gel ben sana benim zs yi vereyim 170kg civarında üstünde pire gibi kalırsın sorun olmaz :

Motosikleti
    Cok Yakında
    yoq aga saol

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    cbr125 2.el temiz bişey al 2007 model.....
    tertemiz bineersin...
    senin için ideal..
    daha küçügü mobilet
    parçaları pahalıdır aklında bulunsun..
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    bence süper ne kadar acaba bunun sıfır fiyatı
    çünkü ben apache alicam da bununkini de merak ettim şimdi
    bence alabiliyorsan hiç kaçırma al
    boşver gerisi teferruat
    dikkatli kullandıktan sonra Allah'ın izniyle bir şey olmaz
    ama tüm önlemlerini al çok gençsin
    her türlü korumalığını robokop gibi ol
    hayırlı olsun şimdiden

Motosikleti
    Cok Yakında
    evet,güvenliğe çok önem veriyorum.annem bile 'oğlum daha çok gençsin,sana bişey olursa ne yaparım ben'gibi şeyler söylüyor.zaten dediğim gibi ben ikiteker üstünde çok yakınımı kaybettim.bnde motosikletle biçok kez tehlikeli sayılacak kazalar geçirdim.ama güvenlik canımı kurtardı.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    race al da para sorunun yoksa şöle 300e bi kask 400-600 e bi mont 100e eldiven 100e-150ye bi dizlik yada pantolon 200e bi bot 70-150 arasıda bi sırtlık al. hem ailenin içi rahat eder hem senin. yani işte 1250 filn tank gibi olursun. o zmn istersen race al istersen. enduro istersen moped. ama şunu unutma altındaki makina ne kadar ufaksa şöförler o kadar az saygı gösteriyo.
    şimdi sende ufak bi cup alırsan adam
    sen sıyrılırsın nasıl olsa.
    yada bundan bana zarar gelmez.
    yada bu araç mı be
    yada bu şeyde neymiş yol dediğin 4 tekerlerindir.
    gibi saçma şeyler düşünücek. ama bunların oluşmasında kuralsız ve düşüncesiz motorsiklet kullananlarında payı var.
    ben giderken sinyal verdim dönüş yapıcam sola. arkadan otobüs geliyo. adam hiç iplemedi. basıyo düdüğü ben noluyo filn dedim hemen kenara çektim. adam bide durdu artistlik yaptı. neyse sonra yola devam etti ama yinede böyleleride var. mesela bi örnek daha
    döner kavşaktayım. 1 volvo arkada transit geliyo. volvo geçti gitti. transitle arada 400 metre var bende aradan geçtim. arası baya açık. yani başta arka arkaya geliyolardı sonra volvo arayı açtı. ben de geçtim.
    neyse transit arkadan bastırdı bastırdı. ben hız yapmadım. sidik yarıştırcak değilim adamla. sonunda geçti. yani böle ufak olayları yediremeyen sürücüler var. o yüzden imkanın varsa iyi bişey al bence. ama öğrenmeden önce tanıdıklarının motoruyla şöle bi iki dur kalk yap yeni motorun debriyaj balatalarını sıyırttırma.

Motosikleti
    Cok Yakında
    Alıntı hao_asakura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    race al da para sorunun yoksa şöle 300e bi kask 400-600 e bi mont 100e eldiven 100e-150ye bi dizlik yada pantolon 200e bi bot 70-150 arasıda bi sırtlık al. hem ailenin içi rahat eder hem senin. yani işte 1250 filn tank gibi olursun. o zmn istersen race al istersen. enduro istersen moped. ama şunu unutma altındaki makina ne kadar ufaksa şöförler o kadar az saygı gösteriyo.
    şimdi sende ufak bi cup alırsan adam
    sen sıyrılırsın nasıl olsa.
    yada bundan bana zarar gelmez.
    yada bu araç mı be
    yada bu şeyde neymiş yol dediğin 4 tekerlerindir.
    gibi saçma şeyler düşünücek. ama bunların oluşmasında kuralsız ve düşüncesiz motorsiklet kullananlarında payı var.
    ben giderken sinyal verdim dönüş yapıcam sola. arkadan otobüs geliyo. adam hiç iplemedi. basıyo düdüğü ben noluyo filn dedim hemen kenara çektim. adam bide durdu artistlik yaptı. neyse sonra yola devam etti ama yinede böyleleride var. mesela bi örnek daha
    döner kavşaktayım. 1 volvo arkada transit geliyo. volvo geçti gitti. transitle arada 400 metre var bende aradan geçtim. arası baya açık. yani başta arka arkaya geliyolardı sonra volvo arayı açtı. ben de geçtim.
    neyse transit arkadan bastırdı bastırdı. ben hız yapmadım. sidik yarıştırcak değilim adamla. sonunda geçti. yani böle ufak olayları yediremeyen sürücüler var. o yüzden imkanın varsa iyi bişey al bence. ama öğrenmeden önce tanıdıklarının motoruyla şöle bi iki dur kalk yap yeni motorun debriyaj balatalarını sıyırttırma.
    sağol dostum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler