Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MT de Dostluk....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    malesef artçıyım
    bugun kus oldum arkadasım cok uzgundu sordum nıe dıe olunun dogum gunune kımse gıtmemıs dayanamadım aksam gıtım azda olsa gonlunu aldım evet ama benım gonlumu cok kırdı ama yınede kıyamadım cunkı onu cok sevıyorum bence dostluk budur dıyorum sızce bumu
    ::cekic::adamın kafasını böle ezerim::156:: dagılırsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    erhancım yüreğine sağlık,yazdıkların çok anlamlı şeyler anlayana çokşey anlatır,keşke çok anlayan olsa çünkü dostluklar kolay kurulmuyo ama çabuk bitiyo yazık.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçk dost

Babanın biri evladının kaç tane dostu olup olmadığını sorar oğlu ohoo çook der baba gerçek dostlarım mı der evet baba onlar benim gerçek dostlarım .baba peki der o zaman onların gerçek dostun olup olmadığını test edelim der oğlu nasıl der baba git bizim koyunlardan birini kes ve parçala ve sonra parçalarını bi çuvala koy ve gel der.oğlu gider babasının dediğini yapar ve getirir.sonra babası derki şimdi bu çuvali al ve o dostlarına götür çuvalı saklamalarını iste der oğlu ama baba der baba eğer gerçek dostun olup olmadığını görmek istiyorsan yap der oğlu gider dostlarından birisinin kapısını çalar ve kanlı çuvalı saklamasını ister yardım et der ama dostu hayır git benden uzak dur başımı belaya sokma der ve kovar sonra ikinci bir dostuna gider ama aynı yanıtı alır ve diğerleride aynı tepkiyi verince babasına gelir ve haklıymışsın baba onlar gerçek dostum değilmiş hiçbiri yardım etmek istemedi der.babası sana söylemiştim der ve sonra derki şimdi felanca yere git felanca kişiyi bul ve benim selamımı söyle sonra çuvalı saklamasını iste der oğlu gider adamı bulur babasının selamını söyler ve amca bu kanlı çuvalı saklarmısınız bana yardımcı olurmusunuz der adam gel bakalım diyerken kendi evinin arka bahçesine götürür ve orda bir çukur kazarak çuvalı çukara gömer sonra bütün bahçeye sarımsak eker ve arka bahçe tamamen sarımsak olur.oğlan gelir ve babasına olan biteni anlatır baba o adam bana yardım etti çuvalı arka bahçesine gömdü ve sonra tüm bahçeye sarımsak ekti der babası tamam şimdi yine git ve aynı adamı bul herkesin içinde olmadık hakareti yap ve birde tokat at demiş oğlu şaşırmış ama baba nasıl olur o bize yardım etti ama der babası sen dediğimi yap der ve oğlu gider adamı bulur ve herkesin içinde hakaret eder ve birde adama tokat atar.adam gence şöyle bir bakar ve derki git selam söyle babana satmayız biz sarımsak tarlasını bir tokata.

Ben bu hikayeden gerçek dostların ne kadar zor kazanılacağını düşünüyorum ve dost öyle bir yılda kazanılan bir şey değil yani yıldırım aşkı oluyor ama yıldrım dostu olunmuyor.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    elıne ve yuregıne saglık dusunup yazdıgın ıcın cok guzel olmus
    Rüzğarı_hissSet

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mevlana Hazretleri bir gun dervislerini almıs bir havuz basında fıkıh calısırlar iken kapıdan Şems-i Tebrizi hazretleri giriyor..
    Orada bulunan kitapları aldıgı gibi bahcedeki havuzun icerisine atıveriyor..
    Hz Mevlana bagırmaya baslıyor !
    Ne yapıyorsun sen be adam diye...

Hz Sems'in cevabı ise ; Bugune kadar okudunuz okuyorsunuz anladık..
    Simdi bırakın o kitap bunu demiş su kişi bunu demiş i..

Siz ne diyorsunuz onu soyleyin !!!!

Bırakın arkadaslar guzel dostluk hikayelerini....

Siz ne diyorsunuz onu soyleyin...
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    SPACY BEYAZ 2012 CBF 150 SİYAH 2012
    Alıntı Sedat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostluk anlatılmaz ki..

Dostluk ruhunda olmalıdır..
    sana katılıyorum ÜSTADIM
    [COLOR="Blue"][B]Dünyanın En Delisi Motor Sürenmiş İkinci Delisi İse Arkasına Binenmiş Ben Her Zaman Birinci Deli Oldum İkincilik Bana Yakışmaz[/B] [/COLOR]::bira01:::flower:::bira01::

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sedat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostluk anlatılmaz ki..

Dostluk ruhunda olmalıdır..
    Alıntı DeLi MoToRcU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana katılıyorum ÜSTADIM
    Dostluk Ruhunda olur insanın elbette..
    Ama onu gunyuzune cıkartmakta marifet..
    Karsındaki insana hissettirmekte...
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    GSXR-1000
    Bir kaç cümlede ben yazmak istedim ama malesef dusuncelerim ellerime kadar gidemedi.Cunku bazı seyler soylenmez yasanır derlerya.Sen başkasın be CERRAHİ.
    Allah herzaman sevdiklerinle olmayı nasip eylesin.Daha çok şey yazmak istiyorum ama....

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    dostluk boyle gunlerde bırbırınızle gecırdıgınız yasanan zaman asımıdır ve dunyada kı en ıyı zaman asımı da budur
    Rüzğarı_hissSet

Motosikleti
    GSXR-1000

Hani biraz öncede soylemistim.bazı seyler anlatılamaz dıye.Karanlıga dogan bir güneş gibi....

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçk dost

Babanın biri evladının kaç tane dostu olup olmadığını sorar oğlu ohoo çook der baba gerçek dostlarım mı der evet baba onlar benim gerçek dostlarım .baba peki der o zaman onların gerçek dostun olup olmadığını test edelim der oğlu nasıl der baba git bizim koyunlardan birini kes ve parçala ve sonra parçalarını bi çuvala koy ve gel der.oğlu gider babasının dediğini yapar ve getirir.sonra babası derki şimdi bu çuvali al ve o dostlarına götür çuvalı saklamalarını iste der oğlu ama baba der baba eğer gerçek dostun olup olmadığını görmek istiyorsan yap der oğlu gider dostlarından birisinin kapısını çalar ve kanlı çuvalı saklamasını ister yardım et der ama dostu hayır git benden uzak dur başımı belaya sokma der ve kovar sonra ikinci bir dostuna gider ama aynı yanıtı alır ve diğerleride aynı tepkiyi verince babasına gelir ve haklıymışsın baba onlar gerçek dostum değilmiş hiçbiri yardım etmek istemedi der.babası sana söylemiştim der ve sonra derki şimdi felanca yere git felanca kişiyi bul ve benim selamımı söyle sonra çuvalı saklamasını iste der oğlu gider adamı bulur babasının selamını söyler ve amca bu kanlı çuvalı saklarmısınız bana yardımcı olurmusunuz der adam gel bakalım diyerken kendi evinin arka bahçesine götürür ve orda bir çukur kazarak çuvalı çukara gömer sonra bütün bahçeye sarımsak eker ve arka bahçe tamamen sarımsak olur.oğlan gelir ve babasına olan biteni anlatır baba o adam bana yardım etti çuvalı arka bahçesine gömdü ve sonra tüm bahçeye sarımsak ekti der babası tamam şimdi yine git ve aynı adamı bul herkesin içinde olmadık hakareti yap ve birde tokat at demiş oğlu şaşırmış ama baba nasıl olur o bize yardım etti ama der babası sen dediğimi yap der ve oğlu gider adamı bulur ve herkesin içinde hakaret eder ve birde adama tokat atar.adam gence şöyle bir bakar ve derki git selam söyle babana satmayız biz sarımsak tarlasını bir tokata.

Ben bu hikayeden gerçek dostların ne kadar zor kazanılacağını düşünüyorum ve dost öyle bir yılda kazanılan bir şey değil yani yıldırım aşkı oluyor ama yıldrım dostu olunmuyor.
    Güzel kıssa
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    güzel bir yazı emegine saglık
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..

Bırakın arkadaslar guzel dostluk hikayelerini....

Siz ne diyorsunuz onu soyleyin...
    ben birde dostluğun yanında güven diyorum..bir kaç yıl önce bir slayt hazırlamıştım.
    Bir Zamanlar Üç Arkadaş Varmış...aşk,dostluk,güven.....devamı ilgi duyanlar için BURADAN

Motosikleti
    Sattım.Seneye GSXR-600 İnşallah.
    Senin neyin var CERRAHIpaylasmak istermisin???????????????????
    2008.CBR.125-2006.CBR.600F-Arkası seneye...

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    çok güzel konuşmuşsun yüreğine sağlık
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

Motosikleti
    r6
    erhan abı cok guzel dokturmusun elıne saglık

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:   Konu dışı yazılar silinmiştir.Konu dışı kişisel yazışmalar devam ederse site kuralları uygulanacaktır
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    cerrahi kardeşim gene 10 numara bir konu seni canı gönülden tebrik ediyorum...
    arkadaş dost kardeş sen seç ben hepsine varım...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    erhan sen içkimi içmeye başladın yoksa kurumu kulanıyorsun
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostluk baska birşey arkadaslar. Sizin benden daha iyi bildiginiz gibi cok baska birşey..
    Adaş senden daha iyi bildiğimizi nereden çıkarttın. Yüreğine sağlık..
    Dostluklar kolay kazanılmıyor, kolay da kaybedilmemeli. Bazen yıllardır dost olanlar, bir anda her şeyi silip, dostluklarını bitiyor. Dostlukları bitse iyi, birbirlerine düşman bile olabiliyorlar. Nerde arkadaşlık, nerde samimiyet.
    Kaybetmek kolay, kazanmak zor...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)