Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

son kararı vermek istiyorum son kez soruyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    son kararı vermek istiyorum son kez soruyorum ilk defa bi motor alıcağım ama şöle bişey var ben kendimi bildim bileli cross manyağıyım aslında cross almak istiyorum ama tanıdığım motosiklet kullanıcısı olan bi kaç kişi once scooterla başla diyor fakat scooter ve cross çok farklı bi sınıf neden illa motosiklet scooterla başlanmalı diyolar ilk defa alıcağım hiç mi kullanamam çok mu zor cross kullanmak 2 aydır alamadım bu yüzden 2000 tl param var ve artık almak istiyorum ne alcam iyice karıştı ne model falan aaaaaaaaaa anlayın işte son kez soruyorum lütfen bi yol gösterin ne alıyım cross mu scooter mı hangi model alıyım biliyorum çok uzun oldu ama söz karar veriyim valla bi daha çıt çıkarmıcam
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    son kararın mı ?
    ...

Motosikleti
    inşallah dostum kafayı yicem walla gecen hafta heveslendm tam alcam cross yok onu alma kullanamazsın die bi girdiler kafama

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son kararı vermek istiyorum son kez soruyorum ilk defa bi motor alıcağım ama şöle bişey var ben kendimi bildim bileli cross manyağıyım aslında cross almak istiyorum ama tanıdığım motosiklet kullanıcısı olan bi kaç kişi once scooterla başla diyor fakat scooter ve cross çok farklı bi sınıf neden illa motosiklet scooterla başlanmalı diyolar ilk defa alıcağım hiç mi kullanamam çok mu zor cross kullanmak 2 aydır alamadım bu yüzden 2000 tl param var ve artık almak istiyorum ne alcam iyice karıştı ne model falan aaaaaaaaaa anlayın işte son kez soruyorum lütfen bi yol gösterin ne alıyım cross mu scooter mı hangi model alıyım biliyorum çok uzun oldu ama söz karar veriyim valla bi daha çıt çıkarmıcam
    kararın iyi güzel fakat kesinlikle kullanmak istediğin motoru al yani cross la başla ve dewam et.... tercihlerin arasında çin malı olmasın yeter :D
    Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Son defa soyluyorum.

Belki de ilk defa soyluyorumdur.

Kros al.
    Scooter tehlikeli alettir.
    Tavsiye etmem.
    Kuçuk bir kros al, keyfini çikar.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    kanuni racer200
    kanuni racer al hem karizmatik hemde bütçene uygun motorsıklet.
    Dört teker bedenimi iki teker ruhumu taşır...!

Motosikleti
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son defa soyluyorum.

Belki de ilk defa soyluyorumdur.

Kros al.
    Scooter tehlikeli alettir.
    Tavsiye etmem.
    Kuçuk bir kros al, keyfini çikar.
    bencede scooter tehlikeli tekerlek çapı daha küçük falan ohh tamamdır kara gözüktü gibi sis kalkıyo hafiften cross meydana cıkıo

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    al bi cıbıfff

wert_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmetozdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni racer al hem karizmatik hemde bütçene uygun motorsıklet.
    ne alaka ya

konuyu okumadınız galiba

allahtan honda hayat onda demediniz valla hastayım konuya öyle dalanlara

Motosikleti
    2000 tl ye mi cıbıfff cross almak istiyorum yalnız

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede scooter tehlikeli tekerlek çapı daha küçük falan ohh tamamdır kara gözüktü gibi sis kalkıyo hafiften cross meydana cıkıo
    :D:D:

scooter derim ben !!!

BWS100 alabilirsin mesela!!!
    Drift Religion

Motosikleti
    kanuni racer200
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne alaka ya

konuyu okumadınız galiba

allahtan honda hayat onda demediniz valla hastayım konuya öyle dalanlara
    konuyu okudum 2000 ytl si varmiş kararsiz kalmıiş bende görüşümü söyledım bende racer var uygun fiyata aldım sadece görüş
    Dört teker bedenimi iki teker ruhumu taşır...!

Motosikleti
    Alıntı North_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D:D:

scooter derim ben !!!

BWS100 alabilirsin mesela!!!
    scooter almaya kara verirsem zaten onu alcam

Alıntı ahmetozdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu okudum 2000 ytl si varmiş kararsiz kalmıiş bende görüşümü söyledım bende racer var uygun fiyata aldım sadece görüş
    yinede saol dostum teşekkürler

bi de nie illa biçok kişi scoooterla başla diyor anlamıyorum

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Berk kardeşim öncelikle scooter ile başlamanı önermem. Ekonomik olsun dersen, ekmeğimi gazetemi sele altına koyayım, kısa mesafelerde daha rahat edeyim dersen scooter derim. Gözünde fazla büyütecek bir olay yok. Sistemi kavradığın zaman ve altındaki motorunu iyice tanıdıktan sonra kullanmada bir zorluk çekmezsin. Sen sanıyor musun scooter'lar tehlikesiz, scooter tipi motosiklet'ler bana göre daha çok tehlike teşkil ediyor. Çünkü lastik çapları ufak. Büyük sayılmayacak bir çukur senin başına çok büyük işler açabilir veya giderken yan yatırmalarda altından kayabilir. Şuan elindeki parayla temiz Ramzeyin QM 200 - GY modelinden alabilirsin. Bu motoru kullanan arkadaşımda var gayet memnun, üstelik zaten bu forumlar altında'da rahatca paylaşım yazılarına ulaşabilirsin.

Son söz olarak şuan imkanın varken bunu en iyi şekilde değerlendirmek, ileride şikayet edeceğin değil, ileri ki yıllarda'da seni memnun edecek bir motosiklet almalısın. Yani senin yerinde olup karar verseydim Qm 200 Gy (Cross) motorumu alır, keyfime bakardım. Saygılarımla.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berk kardeşim öncelikle scooter ile başlamanı önermem. Ekonomik olsun dersen, ekmeğimi gazetemi sele altına koyayım, kısa mesafelerde daha rahat edeyim dersen scooter derim. Gözünde fazla büyütecek bir olay yok. Sistemi kavradığın zaman ve altındaki motorunu iyice tanıdıktan sonra kullanmada bir zorluk çekmezsin. Sen sanıyor musun scooter'lar tehlikesiz, scooter tipi motosiklet'ler bana göre daha çok tehlike teşkil ediyor. Çünkü lastik çapları ufak. Büyük sayılmayacak bir çukur senin başına çok büyük işler açabilir veya giderken yan yatırmalarda altından kayabilir. Şuan elindeki parayla temiz Ramzeyin QM 200 - GY modelinden alabilirsin. Bu motoru kullanan arkadaşımda var gayet memnun, üstelik zaten bu forumlar altında'da rahatca paylaşım yazılarına ulaşabilirsin.

Son söz olarak şuan imkanın varken bunu en iyi şekilde değerlendirmek, ileride şikayet edeceğin değil, ileri ki yıllarda'da seni memnun edecek bir motosiklet almalısın. Yani senin yerinde olup karar verseydim Qm 200 Gy (Cross) motorumu alır, keyfime bakardım. Saygılarımla.
    işte bu bilseydim daha once sorardım bu soruyu üstdım nerdeydin sen yaa tamamdır qm 200 alıcağım seni dinlicem valla çok saol

son soru kanuni cheetahlar nasıl şekli hoşuma gitti baya

son soru kanuni cheetahlar nasıl şekli hoşuma gitti baya

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Gönlündeki aslana bin.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    Kawasaki KDX 200
    Cheetah boş Ramzey al coş sen ya da gel benim kdx 200 ü veriyim,hazır antremanlı,yükseklik korkusu olmayan bir makine :D

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    haqan çok güzel bir resim bu
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Kros al abi scooter bana görede tehlikeli .Hem scooter esatacağımda cross alacağım derdi olmaz.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Kawasaki KDX 200
    Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haqan çok güzel bir resim bu
    Teşekkürler...zaten makineyi verdiğim elemanın çektiği en güzel foto bu ''kazayla çekti sanırım''

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)