Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motor önerisi!!yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cok Yakında
    arkadaşlar...aranızda yeniyim 16 yaşındayım.motosiklete başlamak için hangi aletin daha uygun olacağı hakkında bi bilgim yok..bi aralar peugeot 103'lere faln baktım ama yineden sizlerinde önerisini almadan geçmek istemedim..bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    ama ehliyetin yok daha...
    facebook.com/kaskafa

Önce ehliyetini al sonra kaç paraya kadar alcan motoru hesapla zamanla herşey düzene gelir.

Motosikleti
    Cok Yakında
    ya aslında pek kendim için aldığımdan değil..babam alacak fakat benimde aradasırada trafiğe kapalı alanda kaçamak yapabileceğim bi alet olsun istiyorum...
    KASKSIZ SÜRÜŞ MÜ? EVİNE DÖN EVLAT:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Triumph Thunderbird 900 Yamaha xt600-350 BSA
    genç dostumuz kafaya koymuş boşa uğraşmayın. bir motor alacak , ehliyet çokta önemli değil onun için,

sonra bana çarpan delikanlı gibi 22 yıllık bir motorsiklet kullanıcısına çarpacak ve aylarca yatağa mahkum edecek. çarpacağı adam aylarca çalışmadan ne yer ne içer çoluk çocuğuna nasıl bakar kimin umrunda.

afferim ! al sen hemen bir motor !

Motosikleti
    Cok Yakında
    kaçamak maçamak yapmıyorum.haklısınız ne diyelim.böyle olaylarda var

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    herkesinde dediği gibi önce ehliyetını al sonrada ne tarz kullanacagına kendın karar ver... acele etmeden uzerlerıne teker teker bınerek hangısını daha rahat ve boyuna posuna uygun oldugunu anlarsın zaten sen kullanıcaksın ve senın secımın onemlı... bana sorarsan ben cross kullanırım cross al derım bı baskası cruıser kullanır onu al der onemlı olan senın hangısını daha rahat kullanıcagındır kapiş :D
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklette kaçamak mı yapılır neler duyuyorum yarabbi

Motosikleti
    Cok Yakında
    ya arkadaşlar.bu konu neden bu kadar abartıldı bilmiyorum.mesela keçen sene dedemin scooter tipi motosikletini boş alanda kullanıyordum.hiçbirsorun da yaşamadım.

Şimdi sen motoru alınca boş alanda falan kullanamazsın. Misal ben 17 yaşındayım 4temmuzdaki ehliyet sınavlarına yazıldım ehliyetim yok 1-2 arkadaşın motorunu kullandım ama ne yalan söyleyeyim boş alanda zevki çıkarmı direkt attım kendimi sokaklara yani motorun altında olunca kendine söz geçiremezsin mecbur kullanırsın sonrada polis bir yerde dur der durursan ayrı dert durmazsan kaçarsanda ya kendine zarar vericen ya başkalarına onun içi al ehliyetini korkmadan bin kalmış kaç ayın.

Motosikleti
    Cok Yakında
    kardeş varya hakkatten doğru söyledin...sabırda fayda var gibi duruyo...motosiklet çok ayrı işey ya,bi kere bindimi bidaha hep kullanmak istiyosun.araba öyle değil ama ya. şahsen bn arabayı da babam nezaretinde kullanıyorum bazen ama zevk alamıyorum nedense..motorun yeri ayrı

slm arkadaslar ben yakup yenı uyeyım

ѕℓм αякα∂αѕℓαя вєη уαкυρ уєηı υуєуıм

Motosikleti
    Cok Yakında
    tmm yakup hoşgeldin...fakat bunu buraya değil de tanışma bölümne yasan daha doğru olurdu

Motosikleti
    Tgb 425 Atv
    Ben mesela ilk scooter gibi bişeyden başladım 7,8 ay hiç kazasız kullandım. Trafiğe kapalı biyerde sınırları zorlamak için yattım fren falan bile bile düştüm (İlk kazam) Sonra 150lilik bi chopperla devam ediyorum, vitesli bi aletin verdiği zevk muhteşem..

Tabi bu senin tercihin.. Ehliyet konusunda bişey demiyorum adam gibi kullanıp,kurallara uyarasan bazı ehliyetlilerden de(pizzacı,apaçi vb. gibi) sağlıklı kazasız kullanırsın. Yinede ehliyet olabiliyorsa kısa zamanda olsun

.

Motosikleti
    yok
    Alıntı нαтαу яαzσя adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ѕℓм αякα∂αѕℓαя вєη уαкυρ уєηı υуєуıм
    hoşgeldin kardeş
    kubilay_981 ın dediği gibi tanışma bölümünde topic açsaydın daha iyi olurdu
    olsun
    insanlık hali

Motosikleti
    HONDA(hayat onda:)
    Alıntı kubilay_981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar...aranızda yeniyim 16 yaşındayım.motosiklete başlamak için hangi aletin daha uygun olacağı hakkında bi bilgim yok..bi aralar peugeot 103'lere faln baktım ama yineden sizlerinde önerisini almadan geçmek istemedim..bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.şimdiden teşekkürler
    kaç paran var...

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    motosiklet merakını ve hevesini anlıyoruz ancak ehliyet almadan ve koruyucu malzemelerin olmadan asla trafiğe çıkmamalısın.

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    biraz zamana bırak

Motosikleti
    Cok Yakında
    arkadaşlar zaten motosiklette güvenliğe fazlasıyla önem veren birisiyim.bisikletle bile gezerken dirsekliklerimi,dizliklerimi takıyorum.zaten trafiğe güvenlik ekipmanları olmadan çıkmak bnce başlıbaşına bir suç.ve cezasını hayat veriyor.ve kesinlikle çekmek zorundasınız

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)