Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

el yapımı chopper yada jant yapabilecek kim var yardım pls.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar el yapımı chopper yada ileri derecede modifiye yapabilcek bi firma lazım ayrıca jant imalatı yapabilcek biride lazım ben el yapımı chopper yapan biyer bilodum biraz pahalı yapıyo ama gerçi o firmayı kaybettim nettede bulamıom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    dosrum TTcustom war mecidiyeköyde.geçen gün gittim adam çok kafa biri sohbet ettik baya ilgilendi bence bi uğra

KaRTaLLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hergün ayrı bi motor
    TT Custom Choppers
    E-posta: info@.ttcustomchoppers.com
    Web Sitesi: http://www.ttcustomchoppers.com
    Yer: Yeni Mecidiyekoy Yolu No:104/1 mecidiköy Istanbul

oradaki arkadaşlar sana yardımcı oalcaktır emin ol...
    Ne Mutlu Türküm Diyene

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    TT'de yaptıracağın en ucuz motor 20.000 liraya mal olacaktır

KaRTaLLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hergün ayrı bi motor
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TT'de yaptıracağın en ucuz motor 20.000 liraya mal olacaktır
    oda kesin değil
    Ne Mutlu Türküm Diyene

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ben konuştum 7 bin euroya bi sportster alıp gel dedi sonra ona 4-5 bin euro arası bi masraf yaparsın minimum dedi güzel bişey çıkar dedi.ve vitrinde yapılmış bi sportster gösterdi deli görünüyordu :S fiyatları uçuk bulmadım çnkü geçen arkadaşın zincir koptu blogu deldi onun işçiliği bile 750 tl verdi ki tanıdıktı gölcükte,bu adamlar istanbulda böyle zöel bir iş yapıyorlar aldıkalrı para işe göre helal bence

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben konuştum 7 bin euroya bi sportster alıp gel dedi sonra ona 4-5 bin euro arası bi masraf yaparsın minimum dedi güzel bişey çıkar dedi.ve vitrinde yapılmış bi sportster gösterdi deli görünüyordu :S fiyatları uçuk bulmadım çnkü geçen arkadaşın zincir koptu blogu deldi onun işçiliği bile 750 tl verdi ki tanıdıktı gölcükte,bu adamlar istanbulda böyle zöel bir iş yapıyorlar aldıkalrı para işe göre helal bence
    11-12 bin Euro 20.000 lira ediyor zaten

basketchi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaslar bende tt customu cok beğenıyorum,gerek netten gerekse tvden takıp ettım..adamlar gercekten mukemmel ıscılık yapıyorlar amerıkadakı benzerlerıyle cok rahat boy ölçüşebilirler hatta gecebılırler belkıde..fıyat konusuda bencede makul zaten öyle dehset bı makınaya sahıp olmak zaten ucuz olmamalı...20-25000 tl cok deıl bu ış ıcın..
    enes çağlayan
    honda nx4
    A rh +

kocc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS 650 Custom
    bende senin gibi cruiser'umu chopper yapmak istemistim her yere baktim uçuk kaçik fiatlara çarptim ve dedimki bu böyle olmaz parayi sokak'tan toplamiyoruz düsündüm tasindim sonra karar verdim , kendim yapabilme imkanim var mi ? var tabiki herkes yapabilir; o zaman ne lazim dedim:? tabiki kaynak makinesi , kompressor birde sac , boru , civata , boya.... anahtar tüm malzemeler hepsi ne tutar diye hesap ettim. sonuç 3000 tl civari tas patlasa 4500 üstelik kaliteli malzememde elimde kalacak. Ve hemen kuyuldum büyük projeye motoru söktüm ve bu anda devam etmekteyim yakinlarda proje bitecek ve elimde custom chopper kimsede olmayan bir model olacak.
    Zaten bittiginde burada herseyi anlatacagim nasil basladim neler aldim ve sonuç ne oldu , herkese anlatacagim .
    Kestim biçtim oldu chopper (önemli olan baskasinin yaptigini degil kendi zevkini yapip binmek).
    Benim askim http://www.motosiklet.net/forum/members/58264-albums466.html

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    valla ben daha motoru almadan merak ediyorum bu işleri, ama sizin kadar da anlamıyorum maalesef. şu dediğiniz değişiklikleri yapınca bilgilendirirsiniz inşallah; ve umarım uğraştığınıza değer...
    bir de şu ilanı buldum (reklam gibi olmasın ama eleman güzel yapmış, konu açılmışken paylaşayım dedim)

http://www.sahibinden.com/ozel_yapim...XQQdisplayitem

bir de bunu buldum az önce;

http://www.sahibinden.com/custom_cho...em?source=chva

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Jant yapımı sorun değil, yakınımda CNC dik işleme (3 eksen) var. Biraz tuzlu olacak ama aluminyum kütle alınır ve tezgahta işlenir. Katı model tasarım da sorun değil.

Tek sorun ise jant ile lastiğin temas ettiği yerdeki detay. Yıllardır aramama rağmen böyle bir ölçülü detaya rastlamadım. Sorsak lastik firmaları verirmi detayı bilmiyorum. Böyle bir bilgiye sahip olan bizlerle paylaşırsa sevinirim.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11-12 bin Euro 20.000 lira ediyor zaten

dogru vallahi =)) ama işte 14 bin zaten motor kendisi =) artık eski bi VN 1500 vs ile gitmek lazım =)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı azgurbuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jant yapımı sorun değil, yakınımda CNC dik işleme (3 eksen) var. Biraz tuzlu olacak ama aluminyum kütle alınır ve tezgahta işlenir. Katı model tasarım da sorun değil.

Tek sorun ise jant ile lastiğin temas ettiği yerdeki detay. Yıllardır aramama rağmen böyle bir ölçülü detaya rastlamadım. Sorsak lastik firmaları verirmi detayı bilmiyorum. Böyle bir bilgiye sahip olan bizlerle paylaşırsa sevinirim.
    ben 20 milyarı gözden çıkardım tabi şuan imkansız ama seneye kısmetse bu parayı çıkaracam

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    babamlar zamanında iki jantı kesip tornada birleştirip geniş jant yapmışlar tanıdık tornacı varsa denemeye değer

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler