Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çaldığı Motosikletle Keyif Yapan Küçük Hırsız Polise YakalandıPolise Yakalandı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Bursa'da bir marketin önündeki motosikleti çalan 12 yaşındaki çocuk, polis ekiplerince yakalandı.

Edinilen bilgiye göre olay, merkez Osmangazi ilçesinde bulunan bir süpermarketin önünde meydana geldi. S.B. isimli market çalışanı, her gün işe geldiği motosikletini marketin önüne bırakarak içeri girdi. O sırada marketin çevresinde bulunan 12 yaşındaki A.N., bir süre bekledikten sonra müşterilerin ve çalışanların etrafta olmadığı bir anda motosikleti iterek götürdü. Bir süre sonra motosikletinin yerinde olmadığını gören S.B., durumu polis ekiplerine bildirdi. Güvenlik kamerasını inceleyen polis, A.N. ve

arkadaşı T.A.'yı motosikletle gezerken yakaladı. Çocuklar yaşları küçük olduğu için serbest bırakılırken, A.N.'nin hırsızlık suçundan 3 sabıkası olduğu öğrenildi.

KAYNAK:
    http://www.haberfx.net/caldigi-motos...-haberi-27604/
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    vaaaaaaaayyyyyyy anasını büyüyünce terorist olur kesin

benim sattığım tükandada satmadan önce gelen iki müşteri vardı sıpalar 10 yaşındaydı yaşıtlarından haraç keserdi dilencileri soyardı 30 yaşında bi kadına bıçak çekerek zorla para istemişler tabi 30 yaşında erkeğe çekemezler en son haber aldım bir hayat kadının camlarını taşlayıp kırmışlar kadın bunları haşat etmiş yere yatırıp üstlerinde zıplamış

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    vayy haline suç çocukta değil ailesinde

Bu olayın 12 yaşında bir çocuk tarafından yapılması çok üzücü hemde bu ilk suçu değil yazık.!

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aktör56 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayy haline suç çocukta değil ailesinde
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Çalsın, çocuk diye serbest bırak gitsin... çalsın, bir daha bırak gitsin, çalsın ..............

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    vay bee ne güzel adalet sistemimiz var bakarmısın,yaşı ufak diye bırakılıyo,bu çocuk gördügü herşeye sahip çıkacak haliyle,gelişmiş ülkelerde trafik cezası kesmeden psikologa gönderiliyor bu adama neden bu hareketi yapıyo diye,bizimkiler yarının katilini mafya babalarını yetiştiriyor vatana millete hayırlı olsun..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay bee ne güzel adalet sistemimiz var bakarmısın,yaşı ufak diye bırakılıyo,bu çocuk gördügü herşeye sahip çıkacak haliyle,gelişmiş ülkelerde trafik cezası kesmeden psikologa gönderiliyor bu adama neden bu hareketi yapıyo diye,bizimkiler yarının katilini mafya babalarını yetiştiriyor vatana millete hayırlı olsun..
    Bu dediğin doğru psikoloğa gönderme olayı. Hatta bir tanıdık anlatmıştı yurtdışında oturan neden Kırmızı ışıkta geçtin diye adamı yollamışlar psikoloğa gerçi adamlarda ar duygusu var bize ceza yazmayıp psikoloğa yollasa oh cezayı yırttık üstünede psikoloğa geldim deyip yayılır koltuğa.

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dediğin doğru psikoloğa gönderme olayı. Hatta bir tanıdık anlatmıştı yurtdışında oturan neden Kırmızı ışıkta geçtin diye adamı yollamışlar psikoloğa gerçi adamlarda ar duygusu var bize ceza yazmayıp psikoloğa yollasa oh cezayı yırttık üstünede psikoloğa geldim deyip yayılır koltuğa.
    çok doğru söylemişsin bizim millet adam olmaz.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    envai çeşit insan var. doğal olarak ürüyorlar.. kötü yanı insan olanların daha az üremesi

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    envai çeşit insan var. doğal olarak ürüyorlar.. kötü yanı insan olanların daha az üremesi
    Bunlar normal yolla üremiyorlar.... Mitoz bölünmeyle çoğalıyorlar....:
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Benim tükkanda hırsızlık yapan bi çocuğu polise yakalattık.Karakola çocuğun ailesi çağırıldı.Hatta sülalesi toplanıp gelmiş.Sonra polis biz icabına bakarız diye bizi gönderdi.Aradan kısa bir süre geçtikten sonra bi baktım yan dükkanda hırsızlık olmuş.Çocuğu yakalamışlar dükkanda alıkoyuyolarmış.Gittim baktım aynı çocuk.
    Arkadaşlar bunun adı topluma kazandırma yasası.Böyle mikropları tekrar topluma kazandırıyolar ve sonuç olarak başka bir kişinin canı yanıyo.Ondan sonra bunlar işi ilerletip evlere girmeye başlıyo.Ev sahibiyle de karşılaşınca da hergün haberlerde duyduğumuz o katliam haberleri ortaya çıkıyo:"Eve giren hırsız evdeki kadınla 3 yaşındaki çocuğun boğazını kesti"
    Biz Türk milleti olarak bunları haketmiyoruz.Mikropları topluma kazandırma yasasıyla aramıza geri salan bu kanunlara lanet olsun.İnşallah birgün gelecek , başka ülkelerden kopyala yapıştır yöntemiyle alınan bu kanunların yerine toplumumuza uygun kanunlar çıkacaktır.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Benim motorumu çalan şahıs 16 yaşında bir çocuk muş...Artık çocuk denirse tabi ona...Polisin tutanağına göre çocuk....

İsmini adresini herşeyini verdiğim halde çocuk o tutuklayamayız dendi... Ve ankarada belki 100 den fazla motor çalmış biri....

Belinde silah elinde uyuşturucu işi yapan çocuk ta biz neyiz?... Kanunlarımız bizi çocuklara karşı koruyamıyorsa ne yapalım?.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)