Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Boğaziçi Köprüsünde Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Geçmiş olsun, inşallah arkadaşların durumu iyidir..ve bahsedildiği hafif yaralarla atlatmışlardır.

O kasisler aylardır köprünün üzerinde ve en az 2-3 (benim bildiğim) kazaya sebep oldu, adam gibi işaretleme yok, sinyalizasyon yok, uyarı yok, çalışmayı bir an önce yapıp bitirmek yok, belediye seçimlerden önce her gün bir açılış yapıyordu, şimdi seçim bitti bekle ki bir iş yapsınlar vs.

Gerçekten mace İstanbulda motosiklet sürmek.. nerden ne çıkacak, ne zaman çıkacak hiç belli olmaz ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    arkadaşlara geçmiş olsun
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Arkadaslara gecmis olsun, onemli bir problemleri olmadigi sevindirici bir haber...

Bu kasislerde nedir Allah askina biri aciklayabilir mi? Kac aydir oradalar, yol bos olsa, insan dalsa hakkikiten unutur.

Zaten kasis uyarici tabelalarda tam bize gore Turk isi yapilmis. Dikkat kasis diye tabela var 5 metre sonra zaten kasis var. Utanmasalar tabelayi kasisten sonra koyacaklar. Demin kasisten gectiniz, nasil di, iyimiydi? diye bir tabela koysunlar bari...

Dikkat micirli yol diye tabela vardir, tabelayi gorur gormez micira girersiniz. Dikkat tehlikeli kavsak tabelasi vardir, zaten gorur gormez kavsaktasinizdir.

Motosikleti
    yeni vespa GT 200, eski vespa Px 150
    sabah köprüden geçtim, işin servisindeydim, bir arkadaş polise ne olduğunu sorunca kaza dedi ve birinin vefat ettiğini söyledi 8.20 sularında... inşallah doğru değildir :(((((((

Motosikleti
    SYM FIDLLE II
    Arkadaşlara geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlıklarına kavuşurlar.

Arabalar için bile tehlike arz eden bu kasisler nezaman ve nasıl kaldırılacak bilinmez ama biran önce bunu bitirmeleri gerekir diye düşünüyorum. Ve bu işlemin tekrarlanmaması için de karayollarına dilekçe ile başvuracağım. Her ne kadar okunup yada okunmayıp kenara yada çöpe atılsada.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    yinemi yaa,çok büyük geçmiş olsun ..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    bismillah sabah sabah ne oluyor, inşallah önemli birşeyi yoktur.
    By Hirkil

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Geçmiş olsun arkadaşlara Acil şifalar...
    Dün Anadoludan Avrupa yakasına gecerken arabayla Ambulansın bir tanesi sol iki tekeri kasise sağ iki tekeri normal yere gelerek bayağıda hızlıydı az daha takla atıyordu gözümüzün önünde ben hergün Boğaziçi köprüsünü kullandıgım için biliyorum kasisleri köprüyü sık kullanmayan arkadaşlara duyuralım burdan beyler dikkat...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    Alıntı vespone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah köprüden geçtim, işin servisindeydim, bir arkadaş polise ne olduğunu sorunca kaza dedi ve birinin vefat ettiğini söyledi 8.20 sularında... inşallah doğru değildir :(((((((
    Ben saat 7.50 de oradaydım ve arkadaşlar yaralıydı.. yaşıyorlardı ve ambulans ters yönden geliyordu... Umarım ölmemişlerdir..
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    bu sabah okmeydanı-mecidiyeköy çevreyolundan geçerken trafik bir ara sıkıştı ilerleyince de gördüm ki sağ tarafta bir polis motoru ve diğer polisler de gelmişler yanlız motorun durumu çok ilginçti enduro tarzı son model bmw ama ön lastik çataldan çıkmış ve yamuk bir vaziyetteydi kullanıcısı hakkında da bir fikrim yok belki görenleriniz vardır?
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

dagulapeyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VStrom-DL650
    :( Sabah sabah yine canımız sıkıldı..Umarım ciddi bişeyleri yoktur tez zamanda sağlıklarına kavuşurlar..

1.köprüyü kullanan arkadaşlar lütfen bu aralar yavaş geçin köprüden. Bir süre önceye kadar asya avrupa yönünde sol iki şeridi kaplayan 3 kasis vardı ama yakın zamanlarda bir tanede beşiktaş çıkışına koymuşlar bu da tam sağda ve iki şeridi kaplıyor.
    Ama sürekli yerlerini değiştirip yenilerini koyabiliyolar o yüzden lütfen daha dikkatli olalım

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı dagulapeyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :( Sabah sabah yine canımız sıkıldı..Umarım ciddi bişeyleri yoktur tez zamanda sağlıklarına kavuşurlar..

1.köprüyü kullanan arkadaşlar lütfen bu aralar yavaş geçin köprüden. Bir süre önceye kadar asya avrupa yönünde sol iki şeridi kaplayan 3 kasis vardı ama yakın zamanlarda bir tanede beşiktaş çıkışına koymuşlar bu da tam sağda ve iki şeridi kaplıyor.
    Ama sürekli yerlerini değiştirip yenilerini koyabiliyolar o yüzden lütfen daha dikkatli olalım
    daha fazla kaza olsun diye oyun oynuyor adamlar alışanlar oluyor yerlerini bilip yavaşlıyorlar diye ordan alıp başka yere koyuyorlarki yanıltmacahasta herifler ne yapıyorlarsa o kasislerin altında bitmek bilmiyor

KyCd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    My Kawa..
    büyük geçmiş olsun...
    Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..

Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..

Ozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEUGEOT SATELIS 250
    Büyük geçmiş olsun, inşallah ciddi bir şey yoktur.

Bende sabah köprüden geçen arkadaşlardan haber aldım, ama bir şey görememişler.

Köprü kameraları yakalamıştır, yakında görürüz yayınlarlar.
    MOTOSIKLETIM ; PEUGET 250 SATELIS

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Arkadaşlara geçmiş olsun.

Ancak bu kasislerden bende uçtum bir ara, hoş düşmedim, kurtardım, önce saydım sövdüm, sonra ertesi gün daha dikkatli bakınca kasislerin varlığını gösteren tabelalar olduğunu farkettim.

Daha dikkatli olsaydım uyarı tabelasını(dikkat çeken cinsten, sarı renk ışıklı uyarılar eklense daha doğru olur) görüp kasisten çok çok önce uygun hıza düşerdim, ama şu tabelayı görmemi engelleyen "ben oldum" psikolojisinin rehaveti yok mu, işte bu adamı ölüme bile götürür.

Hepiniz (özellikle "ben oldum"lar) çok dikkatli olun arkadaşlar.

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı Ozcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun, inşallah ciddi bir şey yoktur.

Bende sabah köprüden geçen arkadaşlardan haber aldım, ama bir şey görememişler.

Köprü kameraları yakalamıştır, yakında görürüz yayınlarlar.
    Bence yayınlamazlar dünyaya rezil olurlar o tümseklerden dolayı
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    inşallah bişey yoktur ya iyiki ölümlü olay yok otobanda kaza olayı duyunca ürperiyorum beter olaylar ya kırık cıkık aylarca hastanalerde uğraş dur bu motor bizi nerelere götürücek kim bilir...

kuyucadısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Beşiktaş'ta meydana gelen kazada motosiklet sürücüsü öldü, yanındaki bir kişi ise yaralandı.

Boğaziçi Köprüsü'nden Mecidiyeköy yönüne giden Adnan Ecer'in (19) kullandığı motosiklet, Ortaköy Viyadüğü üzerinde kontrolden çıkarak önündeki Emine Bilge Çakmakçı idaresindeki 34 BP 8761 plakalı otomobile çarptı.

Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü Ecer, aynı yönde giden Hasan Yıldız idaresindeki 92-506 numaralı İETT otobüsünün altına girdi. Adnan Ecer, olay yerinde hayatını kaybederken yanındaki Serhat Balı (17) ise yaralandı.

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan Balı'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Ecer'in cesedi ise olay yerindeki incelemelerin ardından aynı hastanenin morguna kaldırıldı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/11503193.asp
    durmak yok... yola devam.....

selam dünyalı ben dostum......

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Arkadaşımza allahdan rahmet ailesi ve sevenlerine sabırlar versin.

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Üzücü bir durum Ölen arkadaşımıza Allah rahmeteylesin ailesinin ve sevenlerinin başı sağ olsun
    Yaralı Arkadaşımızın da bir an önce sağlınına kavuşmasını dilerim
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)