Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Konumdur Okuyunuz Lütfen :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Atti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR-125 R
    Merhaba belirttiğim gibi bu benim yıllardır açtığım ilk konum.
    25 - 28 Şubat tarihlerin de düzenlenecek olan Motosiklet Fuarına giriş için bilet veren motosiklet dergileri falan yok mu?Biletsiz gidersem içeri giriş pahalı mı?Yol gösterecek deneyimli veya fazladan bileti olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Saygılarımla
    Tanrı İradesini Hakim Kılmak İçin Yeryüzündeki İyi İnsanları Kullanır.Yeryüzündeki Kötü İnsanlar ise Kendi İradelerini Hakim kılmak İçin Tanrıyı Kullanırlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Motorsiklet Aksesuarcılarından Ücretsiz Temin Edebilirsin Motosiklet Dergileride Veriyormuş Bilet Fiyatları 30Tl Diye Duydum
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Motor On dergisi bilet veriyor diye duyduydum....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    WR-125 R
    Yaşadığım yerde imkanlarım kısıtlı bilet bulabılmek için ( aksesuar,bayii falan ) dergi alabilirim ama daha bilet vereni bulamadım siz hangisinden aldınız? motoron vermiyormuş !
    Tanrı İradesini Hakim Kılmak İçin Yeryüzündeki İyi İnsanları Kullanır.Yeryüzündeki Kötü İnsanlar ise Kendi İradelerini Hakim kılmak İçin Tanrıyı Kullanırlar..

Kolonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım fuar günü fuar önüne gidiyorsun orada zaten yeterince kalabalık birisine rica ediyorsun bir tane bilet verebilir misiniz diye o da kibarca evet diyor veriyor.Eğer yanında kaç tane arkadaşın varsa siz bekleyin diyorsun.Sen içeri giriyorsun biletinle beraber turnikelerden geçiyorsun ilk gördüğün standa 5 tane bilet 10 tane bilet verir misiniz diye soruyorsun sana veriyorlar geri dönüp arkadaşlarınada veriyorsun korkma oraya gidipte içeriye girememe gibi bir durumun yok.ben her zaman böyle yapıyorum.kolay gelsin

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Arkadaş 10 Tane Davetiye Almış Pazar Günü Gitmeyi Düşünüyoruz Buluşabılırsek Bende Fazlasıyla Davetıye Olacak (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

DeaD_Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Yamaha Virago XV535, '94 Yamaha DT 125R
    MotorOn şubat sayısı fuar davetiyesi veriyor fiyatı: 7 TL

Motosikleti
    WR-125 R
    Arkadaşım fuar günü fuar önüne gidiyorsun orada zaten yeterince kalabalık birisine rica ediyorsun bir tane bilet verebilir misiniz diye o da kibarca evet diyor veriyor.Eğer yanında kaç tane arkadaşın varsa siz bekleyin diyorsun.Sen içeri giriyorsun biletinle beraber turnikelerden geçiyorsun ilk gördüğün standa 5 tane bilet 10 tane bilet verir misiniz diye soruyorsun sana veriyorlar geri dönüp arkadaşlarınada veriyorsun korkma oraya gidipte içeriye girememe gibi bir durumun yok.ben her zaman böyle yapıyorum.kolay gelsin

İlk defa fuara gitcem umarım dışarda kalmam
    anlattıkların güzel yöntem.motosiklet aşkına denicem bakem
    Teşekkürler kardeş..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:01 ----------

Yarın bakayım tekrar motorOn dergisine..Eywallah ''dead rider''

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler