Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

arkadaslar Yamaha Rx 115 mi yoksa Mz 251 mi geçer ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı vioLence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be mz okadarmı iyi :S hayran kaldım simdi bumz lere ya son süratlari kacki ? ve yakıtları nsL?
    Son sürat olarak şöyle bişey dicem 180 km den sonra motor asfaltın üstünde gidiyor bildiğin uçuyor yani en ufak bir şeyde kaza sebebi
    Yakıt konusuna girme kendini asarsın bütün parayı benzine yatırcağın için
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı motordelisi_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sana birşey soracam.bu rxlerin benzin ortalaması...km de yağıyla beraber kaç paraya denk geliyo
    valla ben yağı hep full yapıodm 7 tl ye doluyodu benzinide cok iciodu ya susturucusu falan cıkarılmıstı 24 km de bir litre felan yakıodu heleki sürat yapınca 18 - 19 km ye düsüodu benzin göstergeside yok bu yüzden en az 4-5 defa itekleyerek geldm

sağolun arkadaslar biligler icin ama bir anda neredeyse mz almayı düsünücektim aman abi bize lazımdeil ya cok benzin icen motor derdini iyi bilirim ya benzin fiyatları malum pahalı o yüzden bize göredeil bnden uzak allaha yakın ol Mz :D
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

King_Onur_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya abartmayın mz mz die ne bu mz ya r1 falan mı rx kendi ağırlığına göre fazlasıyla güçlü motor.öle 251 bide 115 cc yi görünce hemen atlamayın 251 die.mz ağırlığı çok fazla olan bi motor.bende rx 115 değilde rx 135 wardı.351 mz leri hava karada deliyodum.rx 115lerde süper rx 135 ler kadar olmasada rx 135 351 mz i yediğini göre 115 de 251 i tokatlar.bnm altıma temiz bi rx 115 verin sonra istediğniz mz 251 i getirin delerim.bide 50 km yarış filan olmaz...

Alıntı King_Onur_71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya abartmayın mz mz die ne bu mz ya r1 falan mı rx kendi ağırlığına göre fazlasıyla güçlü motor.öle 251 bide 115 cc yi görünce hemen atlamayın 251 die.mz ağırlığı çok fazla olan bi motor.bende rx 115 değilde rx 135 wardı.351 mz leri hava karada deliyodum.rx 115lerde süper rx 135 ler kadar olmasada rx 135 351 mz i yediğini göre 115 de 251 i tokatlar.bnm altıma temiz bi rx 115 verin sonra istediğniz mz 251 i getirin delerim.bide 50 km yarış filan olmaz...
    Mz cok kaLiteLi bir Motordur yıLLarın efsanesidir 2. viteste Kafaya kaLkıyor bu motorLar aLman maLı ÜretimLeri biLhassa Cok fena 251 cc nin hakkını gercekten veriyor rx135 i yerim ben 251 cc iLe

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    bende anlamadim mz niye sissin ki???

basinda ''kanuni'' olayi yoksa hele ki motorun sasesinde ''made in hamburg, GERMANY'' yaziyorsa gecmis olsun arkadasim
    Wildgoose Rider - Transalp 650

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Zs 200 Gy-2
    RX 115 hafif ve seri bir makina,

Her ikisi de iki zamanlı ve oldukça ataktır ama MZ 251'de 21 beygir güç ve 27 NM tork var be kardeşim.

MZ geçer hertürlü.Çok pis geçer hem de...

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    Alıntı Enduromania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MZ geçer hertürlü.Çok pis geçer hem de...
    --THE END--
    Wildgoose Rider - Transalp 650

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    arkadaşım mz 7 saniye olmadan 100 ü buluyor.. bikaç saniye sonra da son sürati olan 140 ı.. benden daha iyi bir sürücü bunları daha aşağı da indirebilir.
    ağırdır ama 1. viteste bile tek tekere kalkarsın.. hatta amortisörün yeri tek teker yapmasın diye değiştirildiğinde de tek tekere kalkıyor bir aceminin elinde 1. viteste..

ağırlığı, hantal görünüşü kimseyi yanıltmasın. 250 cc ler içinde (hyosung, cbf250 vb) daha hızlı kalkanı yok. son hızına dayanana kadar da birinciliği kimseye kaptırmaz..2 zamanlı 24-25 hp lik (küçük oynamalarla 27 hp yi buluyorsun) hızlı bir motosiklet..

tabi bunları 90-91 mz etz251 ler için söylüyorum.. başkası için değil..

yine de her ikisini kullanan tarafsız bir yorum daha doğru olur. kişisel fikrim rx lerin ne kadar hızlı olduğunu duymuş olsam da temiz bir mz kullanabilmiş biri olarak mz in favori olduğu yönünde.

yine de iddialaşacak o kadar çok şey varken benim motosikletim senin motosikletini geçer iddiasına ne gerek var.. hayır geçse ne olacak.. bisiklet tekeri gibi tekeri olan bi motosikletle 140 a çıkıp yarışırsam zaten aklımdan zorum var demektir. kazansam ne olacak, akıl yok ki.. daha hızlı olmanın bir anlamı yok yaşamda daha akıllı olmanın bir anlamı var..

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Arkadaşlar ilk kez motosiklet üzerine bundan 4 yıl önce çıktım o da bi arkadaşımın arkasına bindim 91 model her parçası orjinal bir alman etz 251 di o motordan indiğimden beri ise motosiklet alma hayaliyle geziyordum taa ki eylül 2008 e kadar o tarihte işe girince 3 ay sonra hemen kendi motosikletimi aldım. o yüzden MZ in gönlümde ayrı bir yeri vardır Bunu da size neden anlattım bilmiyorum ama.. fok balıkları çok yalnız... :D

Motosikleti
    Ybr
    mz.............

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

Rx 135

Yokmu arkadaslar RX 135 Kingine guvenen, Mz gerçekten cok serı ama hakkında bazı seyler duyudm, bellı bır surattan sonra mzin ön diski kilitlediğini, ne kadar doğru bende bılmıyorum, Bence King gecer, japon teknolojisi var

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    kardeş mz 251 kullandım rx 115 az bindim mz rahatlıkla geçer mz de rx de 2 zamanlıdır cc olarak mz zaten büyük yarı yarıya farkları var rx geçen diyen arkadaş yanlış ata oynamış o zamanlar mz ler yeni motordu ve çok kullandım 160.180 e kadar çıkıyor tabi sürekli değil ama 170.180 arası çıktım güzel giden motor ayrıca benzin çok içiyor birde 130 dan sonra rüzgarlı havada dengesizleşiyor genelde bilgi vermiş oldum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)