Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

hazerfen hava alani motokros yarişlarina gelen varmiii

Motovento
    REKLAM ALANI
    TWG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    ben 12 gibi gitmeyi planlıyorum
    bu nedenle ekibe dahil olamıyorum
    orada karşılaşırsak görüşürüz arkadaşlar
    FAZER = ZAFER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben İstanbul Gözetmen Kuruluna bağlı D lisanslı gözetmeni olduğum için %85 ihtimal ile görevli olarak orada bulunucam arkadaşlar kesinlik kazanır carşamba akşamına size haber veririm
    ozaman pazar günü orda görürüz seni inşallah.
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ben gidemicem :(

Elimdeki biletleri veriim siz gidin AVCILAR da oturan veya uğrayabilecek birileri varsa 3 adet bilet var duyrulur...
    dostum bende avcılarda oturuyomda gitmiyosan biletleri nasıl alayım senden. biz pazar sabahı saat 09:30 gibi avcılardan çıkıcaz.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    My Kawa..
    ucanteneke nerde toplanıcanız?
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    9 da merter istikametinden mc de olucaz biz hareket edicez saat 9:30 da ona göre e5 de konumunuzu alın italyan bayraklı mavi bir piaggio gördünüzmü takılın bize

sabah 9:10 da AVCILAR gurubundan bir kişi beni arasın yolda nasıl birleşiceğimizi konuşuruz

0532 764 45 60

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arkadaslar ben şimdi çıkıyorum 9 da merterdeyım tereddüt etmeyın bıletımız bol cıkın yola katılın bize bü gün ALLAH nasıp ederse iyi bir gün olacak misafir okuyanlarımızda gelebılrler tanıdık yok yabancı hiç yok hepimiz iki teker sevdalısıyız

Motosikleti
    GSX600F
    güzel bir gundu biz askon ve ikimiz + askon yani sinan abimin oğluda artçısı olarak gelmişti pardon duzeltiyim yani toplamda 3 kişi 2 motor guzel bir gun gecirdik 3 tane resim yeter herhalde

sabah ilk mc te çektim yavru ceylanım skipper ım dan güzel bir poz

askon (sinan abi) , ve ben c@n

[img=http://img18.imageshack.us/img18/8180/grnt009j.th.jpg]

askon sinan abinin gelecekteki SS ci oğlu

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    inanılmaz bır rüzgar vardı . o kadar haber vermemize rahmen sabah mc önünde ilk gelen can kardeşim ve arkasından biz oğlumla geldık 30 dk bekledık gelen olmayınca yolumuza ayne söylediğimiz gibi E 5 üzerınden ömür yoğurdunun ordan sağ şerıtten tüm duraklama yyollarına baka baka beylık düzünde şöyle bir etrafı kolacan ederek hazerfana ulaştık ne yazık yolda kimseleri bulamadık. Ama can kardesime burdan cok teşekkür edıyorum kendısıyle keyıfli bir motor sürüşü yaptık inanılmaz bir yarış seyrettık hemen söylüyeyım o adamlar emın olun düz yolda düz gidemezler resmen motorlarla vals yapıyorlardı HELAL OLSUN soğuğa rahmen katılım fazlaydı tabıkı organızasyon süperdı SÜLEYMAN MEMNUNA TEŞEKKUR ETMEK LAZIM tabi emeği gecen herkese dönüş yolunu farklı güzergahtan seçtim umarım can kardeşim memnun kalmıştır can kardeşim adresimi öğrendin her zaman kapım acıktır beklerım . inşallah orada olan arkadaşlarımızın sayısı fazladırda biz buluşamamışızdır.yorumlarınızı ve cektiğiniz resımlerı bu sayfada görmek isreriz

Motosikleti
    GSX600F
    wallaha ilk öncelikle ben sana teşekür ederim abi dönüş yolusa çok eğlenceli geçti bir ara yaa istanbulda gezilecek görülecek çook yer varmış dedim sonrada iyiki bugun tanıştık senle guzel vakit gecirdik davetin için teşekürler g.o.p geçtiğimde %100 uğricam yanına

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)