Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

hazerfen hava alani motokros yarişlarina gelen varmiii

Motovento
    REKLAM ALANI
    c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    bencede en mantıklısı pazar gunu gidilmesi bu arada ömür plaza yada e5 uzeri mc sonuç olarak arada 900 metre mesafe var ömür de market ten su vs alınabilir iyi bir sırt çantası hazırlamalıyız arkadaşlar cunku suya 3 ytl vermek istemiyorum . . . saat 9:00 gibi bence toplanıp en gec 9:15 gibi haraket edersek takribi 43 km da yolumuz olucak demektir

takribi
    kadıkoy hazerfan hava limanı arası 77 km
    mecdiyeköy hazerfan hava limanı 58 km
    beylik duzu - hazerfan hava limanı 25 km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    ne gezisi, ne hezarfen'i, ne yarışı? eğer bu pazar'dan bahsediliyorsa, avcılar'dan ben de katılabilirim ;)
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Nasıl Gidilir?

TEM otoyolu Hadımköy gişelerinden çıkıp 100 m sonra ışıklardan sağa, 100 metre sonra sola dönülüp, Fatih Üniversitesi’nin önünden geçilerek veya Çatalca gişelerinden çıkılıp sola ( Çatalca yönüne) dönülür. Ahmediye köyü bitiminden, altından TEM otoyolu geçen köprü geçilmeden sağa dönülerek Hezarfene Ulaşılır.
    E-5 Karayolundan ise; Beylikdüzü Edirne yönünde geçilip Beylikdüzü bitiminden sağa Kıraç yönüne dönülür. Metro market geçilip Hadımköy gişelere gelmeden yolun sağındaki alt geçitten çıkar çıkmaz sola dönülerek Hezarfen’e ulaşılır.

http://www.hezarfen.com.tr/tr/Iletisim1.aspx

Bugün (11/04/2008 Cumartesi) giden var mı?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Tamam Arkadaşlar Ben Mc Danılds önünde Saat 9 Da Olacağım Bekleme Yapacağımız Için Trafık Acısından Uygun Olan Yer Orası 9 30 Da Hareket Ederız Yol üzerınden Gerek ömürün Ordan Gerek Avcılar Istıkametındekı Arkadaşlar Dan Ricam Beklerlerse Yoldan Bizlere Katılabılırler Teşekkür Ederim.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam Arkadaşlar Ben Mc Danılds önünde Saat 9 Da Olacağım Bekleme Yapacağımız Için Trafık Acısından Uygun Olan Yer Orası 9 30 Da Hareket Ederız Yol üzerınden Gerek ömürün Ordan Gerek Avcılar Istıkametındekı Arkadaşlar Dan Ricam Beklerlerse Yoldan Bizlere Katılabılırler Teşekkür Ederim.

teşekkürler askon,
    hava güzel,keyifli bir haftasonu olacak....
    pazar sabahi 9.00da mc.donald ve Bp benzin istasyonunun oradaki cepte hazir olalim,yoldan diğer arkadaşlara da katılarak hezarfene yola devam....
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    GSX600F
    Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler askon,
    hava güzel,keyifli bir haftasonu olacak....
    pazar sabahi 9.00da mc.donald ve Bp benzin istasyonunun oradaki cepte hazir olalim,yoldan diğer arkadaşlara da katılarak hezarfene yola devam....

9 da orada olucam arkadaşlar piaggio skipper st150

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    ben bugün gittim.mutlaka gidip görün havada uçuyor motorlar

bugün çatalca yakınlarına gittim motocross yarışlarına baktım biraz sıralama turlarına.adamlar resmen havada kuş gibi uçuyorlar sirk göstericileri gibi.çok yakından izleme şansız oluyor.ancak girişde kocaman açık alan var motorlardan 5 lira otopark ücreti istiyorlar vermeyin ben vermedim alan çok genişgezmeye mutlaka gidin.

TWG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    nasıl vermedin abi? kas gücü mü yoksa başka bir teknik mi
    nereye bırakıcaz motorları?
    FAZER = ZAFER

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    selahattın kardeş yarın buluşma yerıne gelıyormusun

Motosikleti
    GSX600F
    hepimiz gittikmi koyucak bir direk buluruz en kötü birbirlerine kilitler bırakırız eylem yapar gibi kapıdan araba bile giremez

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    icerı gırişte alıyorlardı ama bu farklı bır durum cünkü bıletlı gıdılıyor fakat birde orada bu işe gönül vererek calışan bir ekıp var oranın daimleri yani katkı olsun diyeceğim ama

TWG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    hayırdır abi siz garipçeye gidecektiniz planlar değişti mi
    FAZER = ZAFER

Motosikleti
    GSX600F
    wallaha bu işte gönül vererek çalışanlar var ise benim arkadaşlarım olan yarış hakemleri , organizasyon görevlileri ve tabiki gözetmen komitesi

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    evet garıpceden vaz gectım yarın merterde buluşucaz bırde fotoğraf makınası getıren varmı

Motosikleti
    600rr dayisinin beyaz hayabusa
    abi yolu bilen biri telefonu versin onunla irtibata gecelimm merterde buluşalim gidelimmm

Motosikleti
    GSX600F
    0532 764 45 60

1 ci köprüyü geç dumduz devam et haliç köprüsünü geç 5 km ilerde merter migros görücen sağında hemen oradan devam et ve mc donalds a gir bp benzinlik ile yanyana

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    0535 355 52 26 karşıdan gelıyordun değilmi sanırım matpcy de karşıdan gelıyor vapurdan inince yolu bulamazmısın ona göre cevap yazayım emre yc

Motosikleti
    My Kawa..
    Arkadaşlar Ben gidemicem :(

Elimdeki biletleri veriim siz gidin AVCILAR da oturan veya uğrayabilecek birileri varsa 3 adet bilet var duyrulur...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arkadaşım ilgine teşekkür ederim tabi faydalanacak arkadaslar varsa faydalansın düşüncen icin sağol okuyan arkadaslar duysun dıye sölıyece4ğim bılet sorunumuz yok yeterınce var gelmek isteyen bu sebepten gelmemezlık etmesın

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ilgine teşekkür ederim tabi faydalanacak arkadaslar varsa faydalansın düşüncen icin sağol okuyan arkadaslar duysun dıye sölıyece4ğim bılet sorunumuz yok yeterınce var gelmek isteyen bu sebepten gelmemezlık etmesın
    askon ne demek dostum lafı bile olmaz aramızda böle şeylerin... ben gidemicem bari dedim gitmek isteyen olurda bilet sıkıntısı olursa seve seve veririm...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)