Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

motosikletle bir günde kaç km yapılabilir

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni caracal - uşak - eşme/ denizli - 300km
    bu yolculuğun boyunca bi sıkıntı yaşadın mı makinede?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DUCATI 1198
    buradan yunanistana gidenler var durmadan.
    Bu arada komik bir video ekledim isteyen bakabilir
    http://www.youtube.com/watch?v=plxNf...layer_embedded

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yolculuğun boyunca bi sıkıntı yaşadın mı makinede?
    denizli gezimin ortasında yağmur başladı. yoksa geri dönecektim 505km olacaktı bikaç gün sonra dönebildim motordan hiçbi sıkıntım olmadı. sular altında kalan güney şelalesi köprüsünün baraj yolundan dönerken, offroad bile yaptm ama sürücü sisisi olsa daha rahat olcak bel için
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    aynı gün 1350 km çok güseldi

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Bende Scoterla 250 Km civarında yaptım bir günde İst- Tekirdağ- Uçmakdere-Mürefte Şeklinde ama kimseye tavsiye etmiyorum

Yine kask bakarken feyizoğlundan tulumu sinekten böcekten görülmeyen 17-18 yaşlarında ve ehliyeti de olmadığını sonradan öğrendiğim bir çocukla tanıştım...

Hocam nerden böyle dedim ADANA dan dedi, kaç saatte geldin dedim, yol iyi değil 7 saatte geldim dedi, Suzuki nin 1000 lik bir makinasını istanbula getirmiş oradan,...yolda 1000 km haaa...

Sonradan feyizoğlundaki arkadaşlar söyledi çok meşhurmuş, servisler tamirciler tanıyormuş bu arkadaşı........ ve kendi motoru bile yokmuş, sadece bu şekilde motor naklediyormuş, Mesela adam atlıyor kendi uçakla gidiyor Antalya ya motoru da bu çocuk roketliyor aynı saatte varıyorlar sanırım

ya da şehir dışında alınıyor satılıyor vs. hemen bunu arıyorlarmış , çok ilginç gelmişti bana ....

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı omercem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Scoterla 250 Km civarında yaptım bir günde İst- Tekirdağ- Uçmakdere-Mürefte Şeklinde ama kimseye tavsiye etmiyorum

Yine kask bakarken feyizoğlundan tulumu sinekten böcekten görülmeyen 17-18 yaşlarında ve ehliyeti de olmadığını sonradan öğrendiğim bir çocukla tanıştım...

Hocam nerden böyle dedim ADANA dan dedi, kaç saatte geldin dedim, yol iyi değil 7 saatte geldim dedi, Suzuki nin 1000 lik bir makinasını istanbula getirmiş oradan,...yolda 1000 km haaa...

Sonradan feyizoğlundaki arkadaşlar söyledi çok meşhurmuş, servisler tamirciler tanıyormuş bu arkadaşı........ ve kendi motoru bile yokmuş, sadece bu şekilde motor naklediyormuş, Mesela adam atlıyor kendi uçakla gidiyor Antalya ya motoru da bu çocuk roketliyor aynı saatte varıyorlar sanırım

ya da şehir dışında alınıyor satılıyor vs. hemen bunu arıyorlarmış , çok ilginç gelmişti bana ....
    10 numara meslekmiş yahu. Yanlız ehliyetsiz olması neye güvenerek bunu yapıyorlar hadi tamam usta sürücü olabilir ama ya polis çevirse sıfır motoru bağlatacak.. Tuhaf.!
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

skyteam sm 200 ile 2 günde 1200 km
    ilk gün 550 km trabzon sinop 16 saat motor kullanarak
    ikinci gün 650 km snop sakarya 18 saat motor kullanarak
    http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=25973.0
    buda gezi raporum
    hafta sonlarıda dağ bayır 200km
    http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=28082.0

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    pazar günü 400km planım var inş.
    Orgazma Dudak Büktürür

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    İster iki teker olsun, isterse dört teker, belli bir süreden fazla kullanmak riskleri de beraberinde getirir.

İki tekeri keyfini çıkara çıkara, dinlene dinlene gitmek varken, limitleri zorlamaya kalkmak akıllıca olmaz gibime geliyor.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

Motosikleti
    Velespit :)
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İster iki teker olsun, isterse dört teker, belli bir süreden fazla kullanmak riskleri de beraberinde getirir.
    Evet..

Bu şekliyle soru yanlış...

"Günde kaç saat iki tekerle seyir yaptınız?" olmalı doğru soru...

Onun da yasal limiti var...

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    şuanlık okadar yol yapmaya benzin param yetmez =)
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    250comet 380 istanbul kerpe kerpede gez dolaş sonra gene istanbul..
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evvelki sene İstanbul- Edirne-Kapıkule- Edirne İstanbul Gündüz..Akşamda Florya'dan Şile-Cadde tekrar florya toplam 1150 km

Motor sabah 1950 km'deydi gece eve tekrar döndüğümde 3100 ((:

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    race makinayla günde 1000 km yapılması imkansızdır

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Yağmur altında Edirne - İstanbul gidiş dönüş 600 km Evdekilerden habersiz Edirne ye gidersen ve onların da Çorluya gitmiş olduğunu öğrenirsen 1 saat durup kuru pantolan ve bot alıp aynen geri dönüyorsun, Silivri'den sonra yağmurun kesmesi ve bir kamyoncu parkında içtiğim o sıcak çay en güzeliydi, sonra 2 gün yataktan çıkmadım o ayrı

Motosikleti
    keeway superlight 150
    mondial 100 ukh- konya alanya günü birlik gezi,toplam 850 km yol aldım

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    Deneysel olarak sırf iddia için yapılmış km nin bence hiçbir önemi yoktur.Çünkü dikkat ve konsantrasyonun giderek düştüğü bu sporu yapanlara yolda güç verecek bir benzinlik henüz icad edilememiştir.
    Yani uyumadan ve sersefil habire gitmek fikri sadece rekor için olsa olsa işe yarar ama kişiyi etrafına ve kendine zarar verecek bir saatli bombaya dönüştü
    rür ki en istenmeyen şeydir.
    Şahsi kanaatim ve genellikle uyguladığım yöntem ise günlük 450-600 km yi geçmeyenn ve genellikle sabah erken çıkıp güneş kavurmaya başladığında bitecek yol planı yapmaktır.
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

Motosikleti
    Artık Yok...
    böyle şeyler banada garip geliyor motor zevk için keyif için binilir hırs yapıpda ne kadar gidebilirim diye binilmez ama birileri merak ederse bu konuda her halde rekor ümmet perkitan abimize aitdir 125 lik mondialle 150 lik motoran ile türkiyeyi defalarca boydan boya gezmiş binlerce km yol yapmış..

ümmet abiye bakdıkça gezdiği yerleri gördükçe heleki altındaki o çin malı motorlarla pek çok ben motorcuyum diyen yüksek hacimli motorlar sürdüğünü sanan parası olupda motorcu ruhu olmayan ağzı süt kokan nazik insalara ümmet abi kapak oluyor..

millete bakıyorum almışlar 20-30 milyarlık motorlar 600-800 cc 1000cc lik motorlar hepsinin km leri 10 binde 20 binde en kralı 5-6 yılda 40-50 bin yapıyor sonra biz motorcuyuz diyorlar

ümmet abi zaten bir gezide 40-50 bin km yapıyor yani her kez motorunun hakkını verse yeterli kalıplı motor alıyorlarsa kalıbının motocusu olsalar o motora uygun yeterli yapdıkları km o kadar önemli değil..

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı matpcy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    race makinayla günde 1000 km yapılması imkansızdır
    hiç denedinmi ?
    Stunt bunu beğendi.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiç uzun yola cıkmadım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)