Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

suzuki gsf bandit 600 s

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 250 mct 2007
    arkadaşlar bandit 600s yi araştırdım ama internetten yeterince bilgi bulamadım. 2. el almayı düşünüyorum. 100 km de ne yakar? 2004 model 30 000 km de 9.ooo tl verilir mi? alırsam büyük ihtimalle 10 sene binerim. sorun çıkarmassa bu konuda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekür ederim.
    mecho[B][I][COLOR="MediumTurquoise"][/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yakıt konusu banditte brz sorun acıkcası butun modeller karburatorlu sana kesin bisey diyemem cnk benim motorum biraz fazla yakıo

fiyat konusuna gelirsek 9000bana fazla geldi acıkcası ozellikle bu donemde fiyatlar bukdr düşmüşken ama bandit kullanalar piyasayı pek sallamıyolar motora guvendikleri için

10sene kullanma konusuna gelince bandit ciddi anlamda cok saglam bi motor kesinlikle tavsiye ederim

eger arastırmayak istiyosan banditin 97den snr butun 600s/n aynı motora sahip hatta 650sinde bile biraz tork arttılmıs makine genel olarak oda aynı
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    mondial 250 mct 2007
    şehir içinde 100 km de 9-10 litre yakıyor diye duydum. aslında sağlamlığına güveniyorum nede olsa suzuki ama yakıt problem olabilir.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    iki silindirli bi suzuki kullanan biri olarak banditin şehir içi o kadar anormal tüketimi olabileceğine inanmıyorum.
    benim de geçmek istediğim makinalardan biri. gs500 le takas düşünen olursa varım onu da söyleyeyim
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı mecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir içinde 100 km de 9-10 litre yakıyor diye duydum. aslında sağlamlığına güveniyorum nede olsa suzuki ama yakıt problem olabilir.
    Hiç sanmıyorum 6 lt max. diye tahmin ediyorum.Netten araştırılabilir.

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    çok fazla yakacağını düşünmüyorumm. Zira bir GEzi yazısında bu Sİteden bi abi Yakıt sarfiyatı konusunda cok memnun oldugunu söylemişti.
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    NC 700 SA
    Bir sitede 6,6 lt. yazıyor.

Motosikleti
    ybr 125
    arkadaslar bu bandit ler ile ilgili daha detaylı nereden bilgi bulabilirim. bandit almayı düşnüyorum. tavssiyeleriniz nelerdir? yakıtı, kullanımı, sağlamlığı , gücü, hp ,

[img=http://img19.imageshack.us/img19/5343/big5439725622771l843481.jpg]
    bandit modeli kullandıgım motorlar içinde en sevdigim rahat bir motordur. tek kusuru bence 220 kg ile agırlıgı dır. şehir içi sıkışık trafikte zorlar. fakat uzun yolda mükemmeldir.
    pek tanıyan yoktur bu motorları fakat çok dengelidir. yakıt konusu na gelince ben agresif kullanımdan bahsedecegim.600 f im ile yakıtı aynı 95 900 rr ımlada aynı yakıyor.yani fon dip yada ani fırlayışlar dahil 100kmde
    7,6 litre yakar

Motosikleti
    ybr 125
    acun0 , o zaman şunu sorayım , bende su an ybr var , bunu işe gelip giderken kullanıyorum , bandit alsam bi tane bunu garaja koyucam ancak hafta sonları ve gezmeye giderken kullanıcam. şehir içi trafikte zorlanırsın diyorsun ? o zaman ybr yi satmasam daha iyi olacak şehir icinde kullanmak icin. sence ?

kesinlikle satma çünkü bu motor uzun yol ve gezi motoru hatta 2 kişi dahada keyifli oluyor sabit 210 ile gidebilirsin son hız 230 km dir

Motosikleti
    NC 700 SA
    Bundan sonraki motorum büyük ihtimalle bandit olur.İdeal bence

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Arkadaşlar forum kurallarında belirtildigi gibi forumdaki en yüksek fotoğraf boyutu 640*480 olmalıdır.Bunu dikkate alarak fotoğraf yükleyelim!!!

ÜmitDURA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    Hemen Hemen 1 yıldır (15000km) bandit kulanıyorum.
    Ortalam yakıt tuketımi; efenfi efendi (yani 90-160km arası) ortalama 5,5-6 litre.
    Şehir içi kullanımı zor derken neyi kastetmişler anlamadım.Makine gerçekten ağır ama hareket etmeye başlayınca mukemmel dengeli.kullanımı gerçekten kolay.Kız arkadaşım(54kg) beni(94kg) artçı yaparak çok rahat kullanabiliyor.Torklu bir makıne olmasından dolayı 6ncı viteste 70-80 km'te tatlı bir mırıltıyla yolda suzuluyor.Bakım ve sarf gideri çok olmayan bir makine.Ben makinemi 4500km de almıştım.Şu ana kadar ki masrafım 2 yağ filtresi,8 litre yağ,4 tane buji .
    Dezantajı karbüratorlu olması vede ABS olmaması(600s için).
    Ama yurt dışında çok fazla rağbet gören ve fan siteleri olan bir modeldir bandit.Aralıksız 600km kullanıp tek bir yorgunluk hıssetmedim.Artçı ıcınde aynı sey gecerlı.Kesınlıkle bir tur makınesi.

Aklıma gelmeyip yazamadığım birsürü detay vardır.Merak ettiğiniz bir nokta varsa dilim döndüğünce anlatmaya çalışırım

Motosikleti
    mondial 250 mct 2007
    büyük ihtimalle alıcam bi 600s ama km si 30.000 de bi sorun olur mu?

Motosikleti
    NC 700 SA
    Bakımlı bir makina ise hiçbir sorun olmaz.

Motosikleti
    mondial 250 mct 2007
    yardımların için sağol. zaten suzukide çok fazla sorun çıkacağını zannetmiyorum. mct 250 den sonra birkaç gün zorlayabilir.

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    arkadaşımın sattığı bendit 600s çok temiz güzü gibi baktığı motorunu paraya ihtiyaçı olduğundan satılık.
    ilan bu.
    http://www.sahibinden.com/acil_!!!_-...XQQdisplayitem
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı mecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yardımların için sağol. zaten suzukide çok fazla sorun çıkacağını zannetmiyorum. mct 250 den sonra birkaç gün zorlayabilir.
    benim tavsiyem birde kawasaki er6 lara bak, o fiyata 2006 2007 model bulursun, hem enjeksiyonlu.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    Artık Yok...
    çok ağır makine neye göre ağır diyen banditli arkadaşa söyliyim ben 65 kiloyum baditle kapalı trafikde ecel teri attım resmen dur kalk dur kalkda istanbul leventten maslağa motoru götürüyordum arkamda da artçı vardı mahvoldum trafikde.. sen 94 kilosun sana çerez gibi gelir o motor ama her kezde aynı değil ayrıca çokda yakıyor ölçmedim ama o motor rahat 7-8 lt arası yakıyor..

o motor tamamen uzun yol motoru uzun yolda kaymak gibi akar gider o motor ne yorar ne sıkar adamı yolun nasıl bittiğini anlamassın ama şehir içi trafiğinde kullanılıcak motor değil en azından benim için..

zaten şehir içinde yüksek hacimli motor saçma bir şey gidemedikden sonra hareket alanın kısıtlı ve limitli oldukdan sonra motorun 600 lükm olsa kaç yazar 900 lük olsa kaç yazar bir scooterlının gittiği hızı bile geçemessin..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)