Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

suzuki gsf bandit 600 s

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Alıntı berse01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşım az yaktı ama 100 ile 120 km arası gittim hiç ani gaz açmadım nedeni ben zaten özgeçmişi 2 ay önce başlamış motorsiklet adayıyım.kısacası korkudan basamadım

2 Ayda Bandit 600 S öylemi?
    cesaretinize hayran kaldım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1997 honda cbr 900 rr

çocukluğumdan bu yana motora binerim

Alıntı €nergy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 Ayda Bandit 600 S öylemi?
    cesaretinize hayran kaldım...
    ama ilk kez 500 lük ve 600 lük makinaya biniyorum..2 ayda motor maceramın özü bu

strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abimiz küçük cc leri motosikletten saymamış

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    ben de geçenlerde 2001 model 18 binde bir bandito aldım.şu anda çok mutluyum, yakıtını ölçmedim,ivmelenmesi inanılmaz iyi.dengeli, ağırlığı hareket halindeyken hissedilmiyor.bursadan istanbula geldim.2 kişi ile hiç sorun çıkarmadı.arkası çok rahat.benim motosikletim sanırım zincir istiyor,zira zincir biraz gevşek.zincir bakla aralığı ve bakla sayısını bilen varsa yazabilir mi? yakıtını henüz ölçmedim,ölçünce buraya yazarım..bunu satınca muhtemelen yine bir bandit alırım.kazasız sürüşler..
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Motosikleti
    1997 honda cbr 900 rr

ben zinciri değiştirdim

Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de geçenlerde 2001 model 18 binde bir bandito aldım.şu anda çok mutluyum, yakıtını ölçmedim,ivmelenmesi inanılmaz iyi.dengeli, ağırlığı hareket halindeyken hissedilmiyor.bursadan istanbula geldim.2 kişi ile hiç sorun çıkarmadı.arkası çok rahat.benim motosikletim sanırım zincir istiyor,zira zincir biraz gevşek.zincir bakla aralığı ve bakla sayısını bilen varsa yazabilir mi? yakıtını henüz ölçmedim,ölçünce buraya yazarım..bunu satınca muhtemelen yine bir bandit alırım.kazasız sürüşler..
    kardeş banditin zinciri 115 bakla sayısı ben ismini vermek istemediğim bir siteden aldım diaydi marka ve motorcular bilir zincirde en iyi markalardan biridir 200 tl aldım telefon bırakırsan firmanın ismini veririm sana

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    tüm yazıları okudum ve bir kaz daha (sınıfındaki diğer motorlara) savunup arkasında durduğum bir motor olduğunu anladım zaten motor tipi olarak herşeyi ortaya koyuyor yüksek strok ve tork yağ soğutma ben bir uzun yol motoruyum diyor
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm yazıları okudum ve bir kaz daha (sınıfındaki diğer motorlara) savunup arkasında durduğum bir motor olduğunu anladım zaten motor tipi olarak herşeyi ortaya koyuyor yüksek strok ve tork yağ soğutma ben bir uzun yol motoruyum diyor
    aynen öyle.. bir bandit sahibi olamadık gitti
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    kawa z750s
    bandit ssss.600e doyamadık gittik 1200 aldık.bandit için her türlü sorularınızı elimden geldiğince cevaplamak isterim...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    http://www.sahibinden.com/gorulmeye_...XQQdisplayitem

900 rr satsam bende almayı düşünüyorum cbf 1000 yada bundan
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    kawa z750s
    sahibini buldun))

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    lagax senin motormu ilandaki motorumu satarsam talip olabilirim buna

Motosikleti
    kawa z750s
    inşallah kısmetse olur.görüşüyorum bir kaç arkadaşla.elimdeki 3. motor.acil vermem lazım anlayacağın.ama benimki olmazsa da bandit memnun edecek bir motordur.ağrısız tasasız elektroniksiz.safkan motor...

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    27 kişi favorilerine eklemiş 3 kişi aradı ama henuz ciddi bir alıcı yok ama belli olmaz her an satabilirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:12 ----------

telefonda pazarlık yapanları bozuyorum biraz, kardeşim alacağın motoru bi gel gör ondan sonra pazarlık yaparız diye benim bu tavırla zor da satabilirim olmazsa binmeye devam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:14 ----------

yahu geçen bir tane atv şase vardı nette yamaha 125 tam gördüm yarın arar alırım dedim satılmış ertesi gün bazen acele etmek gerekiyor gerçekten

Motosikleti
    1997 honda cbr 900 rr

barok mrb

Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27 kişi favorilerine eklemiş 3 kişi aradı ama henuz ciddi bir alıcı yok ama belli olmaz her an satabilirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:12 ----------

telefonda pazarlık yapanları bozuyorum biraz, kardeşim alacağın motoru bi gel gör ondan sonra pazarlık yaparız diye benim bu tavırla zor da satabilirim olmazsa binmeye devam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:14 ----------

yahu geçen bir tane atv şase vardı nette yamaha 125 tam gördüm yarın arar alırım dedim satılmış ertesi gün bazen acele etmek gerekiyor gerçekten
    900rr hakkında bir şey soracaktım msn verirmisin

Motosikleti
    honda vf 750 magna ,yamaha scooter,suzuki gsf 650
    Merhaba arkadaslar bende gecen hafta gsf 650 sa bandit aldim, fazer ile bandit arasinda geldim gittim sonunda ucuza bir bandit buldum,benim ikinci tercihim bandit di, suanda motorumdan oldukca memnunum hatta beni halen SASIRTIYOR bekledigimden cok daha iyi cikti bu kadar insanin övdügü kadarda varmis. Arkadaslar ben 1,85 boy 90 kg mim bu motor bana kücük gelir DIYORDUM hicde öyle degilmis gercekden agir motor enazindan göründügünden daha agir, ama yolda kus gibi beni ilk sasirtan özelligi bu oldu,sonra sürüs rahatligi ivmelenmesi frenleri (ABS) LI eksoz sesi herseyiyle mükemmel insallah yakitida beni sasirtir? henüz ölcüm yapamadim ama yinede kendime soruyorum bazen acaba fazer nasildir diye? almak isteyene tafsiye ederim banditi herkese kazasiz belasiz sürüsler.

hayırlı olsun kardeşim

Alıntı A.yilmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar bende gecen hafta gsf 650 sa bandit aldim, fazer ile bandit arasinda geldim gittim sonunda ucuza bir bandit buldum,benim ikinci tercihim bandit di, suanda motorumdan oldukca memnunum hatta beni halen SASIRTIYOR bekledigimden cok daha iyi cikti bu kadar insanin övdügü kadarda varmis. Arkadaslar ben 1,85 boy 90 kg mim bu motor bana kücük gelir DIYORDUM hicde öyle degilmis gercekden agir motor enazindan göründügünden daha agir, ama yolda kus gibi beni ilk sasirtan özelligi bu oldu,sonra sürüs rahatligi ivmelenmesi frenleri (ABS) LI eksoz sesi herseyiyle mükemmel insallah yakitida beni sasirtir? henüz ölcüm yapamadim ama yinede kendime soruyorum bazen acaba fazer nasildir diye? almak isteyene tafsiye ederim banditi herkese kazasiz belasiz sürüsler.
    kazsız belasız sürüşler bendede gsf600 s modeli var 2004 model dediğin gibi çok ağır ama yolda kuş gibidir yakıt değerlerin nedir ölçme fırsatın oldumu ?

Motosikleti
    honda vf 750 magna ,yamaha scooter,suzuki gsf 650
    Tesekürederim berse 01 henüz yakitini ölcmedim keyfini cikarmakla mesgülüm Motor motordur tadini cikarmak gerekir herkese kazasiz belasiz sürüsler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bandit 600s yi araştırdım ama internetten yeterince bilgi bulamadım. 2. el almayı düşünüyorum. 100 km de ne yakar? 2004 model 30 000 km de 9.ooo tl verilir mi? alırsam büyük ihtimalle 10 sene binerim. sorun çıkarmassa bu konuda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekür ederim.
    10 sene binemezssin sıkılır motoru değiştirirsin

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    hayranı ve akabinde sahibi olduğum bandit hakkında şunları söyleyebilirim..

gsf600 n saibi olarak söyleyebileceklerim bunlardır:

- çok hafif, dizlerinizi sıktığınızda istediğinizgibi yatırıp kaldırabileceğiniz bir motordur.
    - klasik suzuki imzası olan hafif kuyruğa sahiptir, virajda yada yüksek süratte yada sert rüzgarda ekstra dikkat ve beceri ister
    - ön amortisörleri yumuşaktır, panik freninde ekstra dikkat ve beceri ister
    - şehir içi 7lt civarı şehir dışı 6lt civarı tüketir.
    - yüksek kalitelidir, motor arızası olan bandit yok gibidir.
    - sürücüsünün hatalarını örtebilir.
    Wildgoose Rider - Transalp 650

ÜmitDURA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    2,5 yıldır (28,000km) kullanıyorum tek masrafı (her 3000km'de)3,1 lt yağ,yağ filtresi,hava filtresi,1 takım tekerlek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)