Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

suzuki gsf bandit 600 s

Motovento
    REKLAM ALANI
    ÜmitDURA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    Alıntı mecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük ihtimalle alıcam bi 600s ama km si 30.000 de bi sorun olur mu?
    http://www.banditownersclub.com/

Bu ingiliz abilerin forumunda 200,000 km.'yi gecmıs halen kullanmakta olan suruculer var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten şehir içinde yüksek hacimli motor saçma bir şey gidemedikden sonra hareket alanın kısıtlı ve limitli oldukdan sonra motorun 600 lükm olsa kaç yazar 900 lük olsa kaç yazar bir scooterlının gittiği hızı bile geçemessin..
    aynen katılıyorum, şehir içi kullanımda en iyi tercih scooter (ama maxi scooter olması farkedilebilirlik ve saygınlık açısından daha güvenli diye düşünüyorum çünkü en riskli kullanım ve kazalar şehiriçi trafikte yaşanıyor)
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

bandit 30 bin km rede olması risk demek bana göre artık firen balatası debriyaj balatası eksantirik zinciri ayarı teker vb gibi bakım demektir. 10 yıl arkama bakmadan kullanırım dersen 10bin km den aşagı motor al 9bine için rahat etsin

ÜmitDURA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    Düzeltme yapayım;
    Bandit almayı düşünen arkadaşlar, Boyunuz 1,70 uzerı vede guclu bacak-kol kası lazım.Şıkısık trafıkte sorun yaşamak ıstemıyorsanız agırlıgını goz onune alın.Agırlık merkezı racelerdekı gıbı asagıda degıldır.Boynunu buktumu sızı ceker alır asagıya.Ama biraz hareket etsın anıden hafıfler tüy gibi olur

Motosikleti
    mondial 250 mct 2007
    salvano arkadaşım kafamı karıştırdın. kawasaki er-6f de iyi makina gibi 2 silindir olması ve enjeksiyonlu olması yakıt açısından çok güzel. bende % 80 şehiriçinde kullanıcam. ikisi arasında kaldım.
    mecho

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    salvano arkadaşım kafamı karıştırdın. kawasaki er-6f de iyi makina gibi 2 silindir olması ve enjeksiyonlu olması yakıt açısından çok güzel. bende % 80 şehiriçinde kullanıcam. ikisi arasında kaldım.

http://www.sahibinden.com/full_akses...XQQdisplayitem

selamlar;
    ER6f düşünüyorsan, satıyorum ben de motorumu. Üstündeki aksesuarlar dikkate alındığında sahibindendeki en ucuz ER6F benimki denebilir...

kastore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650SA
    bandit 650s abs'li model motorum var ve satıyorum şu an. şehiriçinde motor trafikte zorlar, ancak ben şehir içi şehir dışı her yolda kullandım motoru, daha 6lt'yi geçmedim yakıtta, sürekli gazlamanız zaten imkansız banditte, 200'ü geçince alt rüzgarı çok alıyor naked olduğundan. tork'u mükemmeldir, yüksek viteste bile olsanız düşük hızlarda alet toparlanıp gider hertürlü.
    Little Caesars Pizza

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bandit 30 bin km rede olması risk demek bana göre artık firen balatası debriyaj balatası eksantirik zinciri ayarı teker vb gibi bakım demektir. 10 yıl arkama bakmadan kullanırım dersen 10bin km den aşagı motor al 9bine için rahat etsin

Bandit ( Haydut ) avrupada yıllardır kendi klasmanında yok satan,karaborsa olmuş bir motosiklettir.Bizim memlekette kimse yüzüne bakmaz veya bilmez.Hala brodvay lara kuşlara istenen rakamlara bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Uzun yıllar 600 S kullanmış biri olarak onun hakkında söyleyebileceğim tek şey var Verdiğiniz her bir kuruşun hakkını sonuna kadar veren ender makinalardan olmasıdır.

Şehir içinde yırtsanız,çarpıp bölseniz 100 km de 7 litrenin üzerine çıkartamazsınız.( sakın çok yakıyor demeyin O BİR HAYDUT ) ozaman 125-250 cc aralığında bir şey alacaksınız 600 cc değil.

Şehir içinde hantal kaldığını pratik olmadığını söyleyenler,söylediklerini tekrar düşünsünler lütfen.hangi 250 cc scoter den veya 500 cc üzeri motosikletten daha geniş? ( Tecrübe ve eğitim ile alakalı olduğunu söylemek daha doğru olur bence)

30.000 km (race'ler ) hariç touring ve enduro makinalar için hiçbir şeydir.Bu tarz makinalar 15000 km civarlarında kendilerini bulurlar.Bakımı düzenli ve bilinçli bir şekilde yapıldığında 100.000 leri kolayca devirirler( Yine bize has düşük km hastalığı burada devreye giriyor)

Bakımını yapar ve ya serviste yaptırırsınız ve marşa basar güzel, güzel binersiniz.bu sınıfta ve kendi klasmanında tekrar söylüyorum TEK GEÇERİM.
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Arkasına çok kısa bir süre artçı olarak oturdum.Süper bir ivmelenme ile fırlıyor.Torku gerçekten yüksek.Yakıt sorun değilse bence ideal bir makina.Aynı zamanda benimde aklımda olan bir motor.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı harved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bandit ( Haydut ) avrupada yıllardır kendi klasmanında yok satan,karaborsa olmuş bir motosiklettir.Bizim memlekette kimse yüzüne bakmaz veya bilmez.Hala brodvay lara kuşlara istenen rakamlara bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Uzun yıllar 600 S kullanmış biri olarak onun hakkında söyleyebileceğim tek şey var Verdiğiniz her bir kuruşun hakkını sonuna kadar veren ender makinalardan olmasıdır.

Şehir içinde yırtsanız,çarpıp bölseniz 100 km de 7 litrenin üzerine çıkartamazsınız.( sakın çok yakıyor demeyin O BİR HAYDUT ) ozaman 125-250 cc aralığında bir şey alacaksınız 600 cc değil.

Şehir içinde hantal kaldığını pratik olmadığını söyleyenler,söylediklerini tekrar düşünsünler lütfen.hangi 250 cc scoter den veya 500 cc üzeri motosikletten daha geniş? ( Tecrübe ve eğitim ile alakalı olduğunu söylemek daha doğru olur bence)

30.000 km (race'ler ) hariç touring ve enduro makinalar için hiçbir şeydir.Bu tarz makinalar 15000 km civarlarında kendilerini bulurlar.Bakımı düzenli ve bilinçli bir şekilde yapıldığında 100.000 leri kolayca devirirler( Yine bize has düşük km hastalığı burada devreye giriyor)

Bakımını yapar ve ya serviste yaptırırsınız ve marşa basar güzel, güzel binersiniz.bu sınıfta ve kendi klasmanında tekrar söylüyorum TEK GEÇERİM.
    her kelimene sonuna kadar katılıyorum

servis manuellerinde 4silindir motorlar için yatak omru vardr cogu usta bunu motorun omru olarak kabul eder standart bi 4slindir ss ortalama 60.000kmyken bandit için bu rakam 135.000km bilmem anlatabildimmi..
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Öncelikle merhaba. Daha önceleri bir çok motorum oldu. çok motora bindim ama hiç birisi bana bu banditin tadını veremedi. her yönden 4 dörtlük bi makina yakıtıda bence çok makul 6 litre falan civarı . Sonuçta 4 silindir karburatörlü bi makina bu ne bekliyosunuz ybr gibi 2 litre falanmı yakmasını.

Her neyse işçilik kalitesi olsun. güç ve performans olsun, naked lar arasında bence 1 numara bi bakina.
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Bende kararsız kaldım ER-5 ile Bandit 600 Arasında

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kararsız kaldım ER-5 ile Bandit 600 Arasında
    Valla dostum bende ilk başta er-5 alcaktım. sonra bu banditi buldum ve onu aldım. iyiki er-5 almamışım yakıtı aşağı yukarı aynı. er-5 baya yakıyor güç desen arada 25 beygir falan güç var sanırım yanlış olmasında. fiyatta aşağı yukarı aynı bi model farkı oluyor oda bandit için önemli bi unsur deil çünkü gerçekten işçilik kalitesi 10 numara bi makina. daha önce handa yamaha kullandım. ama suzuki bi başka. verilen bütün para helal bu motora.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Buda benim makina

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Sacrosanct, hocam makinen çok güzelmiş güle güle bin. kaç model?
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sacrosanct, hocam makinen çok güzelmiş güle güle bin. kaç model?
    Saolasın kardeşim. Allah daha güzelini sana versin.

1998 model 50 bin de.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    arkadaşlar bandit 600s yi araştırdım ama internetten yeterince bilgi bulamadım. 2. el almayı düşünüyorum. 100 km de ne yakar? 2004 model 30 000 km de 9.ooo tl verilir mi? alırsam büyük ihtimalle 10 sene binerim. sorun çıkarmassa bu konuda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekür ederim.
    yanlış hatırlamıyorsam 2003 tü (çok ama çok küçük bir ihtimal 2001 diyeceğim ama ısrarla 03 diye hatırlıyorum).. çünki noterin önünde görür görmez incelemeye başlamıştım. şansıma yukarıda da arkadaşları noterde görünce ayaküstü laflama imkanımız olmuştu.
    37000 de. 7 ye satıldığına şahit oldum burada. temiz bir motosikletti. hatta ucuz değilmi diye içimden düşünmüştüm. içimden diyorum orada sesli düşünsem dangalaklık olacaktı

Motosikleti
    1997 honda cbr 900 rr

2004 model suzuki 600 s bandit yakıt değeri

mrb akadaşlar bu gün uzun yolda ilk kez motorumun yakıt değerlerini ölçme fırsatı buldum
    toplam yapılan yol 300 km max sürat 100-120 arası harcanan benzin miktarı 52 tl yani 14.06 litre 97 oktan benzin****100 km de 4.6 litre benzin yakmış diğer değişle 1 litre ile 21 km yol katetmiş**bu sonuçlar beni sevindirdi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Alıntı berse01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb akadaşlar bu gün uzun yolda ilk kez motorumun yakıt değerlerini ölçme fırsatı buldum
    toplam yapılan yol 300 km max sürat 100-120 arası harcanan benzin miktarı 52 tl yani 14.06 litre 97 oktan benzin****100 km de 4.6 litre benzin yakmış diğer değişle 1 litre ile 21 km yol katetmiş**bu sonuçlar beni sevindirdi

Hocam değerler mükemmel.çok az yakmış

Motosikleti
    1997 honda cbr 900 rr

2004 suzuki bandit 600s

Alıntı €nergy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam değerler mükemmel.çok az yakmış
    evet arkadaşım az yaktı ama 100 ile 120 km arası gittim hiç ani gaz açmadım nedeni ben zaten özgeçmişi 2 ay önce başlamış motorsiklet adayıyım.kısacası korkudan basamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)