Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üsküdar Ferhat Usta

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bu 1-2 hafta içinde Keeway Superlight 150 alıcam üsküdar taraflarından alıcağım için herkesin bahsettiği ferhat ustaya götürüp baktırmak istiyorum. Yerini telefonunu bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650
    zeynepkamil den aşağı üsküdara inen yolun başında bir yan yol daha vardır ,aşağı doğru inen yola paralel hemen ordaki caminin arkasına düşer.Parke bir yol,dümdüz aşağı inin ne zaman iniş biter düzlüğe gelirsin sağa bak hemen orda.yada civardaki suculara pizzacılara sor hepsi bilir civarın tüm motorları ona gider.Eski toptaşı Caddesinin sonu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    evet aynen. 50 ytl ye jinlun 250 bakım yaptı. kırık aynamı bile tamir etti adam yıkadı pakladı. on numara baktı adam motora. bence de iyi tercih sonrasında da keeway servise gitme bence direk fetoya git

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650
    muhakkak,evinde yakınsa süper

Motosikleti
    yeni vespa GT 200, eski vespa Px 150
    ferhat ustayı çok sever ve tanırım yıllardır, esnaflaşmamıştır, para göz değildir, işini severek yapar ve her tamir ettiği motordan mutlu olur, vespamın az kahrını çekmedi

vespacı nejat ( maliyeci ) , deyin ve selamımı söyleyin

tel : 0 216 334 67 13

yerini ise şöyle tarif edeyim

,

iskeleden geliyorsanız, ( bağlarbaşı - ümraniye yoluna girmeyin ) ahmediye parkını, iş bankasını, ziraat bankasını geçersiniz bu yol kadıköy -üsküdar dolmuşlarının yoludur, iş bankasından sonra yol 2 ye ayrılır bir yol kadıköye doğru çıkar burası yokuştur, doğancılar yokuşu denir..

siz ışıklardan sonraki o yokuşu çıkmayın soldaki düz caddeden- üsküdar vergi dairesi caddesi ( niyazibey iskendercisi vardır başında ) devam edin burada vakıfbank vardır, denizbank vardır, denizbankı geçin, zibaret oto koruma, film, soldan devam çavuşdere ferhat usta, yolda hangi kuryeye kebabcı motorcusuna sorarsınız seve seve götürür sizi..

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Ben de Üsküdar'dayım. Motorumda Keeway Süparlight. Serhat usta da tam isabet senin için. Zeynep Kamil'den inerken sağda Onur Pastanasi var. 1. ışıklardan 60 metre aşağıda. Oradan gir, sol yap zaten görürüsün dizilmiş motorları. Şimdiden hayırlı olsun.

Arkadaşlar bu kadar çabuk ve yardımcı mesajlarınız için çok teşekkürler.

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Ferhat ve Sinan Ustalar (kardesler bu arada) superlerdir (insan olarak, yaptiklari is olarak vs). Eger lastikler tubeless degilse de Sinan Usta ile onu cok kolay halledersin. Ayni zamanda Superlight'in kitabini yaz deseler, onlardan daha iyi yazabilecek insan az bulunur

Arkadaşlar Ferhat usta Pazar günleri açık mı bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    yamaha wildstar 1600
    pazar günleri genelde 1 gibi açıyorlar ama arayıp sor derim.benim hala satılık olan sl in bakımınıda onlar yapıyordu.sl den çok iyi anlıyorlar ve çok iyi insanlar.bazen sadece muhabbete bile giderim.dragstarımı bile onlara emanet ediyorum üzerinde anahtar bırakıp.kefil olacağım kadar güvendiğim insanlardır.

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Slm , onlara çok yakın oturuyorum servislerini hiç kullanmadım ama iyi iş yaptıkları kesin... dükkan önü hep kalabalık ve çok fazla motor oluyor serviste hatta yolun karşı tarafına bile diziyorlar motorları...

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Ferhat ve Sinan ustalara tanıyp motorunu emanet edıp onlara kefıl olmayacak anadolu yakasnda nerdeyse motorcu bulamazsın.Iyı bır secım gozun kapalı gotur bırak motorunu.Bende kefıl olurum ıkı kardese ve sadece tamır ıcın degıl fırsat buldukca muhabbet ıcın bıle gıderım...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

pit1082 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio x9 250 2005
    iyi adamdır fehatta sinanda

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    vay anasını, cümle alem kefil oluyor ustaya.

bir dahaki servis işimde mutlaka uğrayacağım bu ustaya. işini iyi yapan usta bulmak mesele.

Az önce buradaydı Ferhat usta. Agility 125 var benim. Beyin gitmiş. Dün ustasını gönderdi. Bugün, cenazesi olmasına rağmen, öğlen ve akşam iki defa geldi. Öğlen gelişinde arıza tespiti, akşam gelişinde beyni getirdi, onarımı yaptı. Kaç lira alsa iyi? 30 lira. Bütün bunlar bir yana, ustalığı bir yana, insan olarak şahane insan Ferhat usta. Şansıma eve de çok yakın. Bazen sırf sohbeti için uğrayayım diyorum ya, rahatsızlık veririm diye çekiniyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)