Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

park yeri sorunsalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Arkadaslar kanuni bir bilgiyi yukarida aktardim projelendirmeden itibaren hak sahibi ise parkinada bahcesinede herseyede hak sahibi oluyor site kanunu bu...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Beverly 500
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genel kururda her keze bir yer vermişler yani park yeri 190 park yeri varmış 190 ınada kurrayla kat maliklerine vermişler bizimde bir yerimiz var ama orayada bizim peder koyuyor arabayı bende niye hepa aynı yere koyuyor diyordum banada hep arabayı oraya koy diyordu bende arabayı oraya park ediyordum hep hiç sormakda aklıma gelmemişdi ama sitede motorlar için bir çok yerler var apartman altları bahçedeki biz sürü boş alan var ben eskiden zaten motorluların olduğu bir yer vardı oraya koyuyordum ordaki motorlarıda kaldırmışlar bakalım bir çözüm bulucam

işin ilginç yanı sitede epey motorlu insanlar vardı hiç biri kalmamış her kez motorlarını kaldırmışlar ama minübüs olayı gerçekden kafama yattı ne sıkıntı çekicem alırım bir hurda ötv ye ayrılanlardan plakasız içine koyarım..
    Minübüs olayı sorunu ortadan kaldırmaz. 190 kat maliki varsa 190 araçlık park yerinin mevcut olması gerekmektedir. Siz ayrıca birey olarak ayrı bir evde kat maliki olarak yaşamıyorsanızsa babanızın arabası hariç herhangi bir" araç otoparka bırakamazsınız. Sitenizde arabası olmayan birisinden izin alarak onun yerine motosikletinizi bırakabilirsiniz.
    Ayağa kalkmadan boyunu ölçemezsin.

vukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 TrAnSaLp SİYAH İNCİ
    sen eger o sıtede oturuyosan senın hakkın dır oraya motorunu cekmek
    booş kooooooooooyyyy gitsin

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Aman inşallah benim site yöneticisi duymaz da böyle cinslik yapmaz. Ha delikanlının motoru, ha namusu. Ben hiç sabredemem. Vallahi resmen gözünü patlatırım.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    abi yasal tarafı falan mutlaka vardır.
    benm başıma benzer bi olay geldi anneannemde kalırken.önce kapıcı dan dun etti.sonra yönetici.bi gün bi kaç adam motorun başında duruyo gttim.kaldır burda duramaz falan dediler.bende bu motor burda duracak sizde sesinizi çıkarmayacaksınız!!!! dedim.cidden de sesleri çıkmadı.ne bilim biraz sert davranmak gerekio ayarı kaçırmadan taby.ben böyle düşünüyorum.
    Orgazma Dudak Büktürür

willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    en iisi sen albi pocket siteye girerkende koltuk altına al motoru bakalım ne diyicekler sorarsada eve koycam de
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)