Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pasta Cila Yardım Arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Selamun Aleyküm MT Ailesi..
    Arkadaşlar Ben Pasta Cila Aldım Ordaki Adam Deneme Amacıyla Biraz Sürdü Harbiden Parladı..
    Şimdi arkadaşlar Pastayı Vuruyoruz Depoya iYiCe Yedirdikten Sonra 5 Dk Bekleyip Sonra Siliyoruz Bu işlemden Hemen Sonra Cila Mı Vurmak Gerekiyor Arkadaşlar ? Bilgi Verirseniz Sevinirim
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Aleykum selam
    bildiğim kadarıyla
    hocam pastanın üzerine cila çekiyolar iyice parlatıyor evet

yalnız pasta çizikleri gidermek için sürüyorlar her hafta sürersen boya moya kalmaz herhalde zararlı olabilir

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aleykum selam
    bildiğim kadarıyla
    hocam pastanın üzerine cila çekiyolar iyice parlatıyor evet

yalnız pasta çizikleri gidermek için sürüyorlar her hafta sürersen boya moya kalmaz herhalde zararlı olabilir
    Hocam Yani Pasta İşlemi Bittikten Hemen Sonramı Cila Vuruluyor

evet pastayı yedirdikten sonra temiz kaba kir olmadan üzerine cila çekilebiliyor sorun olmaz üzerine cila atarsan cilanın da kaliteleri var çeşit çeşit
    turtle wax var piyasada fena değil

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    evet pastayı yedirdikten sonra temiz kaba kir olmadan üzerine cila çekilebiliyor sorun olmaz üzerine cila atarsan cilanın da kaliteleri var çeşit çeşit
    turtle wax var piyasada fena değil
    Oky Hocam Teşekkür Ederim. Aslında Adam Dediki Pasta İşlemi Bittikten Sonra Tekrar Yıka Köpüklü Su İle Ondan Sonra Cilayı Vur Demişti Bana Saçma Geldi Emin Olmak İstedim Aynen Senin Dediğini Uyguliyacam..
    Bide Bu Büyük 2 Tane Yerde Boyası Kalkmış Bi Bulabilsem Nasıl Kapatacağımı Bulamadım..
    Neyse Hocam Tekrardan Teşekkür Ettim İlgilendiğin İçin... En Kısa Sürede Osmaniyede olacam ALLAHIN iZNi iLe Dedemlerin Evine Gidiyorum Gerçekten Çok Güzel Bir Yer Osmaniye Halkını Seviyorum Ordaki Havayı Üzümlerini Çok özlemişim Vallahi :D Onlarda Fevzi Çakmak Mahallesinde Oturuyor Benden Osmaniyeye Selamlar Olsun..

Ordaki Tavukları Bile Özlemişim :D Resim...

Alıntı ByBaTeR!ST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oky Hocam Teşekkür Ederim. Aslında Adam Dediki Pasta İşlemi Bittikten Sonra Tekrar Yıka Köpüklü Su İle Ondan Sonra Cilayı Vur Demişti Bana Saçma Geldi Emin Olmak İstedim Aynen Senin Dediğini Uyguliyacam..
    Bide Bu Büyük 2 Tane Yerde Boyası Kalkmış Bi Bulabilsem Nasıl Kapatacağımı Bulamadım..
    Neyse Hocam Tekrardan Teşekkür Ettim İlgilendiğin İçin... En Kısa Sürede Osmaniyede olacam ALLAHIN iZNi iLe Dedemlerin Evine Gidiyorum Gerçekten Çok Güzel Bir Yer Osmaniye Halkını Seviyorum Ordaki Havayı Üzümlerini Çok özlemişim Vallahi :D Onlarda Fevzi Çakmak Mahallesinde Oturuyor Benden Osmaniyeye Selamlar Olsun..

Ordaki Tavukları Bile Özlemişim :D Resim...
    çağlalar çıkar yakında havalar ısınıyor gel yalnız kasksız gezme çok pis yazıyolar bu sıralar ben yedim geçen hafta 66 lira ödemek nasip olmadı daha

pastayla çiziklerin kabası gittikten sonra özel şampuanlar var pastanın ardından sürülüyor onu kullanabilirsin yıkarsan da olur köpüklü su ile ama köpük soldurabilir belki iyice bi bezle temizledikten sonra cilalayabilirsin ardından veya makineyle cilayı yediriyorlar oto bakımcılar öyle de olur
    bu arada plastik aksamdaki boya kalkabilir ne olur ne olmaz dikkat

selamlar

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    çağlalar çıkar yakında havalar ısınıyor gel yalnız kasksız gezme çok pis yazıyolar bu sıralar ben yedim geçen hafta 66 lira ödemek nasip olmadı daha

pastayla çiziklerin kabası gittikten sonra özel şampuanlar var pastanın ardından sürülüyor onu kullanabilirsin yıkarsan da olur köpüklü su ile ama köpük soldurabilir belki iyice bi bezle temizledikten sonra cilalayabilirsin ardından veya makineyle cilayı yediriyorlar oto bakımcılar öyle de olur
    bu arada plastik aksamdaki boya kalkabilir ne olur ne olmaz dikkat

selamlar
    Ben En iYiSi Yıkamadan Çekiyim Cilayı Zaten Plastik Aksamlara Sürsem Yetmez En iYiSiMi Ben Depoma Süreyim Hee Osmaniyeye Gelecemde Benim İş Sezonu Başlamasa Tabi EĞerki Başlasa Ramazanda Gelmek zorunda Kalacam Gelsem Tanışırız Orda Ahhhhh Osmaniyemmm Canım Osmaniyemmmm Kadirlimm :D Hüseyinlim HaHaha

Alıntı ByBaTeR!ST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben En iYiSi Yıkamadan Çekiyim Cilayı Zaten Plastik Aksamlara Sürsem Yetmez En iYiSiMi Ben Depoma Süreyim Hee Osmaniyeye Gelecemde Benim İş Sezonu Başlamasa Tabi EĞerki Başlasa Ramazanda Gelmek zorunda Kalacam Gelsem Tanışırız Orda Ahhhhh Osmaniyemmm Canım Osmaniyemmmm Kadirlimm :D Hüseyinlim HaHaha
    gelirsen görüşelim tanışırız
    gezeriz yayla deniz mangal kebab yaparız sana da uyarsa zorkuna doğru beklerim
    görüşürüz inşallah

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    gelirsen görüşelim tanışırız
    gezeriz yayla deniz mangal kebab yaparız sana da uyarsa zorkuna doğru beklerim
    görüşürüz inşallah
    Ohhhh Nede Güzel Olur Bir Bilsen Gelmeye Çalışacam :D Orda Burnaz Denizi Var Orayı Çok Özledim

Motosikleti
    mondial 151 rs
    kardeş önce makinayı temizledikten sonra teflon la pasta yı uygulamaya baslıyosun sonra temiz bir teflon la temizliyosun ondan sonra cilayı gene teflonla uyguluyorsun 5 dk sonra kadarda temizlersen o motorun üstünde bise durmazz :D cila iyi kaydırır cünkü ( pasta ufak tefekk cizikleri kapatmak icindir )

Motosikleti
    Derbi GP1 250
    bende benimkine 6 ayda bir düzenli olarak pasta cila ve boya koruma uyguluyorum...boya koruma çok sık yapmıyorum ama..ben fazla abartmadan pastayı sorunlu yerlere parmağımla bırakıyorum ve daha sonra elime büyük bi parça pamuk yada sanayilerde üstübü die bilinen maddeyle iyice pastayı yedirene kadar dairesel hareketlerle uyguluyorum..daha sonra temiz bi pamukla kabasını alıyom...ondan sonrada cila uyguluyorum...number 1 oluyo walla...
    [B]OZAN GÜLMEZ[/B]
    [B]E-Mail =[/B] unknown_member07@hotmail.com
    [B]Facebook =[/B] https://www.facebook.com/ozan.gulmez2

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)