Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gene Kavuştum Kii =] Bırakılmaz Kii =]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Öncelikle selamlar herkeze.. Bir çok kişinin bildiği gibi Hyosung almıştım ve Krank'ım dağılmıştı onuda yaptırdım kii.. bir süre sonra kaza geçirdim (topic açmamıştım ) Her neyse.. Kazada Racing Botuma dua ediyorum Çünkü Magnezyumu görünce güzel ve çookk güzel hatta çizikleri gördüm ve spor ayakkabı olsa ayagımda kesin bişey olurdu Allah Korusun.. Korumalı Montuma dua ediyorumki oo olmasa omzum çıkabilirdi çünkü akşamına kolumun ağrıdığını farkettim çok hafif.. yada Kaza sonrası Hastanede iğne oldum onun etkisi.. Kaskım olmasa zaten düşünemiyorum =) TAKIN! sadece eldivenim ve dizliklerim yoktu.. elim bi çok kötü oldu ve hemen eldiven alıcam bugün yarın.. ve korumalı pantolon.. çünkü dizlik sevmiyorum.. Shark ların korumalı pantolonları var aklımda o var.. yada fikri olan varsa bu konuda paylaşırsa sevinirim..

.. Ve Motoruma..

..Ön çamuluk..
    .. Sağ Ve Sol Ayna..
    ..Sağ Ve Sol Sinyal..
    ..Debriyaj ve Fren Maneti..

..ARIYORUM ARKADAŞLAR UCUZ BİLDİĞİNİZ YADA TEMİZ ÇIKMA VARSA Mesaj atarsanız sevinirim..

Genede Bana bişey olmadı o kazada korumalarım sayesinde.. Sevindirici.. İlk Race Kazamdı ve harbiden farklı oluyo yaşadım gördüm =) .. Lütfen dikkat edinn..

..Ve Bu arada motoruma biniyorum Motorum 20 mart yani dün çıktı tamirden saat 00.00 ı geçti ya ondan öle dedim her neyse çıkardım ve yürüyo gayet güzel durumda.. krank tan ses geliyo diyodum ama gelmiyo o da yok oldu demekki krank tam düzelme anına geldi.. Rodaj yapa yapa.. tek eksiğim saydıklarım işte..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akıllanmıycan mı sen olm
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    ıı ııh yok abi akıllanamıcam bırakamam ben motoru benden adam olmuyo o konuda =D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    uhaah bende bende gecenlerde tıpoya kapıdan gırdım tek hatırladıgım carparken bıle zewk aldıgımdı :D:D kazı anında hicbi acı cekmıosunuz zaten sıcagıyla şok anı hıcbışı hıssetmedım ve hayatımı kurtaran kask oldu kaskın boyasında darbe wardı bı gun once yuk etmeyım dıe takmamısdım :D o gun neden takdıgımıda bılmıorum ama o gunden sonra cıkmadı bıdaha

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    yaaaaaaaaa bana tipo deme :D eşşooooooolusu töbe töbe:D bende tipo yüzünden kaza yaptım ahahahahahaha :D:D aynen ya kask çok önemli..

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    hasanpaşa ya git en motor niyaziye, onda var 1-2 parça sanırım..
    bulamassan karizmamotor zeytinburnu, bugün uğradım bikaçparçasını gördüm (ayaklık egzoz vs..) ondada yoksa direk fatih kılıçlı
    GKN MOTORS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulamassan karizmamotor zeytinburnu, bugün uğradım bikaçparçasını gördüm (ayaklık egzoz vs..) ondada yoksa direk fatih kılıçlı
    İstanbul Motor' da yapıldı motor da.. Ayak manetim kırıktı sağ o yapıldı onuda yaptırdım.. ayaklığım tamamdır.. orjinal egzoz almıştım o şuanda evde onu nerde taktırcam şimdi ona bakıyorum..

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul Motor' da yapıldı motor da.. Ayak manetim kırıktı sağ o yapıldı onuda yaptırdım.. ayaklığım tamamdır.. orjinal egzoz almıştım o şuanda evde onu nerde taktırcam şimdi ona bakıyorum..
    egzozun kendin tab be olm, aletin edevatoın yoksada git bi ustaya sıkıştır eline bişi taksın, ne kadar işi varki..
    GKN MOTORS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    ya yok ya alet edevat var abi de motoru aldığımda dingil araba egzozu gibi bişey koymuş 3 gen.. kaynaklı egzoza.. vidalı olsa zaten tak çıkar da.. kaynaklı o yüzden dedim

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zeytinburnu'ndaki Karizma Motor sahibi Muharrem Usta..Selamımı da söle Taylan..gerçi bi parça istemiştim geri dönmedi bana ama sonuçta iyi adamdır..elinde olmasa bile bulmak için çabalar anlayacağın..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zeytinburnu'ndaki Karizma Motor sahibi Muharrem Usta..Selamımı da söle Taylan..gerçi bi parça istemiştim geri dönmedi bana ama sonuçta iyi adamdır..elinde olmasa bile bulmak için çabalar anlayacağın..
    Eyvallah murat abicim saolasın ya=) ama yok parçaları buluyorum rahatta Nakit olayı =) kısıtlıyım her yere harcama yapmıyorum yawaş yawaş 3 5 in hesabını yapmak gerekiyo bu aralar =)

işçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 150 titanic

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    işçi amaç ne =) kızmı arıyosun burda =) ChetLoQ falan değil burası =)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    bak ama sımdı mesaj kutun dolmustur benımle cık lutfen dıe msjlar wuu cok heycanlı

Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işçi amaç ne =) kızmı arıyosun burda =) ChetLoQ falan değil burası =)
    kardeşim mıllet delırdı artık bı motoosıklet sıtelerı kalmıstı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)