Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

SPOR ARABAMI? MOTOSİKLET Mİ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    bu maylo arkadaşımız dürrük'lük sınırını bayaa zorlamaya başladı
    adam gelmiş spor araba-motosiklet başlığı altında "mondial kötüleme" işiyle uğraşıo...

kardeş kötüle, sana kötüleme demiorum ben... ama bi işi yapıosan,doğru düzgün yap bari bişeye benzesin......
    git bi başlık aç , mondial kötülemek isteyenler buraya falan diye orda aslanlar gibi takılın , sen ve kafa dengi arkadaşlarınla....

tövbe estafurullah tövbe...... nelerle uğraşıoruz yaa.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Mert hemşerim nerelerdesin.Sanada metehanada selamlar.Hiç bi araç motorsıkletin yerini tutamaz .Arabanında yeri ayrıdır motorun vermiş olduğu hazzı ve lezzeti bana göre hiç bir otomobil veremez.Arabanda olacak motorunda olacak işlem tamam : tabiki imkanın dahilinde

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Sevgili ilnapoli, gereksiz polemik yaratmaya gerek yok. İkinci el sıfır bir sekilde alır. F1 için araba alacam demiyor. Bırak insanlar tercihlerini sunsunlar.

apriliarsv, Bende bir de arabam olsa diyorum. kış gelince bu isteğimde arttı. Ama motorsuzda olmaz. O yüzden ben de derim ki araba da olsun motorda. Şöyle gezi amaçlı hızlı bir görüntüsü olmayan bir motor ailenin fikrii değiştirecektir sanırım ;)
    Sadobey

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    + Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    + Değiştir butonu mesajınızın sağ üst köşesindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************I*********************
    Sadobey

Dvorak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    Ben derim ki insan yürürkende, araba kullanırkende, motor kullanırkende, minubusteykende tehlikede o yüzden bari tehlikedeyim tadını çıkartayım yaşamanın
    Aynı zamanda rüzgarı hissetmeden yaşamanın anlamı varmı sizce ?
    Dvorak << O Bir Idol !

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    ozaktasi,
    Mert hemşerim nerelerdesin.Sanada metehanada selamlar.
    slm ibrahim abim.......

yaa bu motor denen alet bi başka ........
    üzerine binince insanın aklına başka bişi gelemio arkadaş yaa...
    sadece sen ve o yani......!!

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    O Kadar Mert hemşerim cup oturtmuş.

burik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojin as125t yaza inşallah ybr olacak
    opel tigra ve 106 206 araba diye binilmez lan onlar motordan daha tehlikeli kaporta yok o arabalarda hani 330ci coupe tamam bence motor abi belki kışın binmek için idare edecel bir araba alınır ama ben olsam motor sevdasından vazgeçmem

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    Alıntı conqueror adlı üyeden alıntı
    ohyeah ohhhh walla...

ne sansliniz yaw...

Ben sahip oldugum herseyim gibi, motorumuda, arabamida, calisarak aldim...
    tamam kabul ediyorum motor çalışmamın karşılığı kıdem tazminatı gibiydi ama araba tam düşeş oldu hayır diyemedim ne yapayım yaw
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Bana da kimse bütçe ayrmadı ama iki tekerle dört teker ruhu farklı 50 milyarım olsa
    25 dolara ikinci el harley var gözümü kırpmadan alırım.7 yıldır motor kullanıyorum yaz kış demeden gerçi adana gibi bir yerde kış dediğin hava yine açık sadece biraz soğuk oluyor ankara istanbul gibi değil burası hiç bir zaman keşke araba alsaydım demedim demiyeceğimde.İnsanlar arabayla kaza yapıncada al oğlum 25 milyarı git kendine motor al niye demiyorlar
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

1989_Hayabusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YA 206, TİGRA FALAN BUNLARIN HİÇBİRİ MOTORUN VERDİĞİ HEYECANI,ADRENALİNİ, ZEVKİ, GÜCÜ, HIZI, VS....... VEEEERRRRMEEEZZZ.
    HEM KIZLAR ARTIK MOTORU OLANLARA ARABASI OLANLARDAN DAHA FAZLA HOŞLANIYOLAR... AMA YİNE DE KARAR SENİN KARDEŞİM...

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Kardeş sen bu paraya subaru impreza veya mitbishi evo6 falan alabilirsin buda seni bayaa tatmin eder diye düşünüyorum

ghost_racer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondıal
    MOTOR AYRI BAMBAŞKA YİNEDE SANAKALMIS KARDEŞİM MESELA BEN ARBA EHLİYETİM VAR ARBA KULLANAMIYORUM GERCEKTE AMA MOTORUN ÜSTÜNE BİNDİĞİMDE KENDİMİ MOTORLA BİR BEDEN GİBİ OLUYORUZ NEYSE SE NKENDİ SESİNİ DİNLE

Bodybuilder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vucut gelistirme
    Bence her türlü motor derim ama gönül isterki her ikiside olsun
    Motorsiklet orgazma dudak bukturur!

Motosikleti
    er5
    Bende toyota supra ve babamdada land cruiser var açıkcası yagmur yagmazsa yüzlerine bile bakmıyorum motor ap ayrı bir his ama 911 carrera falan olsa neyse :]

Guclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2004 model Mercedes SL55 Amg sahibiyim , garajda duruyor , devamlı kullanmadığım için çoğu zaman takviye akü yapıp çalıştırıyorum , motorun havası hiçbir araçta yok , amatör uçakta kullandım , onuda katarak söylüyorum .
    Caffe La Notte / Suadiye Çınarlı Sokak

alpinaB10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR K9
    tartışmaya gerek bile yok aslında. arabada motorda artık vaz geçilmez birer araç.alışkanlıklarına bağlı olarak bir seçim yapabilirsin mesela, gece hayatına eğimlisin. motorla bi yere kadar.. gittin, kaskı montu nereye kadar taşıycan..+ alkol alabilme olasılığın..yada ciddi bi iş için düzgün giyinmek zorunda kalmak..dışarıda sular seller akarken kız arkadaşınla buluşamama derdi, yada yaz günü 15km yolu 1,5 saatte kliması olmayan sıcak bir arabada gitmeye çalışırken yanından vızır vızır geçen motorlu arkadaşlara bakarak tırnaklarını kemirmek... off.. sıkıcı değilmi..
    bende kaza yaptım RF900 ile inanın hatıra olarak saklayacak jantı bile sağlam kalmamıştı ve üzün bir süre yürüyemedim ama annem babam ve eşim çok vazgeçirmeye çalıştı benide.şu an 2 tane birbirinden şirin scooterim ve gayet süratli bi spor otomobilim (M5) var.. pişmanmıyım.? hayır... eminmiyim.? bilmiyorum..

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    ya bu da sorumu motorun yeri ayrı arabanın yeri ayrı ama ben bilene arabadan vazgeçip motor a döndüğüme göre motorun demekki çok güzel yanları var en azından şehir içinde bir çok faydası var ele birde racing motor olursa deyme sesine ve havasına

Road_Runner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600f
    205 gti al 5-6 milyara oana harca geri kalan parayı 300-400 beygir bişi cıkar ortaya sanırım :D
    in the absence of light,darkness prevails...
    (Honda CBR 600f / 34 UMK 93)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler