Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motoru yatırdık :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Arkadaşlar bugün İstanbul'da hava güzel dedim ve çıktım. Sultanahmet'e gittim güzel fotoğraflar çektim. Yolda karşılaştığım motorcularla düdükle selamlaştık.

Bugün heryerde polisler vardı.

Eve dönüş başlamıştı, motorun üzerinde sadece fotoğraf çekimleri hariç, hiç durmadan 2 saat geçirmiştim. Öyle mutluydum ki.. Sonra gidiyim biraz motoru sınırlarına zorlayayım dedim ve adliye sarayının oradaki acemi sürüclerin araç çalıştıkları yere gittim. Herşey güzeldi bir motorcu arkadaş kız arkadaşına scooter kullanmayı öğretiyor bende DD nin köşe dönüşleri adlı dersi çalışıyorum önce gidonu sola sonuna kadar çeviriyoruz ve yürüme hızında küçük daireler çiziyoruz. Sonra sağa aynısı... Derken gazı ayarlayamadım ve motoru ayağımın üzerine yatırdım Hemen scooterlı arkadaş ve kız arkadaşı koştu, ardından arabada çalışan sürücü indi geldi yanıma. İyimisin birşeyin varmı dediler. Motorcu arkadaş sağolsun motoru kaldırmama yardım etti.

Aldığım eğitimlerde yatan motoru nasıl kaldıracağımızı öğrenmiştik ve çok işe yaradı.

Motorcu arkadaşın adı Baki, kız arkadaşının adı Ayça. Eğer bu siteye üyeseler umarım bu başlığı görürler. Çok teşekkür ediyorum kendilerine, motorcu dostluğunu bir kez daha yaşattılar. Ve araba sürücüsüne

Yolları açık olsun..

Aşağıda resimler var.

http://img11.imageshack.us/gal.php?g=image677.jpg
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    araba sürücüsü sana bu devirde motosikleti farketmiyenler için piyango gibi gelmiştir geçmiş olsun
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

[..] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun en azından 2 arkadaş kazanmışsın ;)

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bu gun bende manisada az kalsın ytırıyordum arkamdaki arkadaş kaldırıma çıkan rampayı gormedi refleks yaptı allahtan durmaya yakın bir hızdı on teker kilitledi bende motoru tuttum durduk yere macera olacaktı
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    geçmiş olsun.. motorcular arasındaki dostluk çok başka gerçekten..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Acemi düdük

Hayırlı olsun ilk yan yatman Çizikledin güzelim motoru

Öyle tek başlarına çalışma bunları yahu.. Biraz daha havalar güzelleşsin sana yardım edecek bir sürü kişi bulurum. Bir de çok trafik olma ihtimali günlerde çıkma dışarı şimdilik, sana tavsiye.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    İşte motosiklet kardeşliği..

Geçmiş olsun arkadaşım..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En büyük kazan böyle olsun diyelim o zaman Geçmiş olsun..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    güzel şeyler bunlar..onlara gerçekten teşekkür etmek gerekir..
    daha geçen hafta 2 motor gezelim dediğimizde at arabasının birden sola dönüşü yüzünden arkadaşım kaza yaptı ve adam sırıtarak geçmiş olsun dedi ve bi de hayvanca konuşmaya doyamadı demek ki ''deyhh'' diyerek uzaklaştı..arkadaşın bacaklarında ezkiler var birazda çizikler tabi...
    gezi mi..?tabi ki iptal olmadı ama morallerimizi yükseltmemiz epey zaman aldı...
    tekrar geçmiş olsun..kazasız sürüşler...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teorileri okuyup pratiğe dönüştürmeni takdir ettim...
    Düşmen önemli değil. Düşmeden kalkmayı öğrenemeyiz.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Geçmiş olsun...

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Alıntı blck_chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba sürücüsü sana bu devirde motosikleti farketmiyenler için piyango gibi gelmiştir geçmiş olsun
    Adam çok iyi biriydi, ilgilendi benle. Gerçi o gün arabalar beni sıkıştırmadı nedense

Alıntı [..] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun en azından 2 arkadaş kazanmışsın ;)
    Evet, ömürleri su gibi olsun.

Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gun bende manisada az kalsın ytırıyordum arkamdaki arkadaş kaldırıma çıkan rampayı gormedi refleks yaptı allahtan durmaya yakın bir hızdı on teker kilitledi bende motoru tuttum durduk yere macera olacaktı
    Ön freni ani sıkarsanız kitlenir, limon sıkar gibi yavaşça ve sürekli bir basınçta sıkılmalı. Ama işin içine reflex girince, kendine hakim olmak zor oluyor böyle bir durumda.

Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun.. motorcular arasındaki dostluk çok başka gerçekten..
    Bambaşka emekkoray ya. Yolda beraber gidiyoruz, kavşağına gelen ayrılıyor. Sonra başka biri takılıyor. Dün fazertürkiye sitesinden cbf150 li bir arkadaşla beraber uzun bir süre gittik

Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acemi düdük

Hayırlı olsun ilk yan yatman Çizikledin güzelim motoru

Öyle tek başlarına çalışma bunları yahu.. Biraz daha havalar güzelleşsin sana yardım edecek bir sürü kişi bulurum. Bir de çok trafik olma ihtimali günlerde çıkma dışarı şimdilik, sana tavsiye.
    Çiçenk, cruiser motoru cross sanarsan böyle olur bak. Adam gibi kullansana dimi sanki dağa çıkıcan motorla. Asfalt motoru bu ne anlar ani hareketlerden.
    Zaten dedi bana bak pegleri sürtüyorum daha fazla yatırma sonra ham yaparım bacağını Bundan sonra öyle abuk subuk zorlamadan kullanacağım.

Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte motosiklet kardeşliği..

Geçmiş olsun arkadaşım..
    Teşekkür ediyorum

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En büyük kazan böyle olsun diyelim o zaman Geçmiş olsun..
    Güzel kazalar bunlar, fakat bot ve pantalon çok işe yaramış. Hem kromaj çizilmedi pek ( sadece motor koruma çizildi) hemde ayağım kurtuldu.
    Arkadaşlar dedilerki " Ayağını çıkarabilecekmisin?" sağolsun yardım ettilerde öyle çıkardım

Alıntı artiiist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel şeyler bunlar..onlara gerçekten teşekkür etmek gerekir..
    daha geçen hafta 2 motor gezelim dediğimizde at arabasının birden sola dönüşü yüzünden arkadaşım kaza yaptı ve adam sırıtarak geçmiş olsun dedi ve bi de hayvanca konuşmaya doyamadı demek ki ''deyhh'' diyerek uzaklaştı..arkadaşın bacaklarında ezkiler var birazda çizikler tabi...
    gezi mi..?tabi ki iptal olmadı ama morallerimizi yükseltmemiz epey zaman aldı...
    tekrar geçmiş olsun..kazasız sürüşler...
    Geçmiş olsun arkadaşım, fazla yakından ve süratli takip etmemek gerekli. 2 saniye fark varsa aranda için rahat olsun. Eğer bu farkı koyamazsan çok dikkatli olunmalı. Kazasız sürüşler diliyorum.

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teorileri okuyup pratiğe dönüştürmeni takdir ettim...
    Düşmen önemli değil. Düşmeden kalkmayı öğrenemeyiz.
    Herkes uygulamalı bence. Motor hangi tür olursa olsun, sonuçta 2 teker.

Alıntı m.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun...
    Teşekkür ediyorum

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Yoook korkutmasın bu seni yahu. Zorlicaksın tabiki motoru ama şimdi erken sanki
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    800lük motoru ayağına yatırdığın halde birşey olmaması sevindirici.geçmiş olsun dostum.
    2 teker tek ruh tek yol.

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    geçmiş olsun....
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Önce bir nazarlık alıp, görülebilir yere takıyorsun, ilk ve son kazan bu olsun, hiç dert etme

Not : tankpad yakışmamış güzelim motora söylemeden duramadım

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ağır motosikletlerde açıyı azıcık kaçırınca hemen yatıveriyor insan
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Zs 200 Gy-2
    Geçmiş olsun,biraz daha kendi vücut ölçülerine göre bir motor seçsen bunlar olmazdı...

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoook korkutmasın bu seni yahu. Zorlicaksın tabiki motoru ama şimdi erken sanki
    Scooterıda böyle zorlamıştım oyuncak gibi geldi bir süre sonra Yok uzun yolda artık, böyle tuhaf hareketler yapılmaz bu motorla. Kıvırma yöntemi en fazla

Alıntı skakfilozofu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    800lük motoru ayağına yatırdığın halde birşey olmaması sevindirici.geçmiş olsun dostum.
    Botlar ezildi, bacağım dizden aşağı komple altındaydı. Tuhaf bir duygu Teşekkür ederim dostum.

Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun....
    Teşekkür ediyorum arkadaşım.

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce bir nazarlık alıp, görülebilir yere takıyorsun, ilk ve son kazan bu olsun, hiç dert etme

Not : tankpad yakışmamış güzelim motora söylemeden duramadım
    Draggy senin sözünü dinlerim fakat bir anlamı var o tank pedin, Savaşın ortasından yükselen bir kız, üzerine ışık vuruyor. Görünce direk aldım, özgürlüğü simgeliyor diyerek

Alıntı katip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağır motosikletlerde açıyı azıcık kaçırınca hemen yatıveriyor insan
    Scooter gibi değilmiş

Alıntı Enduromania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,biraz daha kendi vücut ölçülerine göre bir motor seçsen bunlar olmazdı...
    Cruiser denince şöyle yıllanmalık bir makina olmalı. Aklım ne enduruda ne nakde ne ss te. Aldık mı bir kere alalım tam olsun, gönüller ferah olsun Beni yolda hiç üzmedi, inşallah böyle gider Teşekkür ederim dostum.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    intruder yattı desene vah vah koca dev aşağıya indi... çok geçmiş olsun....
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)