Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Devir tersine döndü millet hacim küçültüyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    valla konuyu ilk actiginda yazacakdim vazcaydim ancak yazicam tutamiyorum kendimi...
    1-motosiklet gezmek ve zamandan kazanmak icin kullan,lan bir mahlukat...mahlukat diyorum cunku adami yoldan cikariyor

2-cok gezmek=az harcama+maximum performans/dusuk cc=gt250 yada ninja 250 reklam yapmam yapanida sevmem ancak (devir ekonomi devri beyler bayanlar)....

3-ne gerek var petrol devlerini zengin etmek icin calisiyim????

3,5-dahada az yaksin diye on disli buyuttum ve memnunum amacim cadde saklabanligi (hizli kalkiyimda havam olsun hesabi )degil yol yol daha cok yol yapmak.......
    4-saygilar sevgiler,keyfli surusler....
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 150 kullanıyorum, ben de herkes gibi motorumu büyütmek istiyordum ama son hafta gerçekleşen korkunç kazadan sonra ömrümün sonuna kadar en fazla 250 cc kullanmaya karar verdim. Büyük motor = öteki dünyaya açık tarihli bilet.
    Ama senin alacağın 250 cc bile kaza yaptığın zaman bir 600 cc yada 1000 cc gibi tehlikeli olabiliyor. yani cc le alakalı bir şey değil bence yapılan kazalar
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    adamın paraya ihtiyacı var napıyo satıyo sağa sola gitmek içinde alıyo bitane ufa bişey yani hiç araçsız kalmamak için yapıyolar diye düşünüyorum
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Tabiki krizden
    Kendi motoruma satış ilanı verdim ama sonradan vazgeçtim.kasım aralık gibi fiyatlarda düşmüştü Vstrom'a yumuşak geçiş olacaktı. Fiyat - Faydayı görünce ister istemez dönmek zorunda kaldım. İkinci ele bu kadar fiyat ödemek çok kötü... Sıfırı zaten yanına yaklaşılmıyor. O zam yapanları göreceğim ben ne hale geldiklerini herkes fiyat düşerken adamlar zam yapıyor.Üstelik kurda yanlarındaydı geçtiğimiz dönemde...Dedim benim tırtıl beni hiç üzmedi kalsın bir dönem daha ,gezeriz güzel güzel. Satsam 3 kuruşa gidecek ne satacağım.Hem rengide kırmızı Çok seviyorum tırtılı))

Bir başka nedende gayrımenkul fiyatları düşüyor "ya da artmıyor" borç harç bir yere girmek lazım.Lükse gerek yok anlayacağınız ...Bu dönemde ihtiyaç göreceksiniz.El rahatlayınca rahat rahat uzun gezilere gideceğim bişeyler olacak tabiki...
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    250 cc bi maxi scooter her derde devadır benim için.hele ülkemizdeki yol şartlarını düşününce, diğer araçların motosikletliye tavırlarınıda hesaplayınca bana göre en iyisi budur diyorum.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    coq +1500
    hihi +1500

nankör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir arkadaşım,geçen 2008 ağustos unda fazer almıştı,sene dolmadan satılık....
    malum neden den ,,,,,
    şahsen bende şimdilik 600 cc ve üstü motosiklet almaktan vazgeçtim ....
    şu an kullandığım haydi haydi yeter bu şartlarda ....

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    ülkemizdeki şartlar gözönüne alındığında, pekde büyük cc. motorlara ihtiyaç olmadığı aşikardır.buna rağmen kalbürüstü markaların ürün gamlarında maalesef küçük cc. motorların yeterince ilgi görmediğini, yada hakettiğinden fazla ücretlendirmeye tabi tutulduğunu görüyorum.125 cc. yamaha majesty' nin 8000 lira gibi bi ücretle satışa sunulması, firmaların ne kadar bu olaya ticari yaklaştığının kanıtı gibi duruyor.nerdeyse 250-400 segmentinde motosiklet yok gibi.e 600 lük bi ss alıncada haliylede orta gelirli bi kullanıcıyı zamanla yıpratıyor.o motoru kullanmak için yol yok, bakım masrafları cabası,vergiler yüksek; bi süre sonrada küçük cc.ye dönüş başlıyor.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nese ötv indirimi geliyomuş.bende büyütcem makinayı
    Evet ötv'nin düşmesi gündemde fakat bu indirim 2 tekeri kapsar mı???

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    3 aylık bi indirim söz konusu oda motora yansımaz sanırım :D Bu arada büyük cc kullanan herkezin ayrıca durumu ve yeri müsait ise mutlaka küçük bi scooter alması sart, büyük motora harcadığınız aylık benzin, küçük motorun aylık taksidinden bile fazla

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Manlıklı olanı yapıyorlar bence...
    Herkez ayağını yorganına göre uzatmalı
    Büyük CC motorların keyfi bir başka ama masrafı bakımları el yakıyor..

Geçen senelerde
    660 Tenere 1998 model
    Er-5 2005 model

sahibi oldum bakım yedek parça masrafları pekte makul değil
    ama garajımda Kymco 110 Cup motorum hep vardı

Tenere ve ER-5 sattım şimdi CUP motorumla devam ediyorum
    Çokta memnunum...
    ____it's my life_1982____

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    millette para kalmadıki su yakmıyo o büyük motorlar
    BU ALANA REKLAM ALINIR

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 150 kullanıyorum, ben de herkes gibi motorumu büyütmek istiyordum ama son hafta gerçekleşen korkunç kazadan sonra ömrümün sonuna kadar en fazla 250 cc kullanmaya karar verdim. Büyük motor = öteki dünyaya açık tarihli bilet.

nolcak halimiz bilmiom aynen arkadasımda 150 zat vardı 250 twester aldı kaza yaptı ki adam senelerdir 1100luk bile almıştı artık töbe diyo ben gene scuter alıcam diyo yapıcak pek birşeyimiz yok 250 cc üstü öldürüyo abi sakatta bırakmıyo en iyisi kararınca cc

Motosikleti
    Artık Yok...
    ben şu konuda hem fikirim her kezle türkiyede en rahat en kullanışlı amaca ve hizmete türk insanına hitap eden motorlar cup scooter en güzeli bir maksi scooter bunda şüphe yok bagajı var büyük 2 kişi rahat konforlu taşır yolda kendini belli eder az yakar menzili uzun parçası ucuz tamiri basit en iyi yanı scooter satışlarının artmasıyla ustalarıda epey bollaşdı her yerde var vergisi düşük.

Motosikleti
    kymco downtown
    valla ben ikinci el ilanlarında hiç krizi farketmiyorum.ihtiyaçtan satılık diyor ama ya normal değerinde yada olması gerekenden yüksek fiyata okey herkes ticaretten anlamak zorunda değil ama yuh be arkadaşım derler
    Kymco Kymco Partizani

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    malum, satmak isteyenlerin sitesine bakmışsın, adam motorunu satıyor ki bi değişiklik yapmak için, küçük cc li motor ilanlarının hemen hepside büyültmek için. 100 de 1 ihtimalle adam sattığı motordan alır.

buda bi bakış açısı
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Küçük hacimli motosiklet kullanmakta keyiftir.
    İşini görürsün fazla vergi ödemezsin fazla benzin yakmazsın herhangi bir arıza durumunda parça parası makul olur.
    Herşeyden önemlisi gücü bir yere kadardır fazla sürat istesende yapamazsın bu durumda yoldaki tehlikeler daha da azalır.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ÖTV indirimi gündemde, otomobil sektöründeki durgunluğu azaltma niyetiyle.. Fakat motosikletler için aynı şey geçerli olmayacaktır.. Zira ne Honda, ne Yamaha, ne Kawasaki ne de herhangi bir motosiklet üreticisinin Türkiye'de üretim tesisi bulunmamaktadır.. Montaj fabrikası bulunan Kanuni'yi saymazsak tabi.. Otomobil fabrikaları Türkiye'de çoğalmaya başlaması kullandığımız Kuş serisi arabalardan (Doğan,Şahin,Kartal) bizi kurtardı bir nebzede olsa.. Keşke motosiklet üreticileri, yada herhangi bir Türk firması Türkiye'de motosiklet üretse.. Hoş olmaz mıydı?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı beytbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben ikinci el ilanlarında hiç krizi farketmiyorum.ihtiyaçtan satılık diyor ama ya normal değerinde yada olması gerekenden yüksek fiyata okey herkes ticaretten anlamak zorunda değil ama yuh be arkadaşım derler
    Dostum ben geçen gece oturdum 3-4 saat belki 500-600 sayfa ilana bakdım öyle üç beş ilana bakdınmı anlayamaya biliyorsun ama git gide artık bu tip yazılar gözüne batmaya başlıyor ilan sayısı arttıkça ve sayısı arttıkça artıyor bende bunu sizle paylaşamk istedim çok ilgincime gitti..

yani hep alışmışız ufak cc lilerin yükseltmesine böyle bir şey görünce garipsedim..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arkadaşlar bende sizlere aynen katılıyorum bu yaz motorumu büyütmeyı düşünüyordum fakat vaz gectim . Sebebi malum KIRİZ birde fiat ve parca araştırması yaptım ikinci el bile olsa motor fiatları el yakıyor hadi aldım diyelim 10 bin tl vergılerı parcayla ilgılı sorun olursa ben birinin yalancısıyım cocuk vaystrom kullanıyor abi dedi arka frenin balatalarını değiştidik 350 tl benim motorun ise 20 tl birtek uzun yol yapabılırmıyım dıye düşünüyordum gecen gün okudum 125 lık scooter ile 4500 km yol yapmış arkadaş bravo uzun lafın kısası devam en iyi motor benım motorum cünkü benım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)