Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TGB Quad Atv 425 ve Apachi 400 Kullananlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tgb 425 Atv
    Selam arkadaşlar atv ile ilgili bi bölüm göremedim o yüzden buraya yazdım.. Tgb 425 ve Apachi 400 atvler arasında hangisi daha iyidir sağlamdır, servisi bakımından nasıl ? İkiside çin malı değil sanırım ve 11.500 Tl civarı fiyatlar aynı.

Tgb Atv 425 görünüş motor bakımından daha iyi 100.000 km garantisi var ve Tayvan malı sanırım. Arctic cat 400 18.000 Tl bunu alamam almayada gerek yok =) Aramızda Tgb ve Apachi atvlerini kullananlar varsa burada deneyimlerini paylaşırlarsanız sevinirim..

http://www.tgbmotor.com/atvgoster.as...alter=#picture

http://www.apachi.com.tr/atv400.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tgb 425 Atv
    Arkadaşlar hiç kullanan yada bilen duyan yok mu?? Bu TGB motorlar nasıl iyi sağlam mıdır,servisi anadolu yakasında bostancı tafaflarında var mı ve Tayvan malı mı??

Yardımcı olursanız sevinirm.. =)

Hiç atv kullanmadım ama TGB markasını duydum çinli değil ve kaliteli gibi ama servisini bilmiyorum hangisinin servisi daha yakınsan onu seç diyeceğim ama linkten inceledim TGB daha iyi gibi duruyor yinede bilenden akıl almakta fayda var.

Motosikleti
    Tgb 425 Atv
    TGB daha iyi gibi fiyat/kalite/performans bakımından en iyisi bu galiba.. Polaris,suzuki,yamaha,artic cat.. gibi atvler daha kaliteli olabilir ama bunlarda 18-20.000Tl alamam..

TGB dışında aynı fiyata önerebilceğiniz bi atv var mı??

.

Motosikleti
    polaris 700 efi
    ben polaris 700 efi aldım çok memnunum karar aşamasındayken araştırdım videolarını izledim arazide çok zayıf ve yedekparça sorunu var 2. el polaris ondan daha sağlamdır bence ve sfır TGB fiatına alabilirsin..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)