Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kanuni elite100 cup

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    vw transporter 2,5 tdı,citreon nemo :D:D
    merhaba arkadaşlar uzun zamandır kanuni elite 100 lere bakıyorum acaba bana yardımcı olurmusunuz lütfen
    eğer kaderinde varsa tecavüze uğramak bırakta keyfine bakk:queen::queen::queen::queen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    guzel motordur kardes cup ların hepsı oyle atıktır benzını az yakar hatta koklar vergı olayı yoktur(100 cc ve altının tabi) bende almak ıstıyorum arkadasım ama ben mondial 100 ukh ıstıyorum kanınıden daha ıyı jantlar celık sana monıdıyı tavsıye ederım ama secım senın

muratx22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 2v - WindyS 125
    degisimgsm ; alırsan 150 liliğ al derim ben.
    MuraD THSDLN

Motosikleti
    Şu an için Bianchi Dakar
    Bunlar iyi motorlardır.Ehliyet, vergi gibi olayları yoktur kilometrede 6 kuruş yakarlar ( 2lt/100km civarı) 75km/h (20m/s) civarı çıkabilirler,Önde de diskfren mevcuttur.Bagajı da vardır.4 (Rotax) viteslidirler.Tahminim en yüksek Performans/fiyat oranına sahip motorlardır.CUB kasa ben ce gerçekten oğru bir seçim.Bu arada Tel jant daha hafif ve sağlamdır ama Lastikler TUBELESS olmaz.Çelik Jant Afilli va Lastiğide Tubeless olur.
    Şimdiden güle güle kullan

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    ehliyete tabi olmadığı bilgisi hatalıdır. sadece 100 cc altı olduğu için motorlu taşıt vergisinden muaftır. 50 cc den büyük olduğu için A2 sürücü belgesi ile kullanılabilir.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Mondial 100ukh tavsiyem...

100km/1,8lt.

Düz yolda 100km/h yokuşta 120km/h hız.

Türk malı.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    ehlıyet vardır 50 cc ve altında yoktur lutfen yanlıs bılgı vermeyelım

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    50 cc altında olanlara A1 ile kullanılıyor
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Arkdaşım ben yeni aldım KANUNİ ELİTE 100 ü ve daha 50 km deyim motorumda bir sıkıntım yok Allaha Şükür adı üstünde kanuni türkiyede sayılı bir kaç firmadan biri

Kanunini sitesine gireresen orada teknik özelliklerini göreceksin ben bugüne kadar mondial kullandım o da arakadaşlarımın motorlarıydı ama bu motor kadar seri mondial e binmedim açıkçası ben rodajda olduğumdan fazla basmıyorum ama 3. vitesde 80 i gördüm bassam daha giderdi tip olarak farkına gelirsek ELİT in arka amatisörleri daha kalkık ayrıca arka farı racing tipi motora oturunca dizlerinin gelidiği yerde elips şeklikde delikler var bu da ayrı bir görünüş sağlıyor motora diğer tiplere göre daha oturaklı duruyor AYRICA TÜRK MALI aklıma gelenler bunlar soruların olursa elimden geldiği kadar yanıtlarım..
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Alıntı ddh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaşım ben yeni aldım KANUNİ ELİTE 100 ü ve daha 50 km deyim motorumda bir sıkıntım yok Allaha Şükür adı üstünde kanuni türkiyede sayılı bir kaç firmadan biri

Kanunini sitesine gireresen orada teknik özelliklerini göreceksin ben bugüne kadar mondial kullandım o da arakadaşlarımın motorlarıydı ama bu motor kadar seri mondial e binmedim açıkçası ben rodajda olduğumdan fazla basmıyorum ama 3. vitesde 80 i gördüm bassam daha giderdi tip olarak farkına gelirsek ELİT in arka amatisörleri daha kalkık ayrıca arka farı racing tipi motora oturunca dizlerinin gelidiği yerde elips şeklikde delikler var bu da ayrı bir görünüş sağlıyor motora diğer tiplere göre daha oturaklı duruyor AYRICA TÜRK MALI aklıma gelenler bunlar soruların olursa elimden geldiği kadar yanıtlarım..
    Yapma arkadaşım Türk malı değil.Sadece burda montajı yapılıyor.Fason üretim yapıyolar.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    evet arkadas sana katılıyorum mondıalde ole mıllet kendını avutuyor

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    aradaşlar bende biliyorum sadece türkiyede montajlandığını ben sadece izzet222 arkadaşımız kasdederek öyle yazdım
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Cup olsunda hangisi olursa olsun, düşünme al.
    Hepsi ynı aşağı yukarı, sadece dış aksamları farklı.
    Bende 2 motor var biri kanuni tigrina, diğeri er-6N işe gidip gelirken cup ı kullanıyorum inanılmaz keyifli geliyor bana istediğim hareketi yapıyorum trafikte.
    İlk başlarda kendiliğinden kırılan plastik aksamları kafana takmayıp sağlamladıktan sonra, kafana takılacak bişey kalmıyor, çünkü bu makinelerin yürüyen aksamı ve motor kısımlarında kolay kolay sorun çıkmıyor.
    Yada bende çıkmadı 2004 model 18 binde orjinal zincir dişli duruyor üzerinde.
    Yukarıda yazan bir arkadaş alırsan 150cc al demiş ama neye dayanarak demiş bilmiyorum.
    Alırken dikkat et 110cc yada 125cc olanları var performans olarak aman aman bir fark olmadığı için onlardan uzak dur, yılda 50~70ytl civarında para cebinde kalsın.
    Birde uzak doğuda çekilen belgesellere bak herkes bu motoru kullanıyor.

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Ben elite 100 lükle.. günde durmadan 358 km yaptım. maşallah bana mısın demedi.. kesinlikle tavsiye ederim.. MONDİAL in 100 lük UKH serisinden cok daha rahat bir kullanımı var.. ayrıca Koltuğu mondialden cok daha geniş ve rahat... Bence kesinlikle Kanuni.. Serviste asla problem de yaşamassın..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Motosikleti
    vw transporter 2,5 tdı,citreon nemo :D:D
    arkadaşlar bizim burada bi tane 100 kh vardı motorun dış plastiği kırılıyordu hemen ama bi tane elite 100 vardı insan bakmaya kıyamıyordu adam motoru adam gibi kullanmıştı helal olsun arkadaşlar yardımlarınızla elite 100 almaya karar verdim ben daha gencim polislerden laf yememek lazım o yüzden cup alacam vede ben vitesli güvenli die vitesli alıyom çok saolun biraz elitesi olan arkadaşlar motorların fotosunu modifiye neler yapılabilir bi söyleyebilirmi 16 yaşındayım yardımcı olun lütfen... bide hangi renk alım onu söyleyin
    eğer kaderinde varsa tecavüze uğramak bırakta keyfine bakk:queen::queen::queen::queen:

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Alıntı degisimgsm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bizim burada bi tane 100 kh vardı motorun dış plastiği kırılıyordu hemen ama bi tane elite 100 vardı insan bakmaya kıyamıyordu adam motoru adam gibi kullanmıştı helal olsun arkadaşlar yardımlarınızla elite 100 almaya karar verdim ben daha gencim polislerden laf yememek lazım o yüzden cup alacam vede ben vitesli güvenli die vitesli alıyom çok saolun biraz elitesi olan arkadaşlar motorların fotosunu modifiye neler yapılabilir bi söyleyebilirmi 16 yaşındayım yardımcı olun lütfen... bide hangi renk alım onu söyleyin
    ANLADIĞIM KADARIYLA EHLİYETİN YOK.EHLİYETİN YOKSA ÖNCE EHLİYET AL DERİM.
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götürecegi sadece tozdur.

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim motorun jantları çelik acaba tubeless yapılabilirmi?yaptıran varmı?

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Alıntı DDH adlı üyeden alıntı
    aradaşlar bende biliyorum sadece türkiyede montajlandığını ben sadece izzet222 arkadaşımız kasdederek öyle yazdım
    Yanlış anlama olmasın...

Plastik aksam çin

Motor Türk

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı degisimgsm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ben gittiğimde renk seçimine yanımda fatihsevim de vardı bana göre kırmızısı çok koyu mavisi de çok açık mavi ben gri yi seçtim hem üzerine turuncu KANUNİ ve ELİTE 100 yapıştırmaları çok güzel gidiyor. msoysarac arkadşımında dediği gibi mondiale göre koltuğu geniş ve sürüş keyfi çok iyi.

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...etim-oldu.html

Buda benim motoru ilk aldığımdaki siteye koyduğum resimler belki biraz yardımcı olur...

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK
    kardeşim al derim eliteyi benim bundan önceki motorum tigrina idi motorun ciğerini söktüm köyde kullandım hep dağ bayır 18 bin km de sattım ama motordan çok memnundum harika motor benzini koy gez korkma derrim sana pişman olmucana garanti veririm
    imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam:cat::cat::cat:

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler