Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yeni aLdığım Kaskım motorum ve motorcu kardeşim :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    perishte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maalesef...
    Alıntı vioLence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla 30 senemidir dükkanda duruo 40 senemidir duruodu bilemicem onu :D cüki aldıqımda üstü hep tozdu anca bu kadar temizliyebildm :D ne yapalım burda başka kask satan yer yok :S hem burada kimse dogru dürüst kask bile takmıo şuanaa kadar sadece 4 kişide kask gördm biri arkadaşım dierlerini tanımıorm arkadaşlar yorumlarınız icinde sağolun herkeze kazasız belasız sürüşler
    kardeşim hayırlı olsun. başına gelirse diye söyleyeyim. 4 kişiden biri olman kesinlikle kendini saftirik gibi hissettirmesin. bu duyguyu bir iki günde atlatırsın.

burada da millete kalsa pek kimse takmaz. ve ben ilk taktığımda bir acayip hissetmiştim. sanki herkes mal gibi görecek sanmıştım. hatta honda today kullanan amcamın "100 liralık saksı almış hi ha ha haaaa" gibi dalgalı laflarına muhatap olmuştum (normalde de çok güleç sevdiği herkese lafla çatan biridir çok severim kendisini). "ben kafam olduğu için takıyorum amcam sen takmıyorsan sebebin yoktur" diye dalgasına cevap verdikten sonra "Allah senin başına kaskın gerekliliğini anlayacağın bir durum getirmesin" demiştim. öyle deyince biraz sesi kesilmişti.

şimdi kask olmadan motora binemiyorum çıplak gibi hissediyorum. kasktan değil kasksızlıktan rahatsızlık duyuyorum.

özetle çevrenden gelmesi muhtemel lafları kafana hiç takma onun yerine yine kask tak. ve korumalara vereceğin paraları asla malayani harcama olarak görme. kazasız belasız inşallah.
    Zalim olsa ne rütbe bi perva yine bünyad-ı zulmü biz yıkarız
    Merkez-i hâke atsalar da bizi küre-i arzı patlatır çıkarız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı perishte adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hayırlı olsun. başına gelirse diye söyleyeyim. 4 kişiden biri olman kesinlikle kendini saftirik gibi hissettirmesin. bu duyguyu bir iki günde atlatırsın.

burada da millete kalsa pek kimse takmaz. ve ben ilk taktığımda bir acayip hissetmiştim. sanki herkes mal gibi görecek sanmıştım. hatta honda today kullanan amcamın "100 liralık saksı almış hi ha ha haaaa" gibi dalgalı laflarına muhatap olmuştum (normalde de çok güleç sevdiği herkese lafla çatan biridir çok severim kendisini). "ben kafam olduğu için takıyorum amcam sen takmıyorsan sebebin yoktur" diye dalgasına cevap verdikten sonra "Allah senin başına kaskın gerekliliğini anlayacağın bir durum getirmesin" demiştim. öyle deyince biraz sesi kesilmişti.

şimdi kask olmadan motora binemiyorum çıplak gibi hissediyorum. kasktan değil kasksızlıktan rahatsızlık duyuyorum.

özetle çevrenden gelmesi muhtemel lafları kafana hiç takma onun yerine yine kask tak. ve korumalara vereceğin paraları asla malayani harcama olarak görme. kazasız belasız inşallah.
    sağol abicim haklısın ilk taktım herkez aval aval bakıo bnde bi komiklikmi var ddm kendi kendime neyse devam ettim istedikleri kadar baksınlar kask takmak ayıp deilki takmamak ayıp.bende inş biran önce alışırım.yakında dier korumalarıda alsaydm hiç fena olmazdı
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

Hayırlı olsun Rx inin maşallahı var,kask hoşuna gittiyse ne değiştireceksin,eskit

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Hayırlı ugurlu olsun
    Keşke o parayı vermeden önce sorsaydın

O fiyata ece belgesi olan bi kask alabilirdin mesala ;

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...ID=0&cat_ID=72

Rx e gelince eger motoru düzgünse süper motor almışsın valaa .Bugün sesini duydum da çok hoşuma gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    hayırlı olsun güle güle kullan

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    güle güle kullan

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı ugurlu olsun

Rx e gelince eger motoru düzgünse süper motor almışsın valaa .Bugün sesini duydum da çok hoşuma gitti
    bu motora sinek yamaha diyolar sesinden dolayı iyide kaçıyor
    kaskı da almışsın bari sürekli kullan

Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motora sinek yamaha diyolar sesinden dolayı iyide kaçıyor
    kaskı da almışsın bari sürekli kullan
    sağolun arkadaşlar kaskı sürekli kullancam az önce cıktım biraz şehir dışana dogru yöneldim hava souktu ya vizörü nuhar tutuyo onu nsl yapcaz ya :S

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı ugurlu olsun

evet keşke sorsaydm neyse ya aldık boşverelim rxe gelince motoru gayet iyi cok güzel gidio gayet memnunum ama biraz fazla yakıo yine o performansa göre normal

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Arkadaşım hayırlı olsun
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı oğuz-antalya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım hayırlı olsun
    saol dostum

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    kısa mesafe bile gıtsen kaskını tak üşenme nasıl bakarlarsa baksınlar mühim değil ama birşey alacağın zaman sitedeki arkadaşların fikırlerinden yararlan malısın gercekten araştırıyorlar .güle güle kullan

Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısa mesafe bile gıtsen kaskını tak üşenme nasıl bakarlarsa baksınlar mühim değil ama birşey alacağın zaman sitedeki arkadaşların fikırlerinden yararlan malısın gercekten araştırıyorlar .güle güle kullan
    evet usta haklısın ya simdiye kadar ne olduysa zaten bu siteden sağolsunlar yardım aldım ama kaskta hiç sormadan aldm hata yaptm gercekte artık en ufak bişeyi alacağım zamanda burya yazıcam sonra alcam

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    Kazasız belasız iyi günlerde kullan.

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    hayırlı olsun.ben şahsen kasksız motorun yanından geçmem

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)