Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbul'da Motor Kiralama

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkat ne abi?
    bilinmeyen bi makinada dikkat ne demk?
    o zamn tecrübeyi boşver.dikkat de onun yerine.
    burda yanlış bilgi verip milletin canına kast etme
    dogruya dogru... Milletin basına bisey gelecek sonra...
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kronik bir konu.. Ve daha hiç sorupta kiraladım diyen bi arkadaş çıkmadı daha
    mertyagci bekliyoruz en kısa zamanda deneyimlerini
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar peki motosiklet kiralarken ne gibi şartları yerine getirmek gerekiyo bilen varmı? ehliyet soruyolardır mutlaka tecrübeye yani ehliyetin ne zaman alındıgına korumalıklarınıza filan bakıyomu kiralayan şirket yada kişiler?
    ya bi soru sormuştum cevap gelmedi... bilen yokmu?
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    ben bodrumda cok kıraladım kardes acıkcası bıldıgın tanıdıgın motorsa sorun yok kıraladıgın yerede paranada guvenıyorsan kırala ama kıralayacagın motoru bılmıyorsan hızlı bır makıne ıse rıske atma kendını derım ben 1 hafta boyunca 3 ayrı cc de modelde motor kıraladım bodrum da motora da bınıp tın tın gıdılmez yaz ortamında bende hava ortam kızlar asıldıkca asıldım 1 haftada 4.5 kaza 1 sı cıddı atlattım acıkcası ucuz kurtuldum cunku tecrube yapılmamıs bır motor kullanıyorsan ya kendını dızgınleyeceksın yada kıralamayacaksın asıl mesele kendını kontrol et para durumlarında ıyıyse kıralanabılır fırmadan bahsetmıyorum kaskolu olan motorlarını onemsemez ve cok para kazanacagı motoru tavsıye edebılır hepsı degıl elbette ama benım ehlıyetım bıle yokken 750 cc suzukı tavsıye eden fırma gıbı de olabılır

bırde sartlar falan demıssınız ne ıste? pesın alınır para ,ehlıyet . senet,ımzalatıyorlarmı hala bılmıyorum ama makınenın tekerıne sagına soluna cızık kırık olaylarına bak sonra ustune kalmasın arızası bakımları far sınyal v.s sor unutma ıkı teker araba gıbı degıl ........................

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    peki ankarada var mı?

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    sahibinden.com da var oldukça.. nasıl bi zihniyet hala çözebilmiş değilim ama..

alışmak, eğitim için desen kurslar var.

yok motosikletle gezmek istiyorsan her bütçeye uygun var..

hava atmak için 600 lük arıyorsan bişi diyemiyorum..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    arkadaş vitesli motor bile kullanmamış hiç sen diyorsun ki 600rr kirala ama dikkat et..bahsettiğimiz makine 600RR..şakası yok affı yok..bende vitesli motoru 1500cc bir motorda öğrendim ama chopper dı..işin içine supersport girince heleki bu makine 600rr ise hele hele hiç vitesli yada büyük hacimli motor tecrübesi yoksa we en önemlisi o motor kiralıksa bu resmen ölüme davetiyeden başka bireşy değildir.kiralık motora ne kadar güven olur?kesin arızası vs s ivardı tekeri bitmiştir vs..bence dostum yapacağın en iyi şeye kararda vermişsin cbf 150 ;) al kullan..pişman olmazsın..hadi diyelim ki 600rr aldı hiç kaza yapmadı canına da bişey gelmedi diyelim.süper sporta yeni geçenler ve vitesliye yeni alışanlarda durdugu yerde yan yatırma çok oluyor.dostum olurda yatırırsan motoru Allah korusun bir dünya para alır senden motoru kiraladıgın yer..

selam arkadaşlar mecidiyeköydeki merkez motor servisinde motor kiralama var adresini tam bilmiyorum ama mecidiyeköy emniyet müdürlüğünü gectikten sonra vodafon nun plazası var onun hemen arkasında

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Alıntı hey_dejavu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar mecidiyeköydeki merkez motor servisinde motor kiralama var adresini tam bilmiyorum ama mecidiyeköy emniyet müdürlüğünü gectikten sonra vodafon nun plazası var onun hemen arkasında
    Arkadaşın dediği yer tam olarak Trump Towersın solundaki arka sokak oluyor.Sokağın adı Ömür Sokak.

Bu arada konuyu ben açmışım.Şu an kendi kendime gülüyorum.Scooterım varmışta vitesli motor kiralayacakmışım birde racing hahahahaDemekki başka işim gücüm yokmuş.Nryseki ömrümüzde vitesli motorumuz olduda kullanıyoruz ona şükür olsun.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    bir kaç kiralama yapan yer var ama ne olursa olsun biraz sakat iş bir kaza yapılsa boş senede imza atılıyor baya bir yüklü masrafı var....
    hoş bunu diyen ben resimdeki 1000rr'ı kiraladım en son....

arabada ne güzel budget avis europacar sixt gibi büyük yerlerden kiralama yapınca sen arkadan çarp adama yeterki zabıt tutun git arabayı teslim et 1 gr ödeme kesilmiyor
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    honda xl 200
    -arkadaşım 2 yıl tecrübe isterler
    -ehliyet şart
    -artı korumalıklar gerekli(mont,kask)

Motosikleti
    apache 2009

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)