Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

AGiLiTy City ' me KaVuŞTuM...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    sen böyle resimleri koy sonra nazarlansın motorun ayberkin dükkandaki taşı unutma
    ayrıca hasan kardeşimizde cilalı motoru koyduktan sonra kaza yaptı garibim tecrübeyle sabittir anlicağın göz var Allah kem gözlerden korusun .. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    amaninnn! Dibim düştü desem yeridir! Ben şehir içinde kullanmak için scooter aldığımda SYM Mio'yu tercih etmiştim, tipine hasta olmuştum. Agility agresif gelmişti tip olarak.. O zaman City yoktu. Şimdi bakıyorum da, beyaz renk bi scootera bu kadar mı yakışır?

Alp-Toker, hayırlı uğurlu olsun. Son zamanlarda gördüğüm en güzel scooter. Kask seçimin de şahane olmuş.. Nazar değmesin, muhteşem..
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

alp_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City,TVS Apache,Next Yamaha Xmax 250
    Alıntı E-M-R-E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen böyle resimleri koy sonra nazarlansın motorun ayberkin dükkandaki taşı unutma
    ayrıca hasan kardeşimizde cilalı motoru koyduktan sonra kaza yaptı garibim tecrübeyle sabittir anlicağın göz var Allah kem gözlerden korusun .. .
    o taşın geldiği yere sticker yapıştıracam sinir oldum,ama o taşı bağlarken aklımdan geçti dedim rüzgar da var bu taş havalanır fln , nese sağlık olsun olucak böle şeyler,en kötü taş çarpsın

Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amaninnn! Dibim düştü desem yeridir! Ben şehir içinde kullanmak için scooter aldığımda SYM Mio'yu tercih etmiştim, tipine hasta olmuştum. Agility agresif gelmişti tip olarak.. O zaman City yoktu. Şimdi bakıyorum da, beyaz renk bi scootera bu kadar mı yakışır?

Alp-Toker, hayırlı uğurlu olsun. Son zamanlarda gördüğüm en güzel scooter. Kask seçimin de şahane olmuş.. Nazar değmesin, muhteşem..

çoook teşekkürederim o zaman sende sat mio yu,al kymco yu hehe kafiyeli oldu ama mayıs a kdr beyaz olmicakmış silkarda diye bir duyum aldım,bilemiyorum...
    %80 Loading ... 2016 Yamaha Xmax 250

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alp_toker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B

banlıyken bişey yazamamıştım...Beni bugüne kadar etkileyen böyle harikulade bir motor olmamaıştı...sınıfının 1 numarası...kazasız belasız...bende olsa binmeye kıyamam...evin önünde ıkar yıkar dururum...

hayırlı olsun
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok çok iyi bir seçim yapmışsın, harika bir motor...tabiki Kymco kalitesiyle....Güle güle kullan.

alp_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City,TVS Apache,Next Yamaha Xmax 250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banlıyken bişey yazamamıştım...Beni bugüne kadar etkileyen böyle harikulade bir motor olmamaıştı...sınıfının 1 numarası...kazasız belasız...bende olsa binmeye kıyamam...evin önünde ıkar yıkar dururum...

hayırlı olsun
    Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çok iyi bir seçim yapmışsın, harika bir motor...tabiki Kymco kalitesiyle....Güle güle kullan.
    çook çook teşşekür ederim güzel yorumlarınız için, 800km yi devirdim 1.5 ayda (havalar kötü olmasaydı daha çok gezecektim ama ), iyice alışmaya başladım şimdilik herşey yolunda kazasız belasız devam ediyoruz...
    %80 Loading ... 2016 Yamaha Xmax 250

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok harika bir makine.. Nazar değmesin!
    Güle güle, mutlu mesut kullanın inşallah!
    Kymco bambaşkadır!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Alp artık motor hakkındaki + ve - leri anlatacak kadar km yapmışsındır herhalde
    Bu motor bu aralar bayağı bir ilgimi çektiğindne mümkünse bu motor hakkında senden genel bir değerlendirme bekliyorum dostum..
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Konuyu hortlatmak gibi olacak ama eski bir CITY kullanıcısı olarak bu motordan satın almak isteyenler için tavsielerin nelerdir??
    jakoben'in dediği gibi sana göre + ve - 'leri neydi?? yakıt tüketimi ne kadardı? (100km'de kaç lt??)
    tavsiye ve tecrübelerini dinlemek isteriz!

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    iyi tercih, hayırlı olsun ;)

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)