Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motorsıklet kullanma nedenınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    arkadaslar motorunuzu kullanma sebeblerımız bıze surus zevkı harıcınde artıları nelerdır.motora baslamak ısteyen arkadaslarımıza yardımcı olmak maksatlı bır konu olsun dıye dıle getırdım.
    ornek:-trafık ılacıdır
    -park problemı yoktur
    -vergı ve yakıt olarak dusuk olması
    -dolmus ,otobusten sıklıyorum
    gıbı orneklerle vede acıklarsak yararlı olur herhalde.bu arada motor bır hastalıktır,zevk ısıdır,olmazsa olmazlardandır.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    Alıntı sero35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motorunuzu kullanma sebeblerımız bıze surus zevkı harıcınde artıları nelerdır.motora baslamak ısteyen arkadaslarımıza yardımcı olmak maksatlı bır konu olsun dıye dıle getırdım.
    ornek:-trafık ılacıdır
    -park problemı yoktur
    -vergı ve yakıt olarak dusuk olması
    -dolmus ,otobusten sıklıyorum
    gıbı orneklerle vede acıklarsak yararlı olur herhalde.bu arada motor bır hastalıktır,zevk ısıdır,olmazsa olmazlardandır.
    bu örneklerden hariç trafik sıkışıklığında oluşan zaman kaybını engelleyip yola devam etmeyi sağladığı için tabi ama en önemlisi motorun verdiği zevki tadıp yaşamın parçası haline getirmek

yaz yaz bitmez artıları

imzana yazmışsın zaten
    ihtiyacın olmasa da
    'MOTOR bence bır hastalıktır.'
    sebepsiz de sevilir

navigator55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    Sayılanlardan öte 2 teker rüzgarın sizi yalamasını hissettiğiniz, sineklerin göğsünüzde öldüğü, doğanın her türlü kokusunu direk hissettiren ve özgürlüğü seven insanların buluştuğu bir platformdur.
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

havadar sıkışmadan tepişmeden püfür püfür gidiyorum o vizörün arasından yüzüme gelen havaya hastayım aralardan sıyrılmaya hastayım..
    şeref abi bitmez valla yazsam

Motosikleti
    Bısan Lıfan Shalter 125
    yukarıda sayılanlara katılıorum ayrıca ozgurlukk heyecan bı zamandan sonrada hastalık oluo tabıııkı teker askıı....

2tekere olan senelerce bağımlılığım ve bu zevki yaşama isteğim birinci nedenim.. fakat motoRsiklet değil motosiklet için olan bu hislerim
    istanbulun bu çile trafiğinde ilaç mübarek, haremden vapura binmeye gerek kalmadan köprü trafiğine girebiliyorum bu 2tekeri eksik aletle alışveriş merkezine gittiğimde acaba park bulabilecekmiyim derdini hiç düşünmeden keyfimi yapıyorum.. yol daraldı çalışma var vs. nedenle geri dönmek zorunda kalmadan en kötü yol koşullarında bile fotoğraf çekmeye gidebiliyorum antik gezileri tamamlayabiliyorum.. yakıt olarak hiç avantajını düşünmedim çünkü trafik sıkıntım yok diye arabadan daha fazla yakıt harcıyorum sabahtan akşama gezerek.. büyük hacim kullanınca arabadan pek de bir vergi farkı olmuyor açıkçası :D

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    D:hepsi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok ufak yaşlarda, kaba etimin bir hevesle motosiklet selesine değmiş olmasıdır tek nedeni.. Başkaca neden aramayada gerek yoktur
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    çok var ama asıl sebebi tamamen duygusal
    2 Tekerlekli Huzur..

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başta düşük yakıt tasarrufu ve vergisiyle ekonomik bir araç olması, ayrıca trafik derdi çekmemek adına tercih edilen motosiklet, bir süre sonra hissettirdikleriyle yaşamınızın bir parçası olmaya başlıyor. Sonrasında bir bakmışsınız, kurtulamayacağınız bir virüsü çoktan kapmışsınız bile. Apayrı bir zevk, apayrı bir heyecan.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    "Bir tek motor sırtında anarşistim, Bir tek makina sırtında özgür. Kralların kurallarından sıyrılırken mekanik senfoninin ahenginde flamenko yapıyorum sele üstünde. Hürriyet nameleri mırıldanırken ne idoller kalıyor ne idealler. Kendi doktrinimi yazarken motor sırtında özüme kahramanlık yüklüyorum. Kopardığım prangaların sayısınca."
    motoristan.com sitesinden "akalteke" isimli üyeden alıntıdır.

kendi cümlelerimle yazmak isterdim alıntı yapmak yerine ancak motosiklet kullanma sebebimi bu kadar güzel ifade edeceğimi zannetmiyorum.

daha rahat işler varken sadece motor kullanmak ve hayatımı da 2 tekerlek üzerinde durarak kazanmak için pizzacıda çalışmayı seçtim. okul yıllarımda beni ekonomik bir şekilde taşıması ve biraz da can sıkıntısından aldığım mobiletin beni bu noktaya sürükleyeceğini hiç düşünmemiştim.
    yıllarca sevdiğim hayranı olduğum arabaların bir yerden sonra 2 tekerleği fazla gelmeye başladı bana:D

Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Bir tek motor sırtında anarşistim, Bir tek makina sırtında özgür. Kralların kurallarından sıyrılırken mekanik senfoninin ahenginde flamenko yapıyorum sele üstünde. Hürriyet nameleri mırıldanırken ne idoller kalıyor ne idealler. Kendi doktrinimi yazarken motor sırtında özüme kahramanlık yüklüyorum. Kopardığım prangaların sayısınca."
    motoristan.com sitesinden "akalteke" isimli üyeden alıntıdır.

kendi cümlelerimle yazmak isterdim alıntı yapmak yerine ancak motosiklet kullanma sebebimi bu kadar güzel ifade edeceğimi zannetmiyorum.
    gzl yazılmış iimiş..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Benim makine sadece trafiğe ilaç onun dışında hic bir yere park edemiorum biri bişeyyapar die yakıt desen bazen bi arabayı bile geciyorr vergisi idare eder.. amma nie motor kullanıoyrum die sorduğmda kendime; özgürlüğü, rüzgarı, adrenalini, aşkı hissediyorum,,, muhteşem bir duygu...herkes yaaşamalı...

guv_09guv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ PHANTOM 180
    DOLMUS PARASINDAN BIKTIM

VARACAGIM YERE DUSUNDUGUMDEN DAHA CABUK VARIYORUM DIYE
    GVNGRSY

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    nedeni falan yok yaşam tarzı.

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    çünkü arabaya katlanamıyorum,
    çünkü motosiklet üzerindeyken çok ilginç hissediyorum,
    çünkü motosiklet daha gizemli,
    çünkü özgürlüğü hissettiriyor bana,
    çünkü motosiklet üzerindeyken gideceğin yer önemli değildir, giderken motosiklet üzerinde geçirdiğin süre önemlidir, ki bu hiç bir kara, deniz veya hava taşıtında yoktur belki de...

ama bazen keşke hiç binmeseydim dediğimde olmuyor değil...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

ahmetk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    mınıbuslerden 10 dak. yolu 1 saatte gıtmesınden bıktıım ıcın,dolmuslardaki ınsanların sıgara kokan nefeslerınden nefret ettıgım ıcın falan filan...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Çünkü SeViYoRuM
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gariptir.. Evin önünde durması bile huzur veriyor bana.. Bu sıralar haftada bir kere sürdüğüm halde.
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)