Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 zc Yağ değişimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bws gitti 2011 Agility geldi
    Buna ne yağ koymak iyidir. Ne uygundur. Ve nerden değişir herkez değiştirebilirmi. Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    motorun altında karter tapası olur . onu açıp yanık yağı indir , imkanın varsa yeni yağı koydugun delıkten kompresorler hava tut ıcınde yag kalmasın , sonra alttakı karter tapasını tak 15-40 castrol yağı koy . çevir kontağı bas marşa hayırlı yolculuklar
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    ASYA 150 T 19A
    Dostum 10-40 / 15-40 Yağ koy Kalın yağ koymayın ;) mterayes26 arkadasın dediklerini yaptın mı tamamdır. Yağ değişimlerinde yag kontrollerinde baktın yag azalmıs üzerine ilave edeyim demeyin.pis yagın içine yeni yag koymayın faydası olmaz.Hepsini değişririn..Buna özen gösterin pistonlar aşınır En çok Scooter lar için önemli hararetli kullandıgında yağ yakıyor sürekli.piston ömrü gidiyor.Aman diim yag değişiminde içinde yag yokken çalıstırmayın....!!!
    [B]İyi Gêlişmiş Rêflêkslêr Şanstan Dãhã Hızlıdır..[/B]:cat::cat:

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ben kompresor uyguladıgımda gördüm ki ., içinde daha bir dünya yağ kalıyormus
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    ASYA 150 T 19A
    evet çok önemli bi bölümü atlamamıssın arkadasım;) içinde baya bi yag kalıor + Birde motor sıcakken yağ değiştirin..Servislerde motoru götürüyorsun adam kenara cekiyor 1saat sonra yag değişiyor.Altan aç kapa üstten doldur.Oh salla geç ee kac lira 35 lira... Sallama iş diye buna denir işte.. Yağ degişiminde motor sıcak olsun ve komik gelcek ama bilmeyenler için Kesinlıkle çalısırken değismeye kalkmayın ;) Allah korusun yanarsınız...Hava mutlaka tutunnn..
    [B]İyi Gêlişmiş Rêflêkslêr Şanstan Dãhã Hızlıdır..[/B]:cat::cat:

Motosikleti
    Bws gitti 2011 Agility geldi
    Yapmamız gereken yani o tıpayı açmak ve boşalmasını beklemek ve hava tutmak Bir sorum daha olacak.

Ben 150zc motoruma 15/40 koyacağım. Ve Ben o tıpayı açtığımda tüm yağın boşalmasını bekliyeceğim boşaldığı zaman üstten dökeceğim son sorum şudur.

Kaç litre yağ koyayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)