Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

zeytinburnunda oturan arkadaşlar yardım...!

Motovento
    REKLAM ALANI
    espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    arkadaşlar bir ybr buldum zeytinburnunda. bugün buluşucam adamla. yalnız zeytinburnunu bilmediğim için ve orada motorcu ustası bilmediğim için terddüt içindeyim. zeytinburnunda oturan arkadaşlardan bir ricam o civarda motorcu ustası tanıdığı var mı? aslında müsait olan bu isteden bir arkadaşımın bana yardım etmesini rica edicektim, motorun hiç bir arıza kazası olmadığını söyledi motorun sahibi, motor orjinal yalnız ön çamurluğunda çatlak varmış tek sorunu buymuş. sizden ricam bu motoru kullanan veya bu motordan anlayan arkadaşın motora bakmasını hatta test etmesini rica edicektim.

şimdiden teşekkür ederim.
    yeni ufuklara yeni motorla devam... ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA(hayat onda:)
    arkadaşım ben başka bir şehirde oturuyorum ama yanede sana birkaç şey söyleyim motorun km sine bakta al şase sine bak heryerini incele (eger bakmaya gidecek kimde bulamazsan)

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ybr nin çamurluğu neden çatlamış ki

öyle sarsıntıdan çatlayacak malzeme değil,km'ye aldanma düşük olabilir.elcikler fazla aşınmışsa lastik dişleri erimişse km ile oynanmış olabilir.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Alıntı titan_71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben başka bir şehirde oturuyorum ama yanede sana birkaç şey söyleyim motorun km sine bakta al şase sine bak heryerini incele (eger bakmaya gidecek kimde bulamazsan)
    sağol dostum, şasesine bakıcam, km si 21000 de, adam 2.sahibiymiş ve arkadaşından almaış
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr nin çamurluğu neden çatlamış ki

öyle sarsıntıdan çatlayacak malzeme değil,km'ye aldanma düşük olabilir.elcikler fazla aşınmışsa lastik dişleri erimişse km ile oynanmış olabilir.
    açıkçası adama sormadım neden çatladığını?mutlaka bakıcam hocam. sağol

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı espri kutusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir ybr buldum zeytinburnunda. bugün buluşucam adamla. yalnız zeytinburnunu bilmediğim için ve orada motorcu ustası bilmediğim için terddüt içindeyim. zeytinburnunda oturan arkadaşlardan bir ricam o civarda motorcu ustası tanıdığı var mı? aslında müsait olan bu isteden bir arkadaşımın bana yardım etmesini rica edicektim, motorun hiç bir arıza kazası olmadığını söyledi motorun sahibi, motor orjinal yalnız ön çamurluğunda çatlak varmış tek sorunu buymuş. sizden ricam bu motoru kullanan veya bu motordan anlayan arkadaşın motora bakmasını hatta test etmesini rica edicektim.

şimdiden teşekkür ederim.
    zeytınburnu tedaş karsısında motoland ünal usta var yamaha yetkılı servısı ve on numara ustadır aytan motorun eskı elemanı atilla nın arkadasıyım dersen daha da fazla yardımcı olurlar sana arkadasım ünal usta yoksa yegenı aydoğan vardır sarı saçlı ıyı ınsanlardır gönül rahatlıgıyla gıdebılırsın
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı tanrinin_kirbaci34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zeytınburnu tedaş karsısında motoland ünal usta var yamaha yetkılı servısı ve on numara ustadır aytan motorun eskı elemanı atilla nın arkadasıyım dersen daha da fazla yardımcı olurlar sana arkadasım ünal usta yoksa yegenı aydoğan vardır sarı saçlı ıyı ınsanlardır gönül rahatlıgıyla gıdebılırsın
    atilla bu aytan motor dışarıdan hertürlü motor parçası getiren firma değil mi?
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Alıntı tanrinin_kirbaci34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam çok çok teşekkür ederim

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atilla bu aytan motor dışarıdan hertürlü motor parçası getiren firma değil mi?
    evet abı benım eskı fırma ıste ama suan işleri çok bozuk ben cıktıktan sonra musterılerını kaybetıler.ben nereye musterılerım oraya canlarım benım cok sevıyorum allah razı olsun sevdırmısım kendımı

Alıntı espri kutusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam çok çok teşekkür ederim
    rıca ederım arkadasım yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

Motosikleti

B.L.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar,

Benim motoland 'e gitmem gerekiyor fakat zeytinburnu taraflarını hiç bilmiyorum.
    Maltepe tarafından en rahat nasıl gidebilirim ?

yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    Alıntı B.L.S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar,

Benim motoland 'e gitmem gerekiyor fakat zeytinburnu taraflarını hiç bilmiyorum.
    Maltepe tarafından en rahat nasıl gidebilirim ?

yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
    metrobüsle gelebilirsen en hızlı o olur. zburnu durağında in ulusoy tarafına geç üst geçitteki köprüden SONUNA KADAR İLERLE engelli asansörü var köprünün sonunda ordaki basamaklardan aşağı in tam karşında simitçi olacak münübüs bekliyor olacak ve sağ çaprazda otobüsler olacak 93C 93t 93M ve 93 bunlardan ilk kalkacak olana bin ve elektrik idaresinin orda inmek istiyorum de (deniz atı sitesinden sonraki durak) 5 dakika sürüyor zaten 1km falan ordan..

motorla geleceksen de sahilden gel e5'e göre daha basit ve keyifli. Ama transit yola girme oradan dönüş yok

B.L.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alp34.5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metrobüsle gelebilirsen en hızlı o olur. zburnu durağında in ulusoy tarafına geç üst geçitteki köprüden SONUNA KADAR İLERLE engelli asansörü var köprünün sonunda ordaki basamaklardan aşağı in tam karşında simitçi olacak münübüs bekliyor olacak ve sağ çaprazda otobüsler olacak 93C 93t 93M ve 93 bunlardan ilk kalkacak olana bin ve elektrik idaresinin orda inmek istiyorum de (deniz atı sitesinden sonraki durak) 5 dakika sürüyor zaten 1km falan ordan..

motorla geleceksen de sahilden gel e5'e göre daha basit ve keyifli. Ama transit yola girme oradan dönüş yok

çok teşekkür ederim gerçekten.
    mükemmel bir tarif olmuş, çok araştırmıştım ama bir türlü çıkamadım işin içinden.

tekrardan sağol dostum.

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    rica ederim ne demek.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Günaydınlar Arkadaşlar, Zeytinburnunda güvenilir tamirci arıyorum. Adnan şenses petrol karşısında Öncü motor var onun harici var mı bildiğiniz. ?
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydınlar Arkadaşlar, Zeytinburnunda güvenilir tamirci arıyorum. Adnan şenses petrol karşısında Öncü motor var onun harici var mı bildiğiniz. ?
    Motor yamaha mi ?

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Hyır KMT çelik Mondialle çogu parça aynı falcon crazy le kopya zaten adları değişik sdece
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)