Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar Derbi GP1 250'inası bilirsiniz??

Motovento
    REKLAM ALANI
    Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    arkadaşlar bu motsiklet benim için başlangıç olabilir(denge ve motosiklete alışma açısından)
    bu motosiklet hakındaki görüşleriniz yazar mısınız??
    yakıt nası tüketir,yedek parça konusunda zorluk çekilr mi gibi konularda bilgilendirir misiniz???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

valla görüntü olarak süper bi makina
    ama yeni başlıcaksan sana biraz fazla seri gelebilir.
    amortisörleri çok sert olduğu söyleniyor
    scooterlar içinde en iyi viraj yapan makina
    parçasını piaggio grubu getiriyor sıkıntı çekmezsin herhalde
    servis ücretleri biraz fazla bende gp1 veya runner almayı düşünüyordum ama servis ücretleri ve parça pahalılığı nedeniyle almadım 2sinide.
    ama diceksin honda dylan ın parçalaır servisi çokmu ucuz diğer 2 modele göre baya ucuz.

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    CBA nın yazdıklarına bir ilave kronik olarak arka frende ses yapıyormuş diye duymuiştum. bi ara baya araştırmıştım bu modeli.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    honda dylan görünüş açısından hoşuma gitmiyor kardeşim.derbi ye görünüş açısında aşık olmuş gibiyim.
    motor için seri demişsin buna alışmam için büyük bir sorun mu sence??

Alıntı lacivertt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBA nın yazdıklarına bir ilave kronik olarak arka frende ses yapıyormuş diye duymuiştum. bi ara baya araştırmıştım bu modeli.
    hıı doğru yaaa evet onu ben unutmuşun haklısın hatta yeni bi kullanıcının olmuştu başak bi sitede.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    arkadaşlar kronik olarak arka frende ses ne demek oluyor.
    terimler konusunda acemiyim de

Alıntı Aykut009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda dylan görünüş açısından hoşuma gitmiyor kardeşim.derbi ye görünüş açısında aşık olmuş gibiyim.
    motor için seri demişsin buna alışmam için büyük bir sorun mu sence??

tabi zevkler tartışılmaz ama dylanda kötü değil
    gp1 ama çok hırçın güzel bişi heleki arka çamurluk söküldü tam bir racing

valla kendine güveniyorsan ben fazla gazı çvirmem ince ince kullanırım sonra tecribelince gazlarım dersen bişey yok.Mesela ben ilk motorumu alcak olsam hayatta 250 lik almam allah korusun 2 teker bu, ben ilk 50 cc sonra 100 sonra 150 cc kullandım şimdi bi daha motor alcak olsam hatta 500 lük scooterden başkasınıda almam ama dediğim gibi ben tecrübelendim ama sen yanlış anlama sakın iiyiliğin için diyorum daha ilk motorum diyosun o benim aklımı biraz kurcalıyor..eğerki çok istiyorsan bi tanıdık filan bişeyler bulup bi sür gp1 baktın ben bunu kullanırım dersen alırsın..

bide bunların debriyajında bi sorun vardı galiba kronik aşırı dur kaklta kayış kaydırma yapıyor filan dediler. kalkarken abuk subuk ses yapıyor filan dedilerdi galiaba..

Öncelikle merhuma Allah'tan rahmet sana sabır diliyorum,
    Kronik: Modelin genelinde görülen arızalardır,arızalar arasında yüzde olarak en fazla olanlarıdır.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster

valla kendine güveniyorsan ben fazla gazı çvirmem ince ince kullanırım sonra tecribelince gazlarım dersen bişey yok.Mesela ben ilk motorumu alcak olsam hayatta 250 lik almam allah korusun 2 teker bu, ben ilk 50 cc sonra 100 sonra 150 cc kullandım şimdi bi daha motor alcak olsam hatta 500 lük scooterden başkasınıda almam ama dediğim gibi ben tecrübelendim ama sen yanlış anlama sakın iiyiliğin için diyorum daha ilk motorum diyosun o benim aklımı biraz kurcalıyor..
    arkadaşım dediklerin için çok teşekkür ederim.beni düşündüğün için ayrı teşekkür ederim.
    bn kendimi bilen bi insan olarak tecrübem olmadığından öle hız meraklısı olmam.2 teker olarak ta hayatım bisiklete bindim bütün kazalarım hızdan oldu.o yüzden aklım başımda

arkadaşın demek istediği
    freni sıkıncı balatalar ötüyormuş onu demek istiyor
    kronik=hep olan,hepsinde olan anlamına geliyor..

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhuma Allah'tan rahmet sana sabır diliyorum,
    Kronik: Modelin genelinde görülen arızalardır,arızalar arasında yüzde olarak en fazla olanlarıdır.
    bilgilendirdiğin için teşekkürler kardeşim

arkadaşım dediklerin için çok teşekkür ederim.beni düşündüğün için ayrı teşekkür ederim.
    bn kendimi bilen bi insan olarak tecrübem olmadığından öle hız meraklısı olmam.2 teker olarak ta hayatım bisiklete bindim bütün kazalarım hızdan oldu.o yüzden aklım başımda
    ne demek kardeş tabi düşünecez seni.
    valla hiç hız meraklısı olamam deme altına aldınmı 250 lik makinayı yardırırsın valla ben bile şu 150 likle bazen nasıl basıyorum onun için sen en iyisi biraz daha ufak bişeyler al 2. el honda beat suzikian 125 gibi bişeyler al acemiliğini at sonra alırsın gp1 i

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    valla piaggio yu almadan önce gp1 için direkten döndüm motor görünüm bakımından süper ama parca konusunda italyanlar biraz tuzlu kardesim alıcaksan parca konusunda kesene göre al binip gidicem degil cünkü bu olay benim aletin parcalarını bi sölesem fiyatlarını küfür edersin =(

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hakkımız helal olsun :D:D onebiçim başlık öyle ya:D
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla piaggio yu almadan önce gp1 için direkten döndüm motor görünüm bakımından süper ama parca konusunda italyanlar biraz tuzlu kardesim alıcaksan parca konusunda kesene göre al binip gidicem degil cünkü bu olay benim aletin parcalarını bi sölesem fiyatlarını küfür edersin =(

bende aynılarını söyleedim heleki arkadaş acemi allak korusun düşersin şaşarsın ondan sonra parça parası toplıcam diye uğraş.
    tabi para konusunda sıkıntın varsa...ilk motor sonuçta bilmiyosun ben ilk motorumu sehpaya alırken düşürmüştüm bi kere..

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    ne demek kardeş tabi düşünecez seni.
    valla hiç hız meraklısı olamam deme altına aldınmı 250 lik makinayı yardırırsın valla ben bile şu 150 likle bazen nasıl basıyorum onun için sen en iyisi biraz daha ufak bişeyler al 2. el honda beat suzikian 125 gibi bişeyler al acemiliğini at sonra alırsın gp1 i
    arkadaşım bnm amacım gp1 den sonra hyosung gt250r a geçmek.
    kardeşim senin honda nası bi motordur peki??şehir içinde kullanışlı ve rahat mıdır??

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight

o zaman öyle bi amacın varsa niye scooterla uğraşıyosunki direk 2.el bi cbr 125 al sonrara hyo al hem viteslie alışmış hem tecrübelenmiş olrusun

valla hoş bi motordur.şehir içinde çok kullanışlı çünkü maxi scooterlar kadar büyük değildir buda şehir içinde artıdır. ama uzun yolada gelir ama tabi belin aynın ağrır biraz ama bu gp1de aynıdır.

haa bide onu diyim GP1 in oturuş pozisyonuda çok dikmiş haberin olsun...

Motosikleti
    Bmw F650
    gp1 250 çok iyi biliriz direksiyon uygulama sınavına giriceğim zaman birtane görmüştüm harika birşeydi açık hava filtresi ve üzerinde akrapoviç egzoz wardı ben ilk önce racing tarzı bi motor geliyor sandım ama arkama baktığımda gp1 250 görünce hayran kaldım tavsiye ederim.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    o zaman öyle bi amacın varsa niye scooterla uğraşıyosunki direk 2.el bi cbr 125 al sonrara hyo al hem viteslie alışmış hem tecrübelenmiş olrusun

valla hoş bi motordur.şehir içinde çok kullanışlı çünkü maxi scooterlar kadar büyük değildir buda şehir içinde artıdır. ama uzun yolada gelir ama tabi belin aynın ağrır biraz ama bu gp1de aynıdır.

haa bide onu diyim GP1 in oturuş pozisyonuda çok dikmiş haberin olsun...
    arkadaşım bnde cbr almayı düşünüyordum ama tek bi sorun war
    benim boyum 1.87-1.90 arasında :D

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkımız helal olsun :D:D onebiçim başlık öyle ya:D
    birazcık yanlışlık olmuş şimdi farkettim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler