Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yardımmmmm Herkez Baksın

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bence onları hiç sökme bizim arkadaşın kazalı parçasındakini söktüm ben bizzat çok kötü gözüküyor,vede tırnakla filan çıkcak gibi değil resmen tornavida ucuyla kanırtarak çıkarttım tabi boya bozuldu zaten parça kırıktı atıcaktın yani

o stickerların üstünde baya bi cila var stcikerları söktünmü sökülen yer çukurlukta kalıyor inşallah anlatabilmişimdir

ben olsam hayatta sökmezdim çok kötü
    oluyor..
    YAZILARI SÖKSEM SONRA CİLA ATTIRSAM NASIL OLUR?
    PARÇAYA ZARAR VERİRMİ ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşım ısıtıcıyla ısıtmaya Felan Kalkma Granaj Erir Gider Eline Kaaynamış Suyu Al Yapıştırmalarınzerine Yavaş Yavaş Dök Böylelikle Sökülecektir Ama Altında Kalan Yapıştırıcıları Benzinle Silebilirsin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    Alıntı NoFeaR_92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

PARÇAYA ZARAR VERİRMİ ?
    Arkadaşım Üzerinde Cila Varsa Tekrar Dediğimiz Şekli Uygula Ancak Cila Fön makinesinin Folyoyu Yumuşatmasını Engelleyeceği İçin ilk Önce cilayı Ordan Bi kısımda Olsa Çözece bişeyler Bulmalısınki işLemi Gayet Düzgün Bir Şekilde Yapabilesin.Cilayı Çöz Tarif Ettiğim Şekilde Folyoyu Sök Temizle Daha Sonra Parçaya Cila attırabilirsin Zararı Olmaz Cila Attıracak Yer Bulamadım Diyosan da Lokal Lamine ile Cla Görünümü Verebilirsin Ki Buda Ciladan Farklı Bi Görüntü Sunmaz Birebir Olur.

Alıntı fenerbahçe_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ısıtıcıyla ısıtmaya Felan Kalkma Granaj Erir Gider Eline Kaaynamış Suyu Al Yapıştırmalarınzerine Yavaş Yavaş Dök Böylelikle Sökülecektir Ama Altında Kalan Yapıştırıcıları Benzinle Silebilirsin...
    Bu Arkadaşda Bişiyler Söylemiş Ama Su Tutkalı Çözmez. Folyo üzerinden Hiç Çözmez. Folyonun Oraya Yapışmasını Sağlayan Özel Tutkallardır Ki Bu tutkal Yağmur KAr Çamurda Bile Folyonun Zemini Bırakmasını Engeller.

Mesleğim Bu Oyüzden Söylüyorum

Alıntı NoFeaR_92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

PARÇAYA ZARAR VERİRMİ ?

olıur ama orjinali gibi olurmu bilmem...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    olur olur orjinalden daha ii olur lokal diilde full yaptırırsan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler