Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Motosikletle yaptığınız en büyük sakarlık???

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ilk başlarda bikaç kez ayaklığı açık unutup yola çıktım ilk sola dönüşte caarrrttt diye bi ses duyunca farkedip kapatıyodum hemen ama artık unutmuyorum
    kardeş bence o ayaklığı bir an önce sök gitsin bende yaşadım o sorunu iyiki hızlı giderken olmuyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    ilk motosikletimi almışım yani acemiyim henüz. sirkeciden hareme geçeceğim. bilet gişesine yaklaştım. indim motordan gidip bileti alacağım birden arkamdan çaaat diye bir ses)

yan ayağı açmayı unutmuşum.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir keresinde scooter kullandığım dönemde, motoru ısınsın diye yan ayak üzerinde çalışır vaziyette temizlerken, ön çamurluğu temizlemek için gidondan tutarken yanlışlıkla gaz elciğini çevirmemle motorun yanımdam uçup giderek düşüp yan yatması olmuştu. Acayip üzülmüştüm..

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    falconu yeni aldigim zamanlar,tabi cbrdan sora baya yuksek geliyo kendisi,kaldirimdayim iniyorum onume araba geldi ama on lastigim asagi inmisti arabada ilerlemeyince havada asili kaldim bi sure,ancak en nihayetinde yercekimi galip geldi ve gulerek sola devrildim

tam sakarlik sayilmaz ama olsun
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    ben de regal raptorumla trafik kilitlendiğinde kaldırımdan ilerleyeyim demiştim, ve kaldırıma araçların çıkmasını engelleyen demirin yanından geçerken biraz dengemi kaybedip, demire doğru yatınca yan çantamı o demirde bırakmıştım.Allahtan çanta yırtılmadı, sadece ara bağlantısı koptu, yoksa bi hiç uğruna gitmişti çantam

Motosikleti
    SWT
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motosikletimi almışım yani acemiyim henüz. sirkeciden hareme geçeceğim. bilet gişesine yaklaştım. indim motordan gidip bileti alacağım birden arkamdan çaaat diye bir ses)

yan ayağı açmayı unutmuşum.

Ben 3. sayfada bu anıyı kaleme almıştım
    Allah seni başımızdan eksik etmesin vedat kardeşim
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Sakarlık değil de salaklık yapmışlığım vardır. Geçen kış henüz havalar soğumaya başladığında geceleri de hafiften buzlanmalar olmaya başlamıştı. Bie gece 23:30 sıraları eve gidiyorum, hafif rampa iniş bir yolda bir farkettim ki önümdeki 20 metre kadar bir mesafede buzlanma var. Daha önce buzdan geçmemiş olduğum için "eyvah, amanın" diyerek buzlu bölgeye yaklaşırken hızımı iyice kestim ve ne fren ne gaza dokunmadan buza girdim. Hızım gerçekten çok düşük, baktım aaa buzda gidiyorum ne güzel, bişi olmuyor. Şimdi gayet iyi geçiyorum ya, şeytan mı dürttü nedir dur bakayım arka frene dokunayım ne olacak dedim. Kaysa bile hızım gerçekten birinin hafif tempo koşma hızında ya, birşey olmaz en fazla kayar toparlarım dedim.

Bu forumda çok okumuşsunuzdur, derler ya arka tekeri yanımda gördüm falan diye... abi ne yanı, daha frene hafiften dokunur dokunmaz ben arka tekeri önümde gördüm. Kemilerimden gelen gacırtıyı ve motordan gelen çatırtıyı hala unutamıyorum. O zaman 125 KT idi motorum. Her ikimiz de hafif sıyrıklarla atlattık olayı geldi geçti

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler