Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletle yaptığınız en büyük sakarlık???

Motovento
    REKLAM ALANI

Ayaklığı bende bisikletimde hep unutuyorum tam dönücem cart diye ses geliyor ayağımla artistlikle kapatıyorum hemen bisiklette tehlike yaratmıyor ama siz motorcular dikkat edin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    scooter la viraja girerken yattım kendim çok kötü hissetmiştim çünkü hayli yavaş
    gidiyodum , tabi daha sonra viraja nasıl girip nasıl çıkılacağını öğrendim büyük bir sakarlık değil ama akşama kadar keşke diyerek geçirdim. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    sonuçta ii bişey öğrenmişsin arkadaşım

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    (ayaklığı indirmeyi unutup motoru durduğu yerde deviren bi arkadaşımla bayağı gırgır geçtikten iki gün sonra) motorum yan ayaklıkta, ben ise motorumun sağ tarafında oturmuş etrafı seyrediyordum.inerken nasıl becerdiysem motorum da benimle beraber gelmeye başladı, zemin topraktı karşı koymaya çalıştıysam da beni itekledi ayaklarım kaydı engel olamadım. sağa devirdim motorumu durduğu yerde.. arkadaşıma geçtiğim gırgırın büyük etkisi olduğunu düşünüyorum o günden sonra da kimseyle gırgır geçmedim tabi en büyük sakarlığım ve aptallığım bu oldu benim...
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Gazete okumak.

Motosikleti
    SWT
    Benim bir arkadaşımın anlattığı bir sakarlığı size aktarıyım;
    Acemilik zamanı feribota binecek gişeye geliyor, bilet almak için motordan inip gişeye yürüyor şangır şungur sesler
    Adam motora alışamamış araba zannetmiş bırakıp gitmiş 2 teker makinayı

Aynı olayı başka bir arkadaş yapıyor yan ayağı açmayı unutuyor, motor haliyle devriliyor.
    Ama hiç bozuntuya vermiyor, çevredekiler; abi motor düştü devrildi filan sesleniyorlar. Arkadaşın cevabı: Ben öyle park ediyorum

Kesinlikle uydurmasyon diildir kendileride okurlar kısa bir süre sonra
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bende limanda denize düşürecektim motoru , kocaman bir alan ve bomboş , son anda durabilmiştim , ayağımı yere koymadan dönme antremanı yapıyodum : )

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Motorumu aldığım ilk gündü ve ilk defa vitesli motor kullanıyordum. Alıştırma yapmak için turluyorum. Sonra bir trafik ışığına denk geldim. Kırmızı ışık yandı ve ben durdum. Tam sağ ayağımı yere koyacaktım ki; hooop! tam sağa kapaklanıverdim. Sol bacağım da bayrak direği gibi havada Meğerse sağ ayağımı koyacağım yerde çukur varmış ve ben haliyle görmediğim için ayağım çukur boşluğuna girdi ve devrildim. Ama ne utandım ne utandım. Hemen solumda bir minibüs vardı ve herkes bana bakıyordu. Minibüs şoförü camı açtı "birşeyin var mı?" dedi. Benim de yerden yaptığım hareket şu Rezillik rezillik
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    çerez (özellikle çekirdek) yemek bide altımdakinin scooter olduğunu unutup yeni lastiklere güvenerek ayaklık yere çarpacak kadar yatırmak
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Marketten çıkıp poşeti seleye ahtapot fileyle sabitledim.Yola çıktım ,bayağı bi gittikten sonra arkama döndüm ki poşet yok Dönüp ters yönden ilerleyerek poşedi araştırdım nerdeyse alışveriş yaptığım markete kadar geldim poşet ortalıkta yok...Motordan indim tam kaderime saydırmaya başlayacakken filenin motorun sağ tarafına sarkmış poşeti gördümİlk soldan baktıgımdan sağa doğru sarkan poşeti görmemişim

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    bende sabah evden çıktım dış kapıyı kapatmak için motoru çalışır vaziyette hafif yokuş aşağı yan ayaklık açık vaziyette bıraktım...tam kapıyı kapatıyordum ki kütttt diye birses ve içim gitti motoru yerde o vaziyette görünce...grenaj da çizik ve fren manetinde kırıkla atlattık birazda benzin aktı....sabahın 7 sinde allahtan sokakta kimse yoktu....rezil olurduk.ç....

Motosikleti
    honda cbf 150
    telaşlı olduğumda yan ayağı unuttuğum oluyor

birkeresinde apartmanın önünde yan yatırdım bacağımda altında 150 kg kaldırmak için çok uğraştım hiç kafamı kaldırıp apartmandan beni gören varmı diye bakmadım
    ilk günlerdi daha önce motora binmemiştim, cesaretle aldım motorda çizik yok neredeyse gıcır gıcır çok sakınıyorum, viraja yaklaşırken içime doğdu, yatmayı bilmiyorum zaten gititikçe kaldırıma yaklaştım ve olan oldu işin kötüsü bile bile kaldırıma yaklaşırken hiç frene basmadım, kalktım granaj çizilmiş ahh dedim, ondan sonra zaten çizildi bastım gaza gittim dahada sakınmadım, bundan sonrada bişey olmadı

Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bir arkadaşımın anlattığı bir sakarlığı size aktarıyım;
    Acemilik zamanı feribota binecek gişeye geliyor, bilet almak için motordan inip gişeye yürüyor şangır şungur sesler
    Adam motora alışamamış araba zannetmiş bırakıp gitmiş 2 teker makinayı

Aynı olayı başka bir arkadaş yapıyor yan ayağı açmayı unutuyor, motor haliyle devriliyor.
    Ama hiç bozuntuya vermiyor, çevredekiler; abi motor düştü devrildi filan sesleniyorlar. Arkadaşın cevabı: Ben öyle park ediyorum

Kesinlikle uydurmasyon diildir kendileride okurlar kısa bir süre sonra
    Çok güzelmiş yahu.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Motoru sıfır aldım , 8-9 dakika oldu viraja yaklaşıyoruz kankamla ; Debriyajla frenin yerini karıştırdım bide üstüne üstlük gaz verince yere yapıştık kırmızı ışıkta duran arabalar bize bakıyordu etrafa bile bakmadan gittik hemen motora bişe olmadı :D
    Acemilik işte

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Gitti güzelim Apache

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende limanda denize düşürecektim motoru , kocaman bir alan ve bomboş , son anda durabilmiştim , ayağımı yere koymadan dönme antremanı yapıyodum : )

boş alanda olabilcek bişi tabiki de.
    iyikide düşmemişsin ama

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denize düşse gerçekten üzücü olurdu.

Motosikleti
    HYOSUNG GV250...06 BY 7262
    bende benım grand dınk le ılk zamanlar seyır halınde dar yerlerden gecerken elektrıklı aynaları acıp kapattıgım butonu motorun stop butonuyla karıstırdıgımı bılırım

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi senin motorda az şey yapmamaış bi konuşsa kesin özür dilerdi hemde kaç kez bence sen sat onu..
    Abicim .. senin kide ekmek arası kızarmış baçak olmuş be mubarek....

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alın bir sakarlık ve salaklık örneği daha benden. Hemi de sıcak sıcak daha dün akşam oldu

Dün saat 21:00 de işyerimden çıktım. Boğaz köprüsüne geldim tam köprüye girdim, dong diye bişey bacağıma çarptı. Ulan o neydi derken; eyvah cebimdeki telefon dedim ve köprünün üstünde motoru sağa çektim ve yaklaşık 70-80 mt. geriye doğru koşmaya başladım. Kafada kask trafikte kim bu deli naapıyor? intihar mı ediyor ne? bakışlarının arasında telefonumu parça pinçik buldum ama hala açıktı. Kapak falan dağılmış. Sonra gerisin geriye tekrar motora koş ve yola koyul. Allahım ne sakarlık. Cebin fermuarını açık unutursan olacağı bu. Bu arada telefon değerli birşey değildi ama içindeki no lar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler