Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motosikletle yaptığınız en büyük sakarlık???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    zaten satıldı daha dogrusu takaslandı ama üstündeki lastikler değişti(prelli takıldı) yağ kaçırma sorunu yaptırıldı vs vs bi ton para yedi kız gibi oldu sonra gitti :( alan kişi memnuniyetle biniyordur aküsünü bile kendi ellerimle değiştirdim =) bikaç kere itmek zorunda kaldıktan sonra (yanılmıyorsan 295 kg flndı)=) yani anlatsam daha neler neler artık sakarlık mı saflık mı enayilik mi bilinmez =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZX6-R
    elit bi yerde kafelerin önünde restorant secerken önümdeki kazma ani firen yapmıstı bende dalgındım birden fren yapınca mesafe yakındı debriyaja basmaya fırsat olmadı direk frenle stop ettirmistim bakmayanda kalmamıstı sakarlık sayılırmı bilmem

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    En büyük sakarlık bende olabilir; motorla limana gitmştim her zaman ki gibi avatarımda gozuken yer motorumu hemen teknelerin önüne koyardım yine aynı yere koycaktım baktım arakdas koymus ben birazda denize yakın yere koyıyım dedim tam ayaga aldım motoru betonda bır gocukluk warmış heralde arkamı dondum arkadas mert motorrrr diye bagırdı arkamı donerken denize balıkma atlamak uzereyken gidondon tuttum hemen arkadaş da tuttu o olmasa zaten beraber gıderdık denize o şekilde kurtulmuştum o olaydan düşse napardım acep hı birde bunun ayaktayken motor ustune otırıyım derken denize duser gibi olmuştuk ama onda daha çabuk toparlamıştım daha aklıma gelirse yazarım
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı Aykut009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşım nickinde yazdığı gibi deliymişsin walla.
    valla gozum karariyor bazen napem:(
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    HONDA cgl 125
    valla benim bu köpeklerle hiç aram iii değil motora saldırırlar bende uyuz olurum bi gün moralim bozuk dalgın dalgın motor ile gidiyorum karşıdan da kopek geliyor ama uysal bir şey bende kacar diye tahmin ediyorum ama malesef kacmadı ve kopeğe baya hızlı bir şekilde carptım hızımı bilmiyorum motor 3. viteste idi ama ben bi yana motor bir yana köpek bir yana fırladık tabi ben kalktım köpek e baktım motora baktım kopek e doğru giderken kopek birden bire kalkıp kactı bende motora doğru döndüm ki ne göreyım far ve katran kırılmış ön dizayn (ön amosforler) eğrilmiş tabi benim ayak ve kol gitti kolum daki yara 3 ay gecmedi ama ayağım iki gün sonra gecti benim kide böyle bir sakarlık

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben ayaklık açık vitese taktım, müşür olmadığı için sorunsuzdu ama sola viraja girdiğimde bir BMW nin tamponuna imza attım :(
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    benim sakarlığım gece parkı açık bırakmakla başladı
    malum sabah da gırr gırr gırr ses yok napcaz aldım arkadası arkaya tak 1 e zıpla zıpla yok almıyo pırr pırr derken bide boğduk motoru hadi öyleydi böyleydi bağladım arabanın arkasına gezdiriyoruz motoru ara ara da vuruyorum yok bitirdik motoru maltepeye geldik pat güm çat pat aldı makine ohhh
    dedim aldım sağa çözdük halatı arkadaş bastı gitti güm güm güm çalışıyo makine rahatladı tabi o sinir ve yorgunlukla attım 1 e yürü
    ayak açık yürür mü tıssss dedi orada kaldım
    o gün bugün ilk işim ayağı kapamaktır
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Leike gitti kaldık kawaya
    race i yeni almışım turumu attım mahalleye geldim. arkadaşlarla konuşurken ayaklığı açmayı unutmuşum. tabi motordanda inmeye çalışınca motorla beraber yere düşerken tam ayağımı kurtarıp kendimi yere attım. kankamda kuyruktan yakalamış belim diye bağırıyodu meğerse ağır gelmiş bi an için :D

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    vallla ben simdiye kadar bi sakarlık yaptığımı hatırlamıyorum
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    ayaklığı açtığımı zannettim motorun üstünden sağdan indim,daha sol bacağımı kaldırmadan sola doğru benide beraber çekti kaldırıma beraber yaslandık yatık bir vaziyette,bacak motorun altında kaldı biraz canım yandı ama sol grenajıda biraz kırdım ve hafif çatlak meydana geldi,buda bana ders oldu

yazlıktaa keewayn 125 lik schooterı vardı.Gaz teline nerdn damlamıssa yapıskan bi sıvı damlamış. motorun ustundeydim gazla oynuodm babam bise dedi ayağı ındırıp yanına gittim sora geri dondum ayaktan indirdim motoru çalıstırmak için frene basmanz gerekio once arka frene bastm çalıstı sora gaz teli takılı olduu için motor birdn son devrine çıkmaya çalıstı ama arka fren izin vermedi bnde korktm sesten arkayı bırakıp on freni kullanıım dedim arkayı bırakmamla motorun altımdan fırlayıp 2 metre ileri gitmesi bir oldu xD ve sonuç arka sinyal lambası ile ayaklığın plastik bolumunun kırılması xD Sora bide bacağımın iç kısmını egzoza dedırmistm hala izi var

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ybr varken altından bi hışırtı geldiğini hissettim motorun, dağlık bi yoldan inmiştim çalı takılmış çektim çalının yarısı geldi eğilip diğer parçayı almaya çalışırken suratımı eksozt çıkısına değdirdim yanık kokusu gelmesiyle bağırmam bir oldu neyseki hiçbi iz kalmadı 3 ayda zor geçti.....siz siz olun eksozt bölümüne kafanızı biyerinizi yaklaştırmayın

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr varken altından bi hışırtı geldiğini hissettim motorun, dağlık bi yoldan inmiştim çalı takılmış çektim çalının yarısı geldi eğilip diğer parçayı almaya çalışırken suratımı eksozt çıkısına değdirdim yanık kokusu gelmesiyle bağırmam bir oldu neyseki hiçbi iz kalmadı 3 ayda zor geçti.....siz siz olun eksozt bölümüne kafanızı biyerinizi yaklaştırmayın

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kötü bir deneyim.

Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerimi birakip 60 yada 80 km hizla tumsekden gecmek,ellerimi birakarak 160 ile giderken(artci varken)arkama donup araca hareket cekmek ki bunu bi daha asla yapmam kendimden utanmisdim..kendi kendimi kinadim o gun.dahada aklimda yok vardir belki yaptigimda bu kadari aklimda
    Naptın be abi seni kınıyorum. Ya düşsen bir şey olsa.

Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerimi birakip 60 yada 80 km hizla tumsekden gecmek,ellerimi birakarak 160 ile giderken(artci varken)arkama donup araca hareket cekmek ki bunu bi daha asla yapmam kendimden utanmisdim..kendi kendimi kinadim o gun.dahada aklimda yok vardir belki yaptigimda bu kadari aklimda

galileo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    egsozla burnunu yakan tek kişisindir heralde

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    herkes yazsa gayet komik olaylar çıkar aslında :D

elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    ben ah ben var ya ben arkadaşa selam verirken kaldırıma çıktım :D halada gülerim o olaya

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kötü bir deneyim.

ya zaten bi daha yapmadim oyle bisey ama fuarda chris preiffer ile gorusmemiz olacak pazar yada cumartesi bellide degil sen fuara ne zaman gidiyorsun?bulusalim orada.bi grup aslinda bayagi buyuk bir grup olacaz ama
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    motorumla 60km hızla giderken direksiyonu artıcıma devretmem (lütfen denemeyin) sakarlık olarak aklıma birşey gelmedi tek sakarlıgım dikkatsizligim.

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    buraya yazılanların çoğu ayaklığın unutulmasıyla ilgili.birazcık dikkatli olunsa unutulmaz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler